Szukasz organizatora multimediów w sklepie Microsoft Store? Oto jedna aplikacja [recenzja]

W miarę powiększania się Twojej kolekcji multimediów, rośnie także potrzeba organizator mediów dzięki czemu możesz szybko znaleźć dowolną ścieżkę lub dowolny film, który ukryłeś w rogu dysku twardego. Podczas gdy iTunes i podobne produkty świetnie nadają się do użytku na komputerze, w Windows 10, Windows 8 użytkownicy są nieco ograniczeni.

Istnieje jednak aplikacja, która może im pomóc organizować kolekcje muzyki i wideo na urządzeniach z systemem Windows 8 i Windows 10 z łatwością. MediaMonkey to jedna z najlepszych aplikacji, które mogą pomóc użytkownikom Windows 8 i Windows 10 w zarządzaniu wszystkimi multimediami. W tej jednej aplikacji możesz łatwo oglądać całą swoją muzykę i filmy oraz zarządzać nimi według własnego uznania.

MediaMonkey dla Windows 10, Windows 8 [Recenzja]

manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (11)

Ta darmowa aplikacja jest jednym z najlepszych organizatorów mediów, jakie widziałem od jakiegoś czasu, i chociaż pozwala ona tylko użytkownikom zarządzać filmami i muzyką (w tym audiobooków), a nie zdjęciami, nadal jest świetną aplikacją do zainstalowania, jeśli chcesz dobry odtwarzacz muzyki / wideo, który utrzymuje porządek w Twojej kolekcji.

manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (1)

 • Sama aplikacja jest dość prosta, chociaż synchronizacja muzyki z różnych folderów nie jest wykonywana automatycznie i trzeba będzie nieco zmodyfikować ustawienia. Interfejs użytkownika jest dość prosty w obsłudze, z prostym menu, które pozwoli Ci przejść do dowolnej funkcji udostępnianej przez aplikację.

  manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (2)

  W menu głównym użytkownicy zobaczą sekcję Biblioteka, w której mogą uzyskać dostęp do różnych folderów, takich jak wykonawcy, albumy, gatunek, UPnP (Universal Plug and Play), filmy, książki audio i podcasty. Funkcja UPnP służy do podłączania urządzeń DLNA w celu bezprzewodowego przesyłania muzyki lub filmów do innych kompatybilnych urządzeń.

  manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (3)

  Sekcje Podcasty i Książki audio służą do dodawania własnych plików, ponieważ nie zapewniają usług pobierania. Niemniej jednak, jeśli jesteś słuchaczem podcastów, możesz zsynchronizować folder pobierania z MediaMonkey na Windows 10, Windows 8, abyś mógł ich słuchać za pośrednictwem aplikacji. To samo dotyczy książek audio.

  • manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (7)

   Filmy są porządnie posortowane według nazw, a wszystkie mają miniatury, dzięki czemu można uzyskać podgląd każdego z nich przed ich otwarciem. Aplikacja korzysta z domyślnego odtwarzacza wideo Windows 8, Windows 10, co pomaga zachować lekkość aplikacji.

   Większość z was prawdopodobnie będzie korzystać z aplikacji do organizowania słuchania muzyki, więc najważniejszym dla Ciebie jest odtwarzacz muzyki. Jeśli to prawda, wiedz, że odtwarzacz muzyczny różni się wyglądem podstawowym, ale nadal zapewnia wszystkie funkcje, które będzie działał każdy inny odtwarzacz. Interfejs użytkownika odtwarzacza muzyki jest również bardzo dobrze zaprojektowany.

   manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (4)

   Główna część ekranu jest zajęta przez listę utworów, a po lewej stronie znajduje się okładka albumu (jeśli jest dostępna), ocena, informacje o bieżącym utworze, a na dole ekranu można zobaczyć miernik VU i odtwarzanie sterownica. Korektor można otworzyć, klikając prawym przyciskiem myszy na górze ekranu (lub przesuwając palcem w dół od góry).

   manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (5)

   Gdy to zrobisz, zobaczysz inne funkcje, takie jak Odtwarzaj wszystko, Losuj wszystko, Otwórz plik, Korektor i Synchronizacja. Po drugiej stronie menu znajduje się przycisk Wybierz wszystko, używany podczas wykonywania operacji masowych. Ponadto, jeśli chcesz wyjść z menu odtwarzacza i przeglądać inne części aplikacji, możesz nacisnąć przycisk Początek w prawym górnym rogu, co zminimalizuje odtwarzacz do dolnej części ekranu.

   manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (6)

   Dodawanie określonych folderów do aplikacji odbywa się za pomocą panelu ustawień. Przejdź do części Skanuj w poszukiwaniu multimediów i za pomocą przycisku Dodaj folder możesz wyszukać w urządzeniu folder, który chcesz zsynchronizować. Tutaj możesz również usunąć foldery, jeśli chcesz.

   manage-organizuj-music-video-collection-windows-8-media-monkey-app (10)

   Ogólnie rzecz biorąc, MediaMonkey to świetna aplikacja do organizowania muzyki i wideo dla systemu Windows 10 Windows 8, pozwalająca użytkownikom zachować porządek w kolekcji multimediów. Ponadto, dzięki możliwości dodawania podcastów i książek audio, MediaMonkey dla Windows 10 Windows 8 ma więcej funkcji niż przeciętny odtwarzacz muzyki. Uwielbiałem testować aplikację i mam nadzieję, że spodoba ci się jej używanie.

   • Pobierz Media Monkey na Windows 10, 8.1 / 8

   [AKTUALIZACJA] MediaMonkey nie jest obecnie dostępny w sklepie Microsoft Store, ale można pobrać program z jego oficjalnej strony internetowej i uruchomić go w systemie Windows 10, 8 / 8.1 bez żadnych problemów ze zgodnością.

   Istnieją jednak dobre alternatywy dla MediaMonkey, jeśli wolisz wybrać natywną aplikację do organizowania muzyki i filmów w systemie Windows 10, 8 / 8.1 lub jeśli nie masz innego wyboru niż używanie aplikacji ze sklepu Microsoft Store (dotyczy to Użytkownicy systemu Windows RT).

   Alternatywnie możesz wypróbować Foobar2000 lub MusicBee do zarządzania muzyką i filmami. Ostatnio fani iOS mogą teraz pobrać iTunes ze sklepu Microsoft Store i używać go jako głównego odtwarzacza muzyki.

   POKREWNE ARTYKUŁY DO SPRAWDZENIA:

   • Nie możesz pobrać aplikacji ze sklepu Microsoft Store w systemie Windows 10 v1803? [NAPRAWIĆ]
   • Najlepsze oprogramowanie do przeglądania zdjęć 7+ dla systemu Windows 10
   • Pobierz aplikację Amazon Prime Video na Xbox One ze sklepu Microsoft Store
   • Jak aktywować i wyświetlić wszystkie aplikacje Microsoft Store
Link do głównej publikacji