Szukasz najlepszych aplikacji alfabetycznych dla systemu Windows 10, 8.1? Oto nasza lista

Czy masz trudności z nauczeniem dzieci alfabetu? A może chcesz po prostu łatwo nauczyć się nowych słów lub przetłumaczyć obce zdania bez korzystania z klasycznego słownika? Jeśli tak, nie wahaj się i sprawdź poniższą listę, na której próbowałem sprawdzić najlepsze aplikacje Windows 8 Alphabet dostępne w Sklepie Windows.
Windows 8 alfabet
Podczas obecnej recenzji w zasadzie znajdziesz aplikacje alfabetyczne, które otrzymały cztery lub więcej gwiazdek ocen od użytkowników Windows 8 i Windows 8.1. Wszystkie opisane narzędzia można pobrać ze Sklepu Windows i zainstalować na dowolnym tablecie, laptopie lub komputerze z systemem Windows 8. Co więcej, wszystkie te alfabetyczne aplikacje są wyposażone w intuicyjny interfejs użytkownika, co oznacza, że ​​każdy może korzystać z tych narzędzi, nawet jeśli mówimy o nowicjacie lub dziecku (należy jednak zachować ostrożność, ponieważ niektóre programy mają klasyfikację wiekową). Zapoznaj się także z najlepszymi aplikacjami edukacyjnymi i szkolnymi dla systemu Windows 8 oraz grami dla dzieci.

 • Pamiętaj, że w sklepie Windows Store można znaleźć wiele innych aplikacji alfabetycznych w różnych językach, a lista poniżej jest moją własną górą Aplikacje Windows 8 Alphabet. Jeśli szukasz najlepszych aplikacji do słownika Windows 8, możesz w dowolnym momencie sprawdzić naszą dedykowaną recenzję (wystarczy kliknąć wspomniany link).

  Najlepsze aplikacje alfabetyczne dla systemu Windows 10/8 w sklepie Microsoft Store

  Alfabet Palmera

  Pielgrzym z ziemi świętej's AlphabetPalmer’s Alphabet to oprogramowanie dla Windows 8, 10, które uczy alfabetu angielskiego w łatwy i interaktywny sposób. Dzieci pokochają naukę alfabetu u Palmera, golden retrievera, który jest zawsze gotowy na nową przygodę. Pies wyjaśni alfabet za pomocą zabawnych metod i gier edukacyjnych, piosenek lub zadań. Alfabet Palmera kosztuje 1,49 USD w sklepie Windows Store, a wersję próbną można pobrać bezpłatnie.

  • Łatwy alfabet

   http://apps.microsoft.com/windows/en-us/app/05f9e072-2fdd-4285-9927-1674b5b04e68Pięć gwiazdek i wysoko ceniona aplikacja alfabetyczna z Windows Store to Easy Alphabet. Jak sama nazwa wskazuje, narzędzie to oferuje łatwy w użyciu interfejs użytkownika oraz zabawne i szczęśliwe metody, których można używać do nauki angielskiego alfabetu.

   Narzędzie jest idealne dla dzieci, które mogą śpiewać alfabet lub nauczyć się poprawnie wymawiać słowa lub wyrażenia w języku angielskim. Easy Alphabet jest bezpłatny w sklepie Windows Store i można go zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 8 i Windows 8.1.

   [AKTUALIZACJA] Ta aplikacja nie otrzymała już wsparcia w Microsoft Store.

   • Pisanie maluchów

    Pisanie maluchówKorzystając z tej aplikacji alfabetu Windows 8, możesz nauczyć się szybciej pisać alfabet angielski. Możesz ćwiczyć swoje umiejętności i słyszeć właściwą wymowę słów, angielskich dźwięków i różnych zdań. Pisanie dla małych dzieci jest łatwe w użyciu, jest zabawne i można je teraz pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows.

    [AKTUALIZACJA] Aplikacja otrzymała wsparcie, dzięki czemu możesz cieszyć się większą ilością tej interaktywnej i prostej aplikacji do nauki.

    3Mb — Flashcards alfabetyczne

    3Mb - Flashcards alfabetyczneTa aplikacja została opracowana jako gra dla dzieci, ale nie jest klasycznym alfabetem systemu Windows 8. Narzędzie to może być wykorzystane do zwiększenia słownictwa, koncentracji i umiejętności poznawczych u dzieci i nie tylko. Możesz tworzyć słowa, zdania, ćwiczyć umiejętności słownictwa i alfabetu, a także pamiętać dźwięki i słowa, aby rozwiązać różne zagadki.

    Korzystanie z 3Mb — Flashcards alfabetyczne jest zabawne, aplikacja jest zalecana dla dzieci lub dla zagranicznych użytkowników, którzy chcą ćwiczyć angielski. Możesz w każdej chwili przetestować tę aplikację, ponieważ jest ona dystrybuowana bezpłatnie w sklepie Windows Store.

    Potrafię czytać! Aplikacja na Windows 10

    [AKTUALIZACJA] W tej chwili mieliśmy problemy z pobraniem aplikacji, może to być tymczasowe i mamy nadzieję, że programiści to naprawią. Kolejną interesującą aplikacją tej samej marki, rozwiązania 3Mb, mogę przeczytać! Pomoże to twojemu młodemu uczniowi czytać w zabawny sposób.

    • Kliknij opcję Master Phonetic Alphabet Match

     Kliknij opcję Master Phonetic Alphabet MatchJeśli chcesz nauczyć się lub ćwiczyć alfabet fonetyczny na swoim własnym urządzeniu z systemem Windows 8 i Windows 8.1, zdecydowanie musisz użyć funkcji Dopasuj alfabet fonetyczny Click Master. Aplikacja jest właściwie pasującą grą, w której musisz dopasować literę do odpowiadającego jej słowa fonetycznego, aby usunąć go z planszy. Gra jest mierzona w czasie, dzięki czemu możesz śledzić swoje postępy. To narzędzie jest również dostępne bezpłatnie w Sklepie Windows.

     [AKTUALIZACJA] Niestety, ta aplikacja nie otrzymała już wsparcia w Microsoft Store.

     • Są to najlepsze aplikacje Windows 8, 10 Alphabet, które można pobrać w dowolnym momencie i używać na tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym. Jak wspomniałem wcześniej, to tylko niektóre z narzędzi alfabetu, które są obecnie dostępne w sklepie Windows Store, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie wydać listę z góry, dodając własne ulubione aplikacje dla systemu Windows 8, 10.

      POKREWNE ARTYKUŁY DO SPRAWDZENIA:

      • 7 najlepszych programów do nauki w domu dla komputerów z systemem Windows
      • 6 najlepszych programów antywirusowych do edukacji
      • 10 Najlepsze oprogramowanie do nagrywania ekranu w systemie Windows 10
Link do głównej publikacji