Szukasz najlepszego narzędzia AutoCAD dla systemu Windows 10, 8? Wszystko co musisz wiedzieć

Wszyscy wiemy, że urzędnik Aplikacja AutoCAD na Windows 10, Windows 8 lub Windows 8.1 byłby świetny, ale dopóki tak się nie stanie, oto co musisz wiedzieć o oprogramowaniu AutoCad na Windows 10, Windows 8.

AutoCAD to niezbędne oprogramowanie stworzone dla osób zajmujących się projektowaniem i dokumentacją. Program pozwala użytkownikom tworzyć, edytować i manewrować rysunkami i diagramami 2D, a następnie tworzyć renderingi i widoki 3D. Ten konkretny program ma długą historię, a ponieważ został wydany po raz pierwszy w 1982 roku, został uruchomiony w 18 językach. A teraz jest obecny w Windows 10, Windows 8 i powinien być kompatybilny z twoim komputerem.

AutoCAD jest szczególnie popularny wśród profesjonalistów zajmujących się architekturą, projektowaniem wnętrz, budownictwem, inżynierią, projektowaniem krajobrazu, projektami morskimi i lotniczymi, orurowaniem i okablowaniem. Posiada szeroki wachlarz różnych funkcji i jako całość jest dość trudny do opanowania. AutoCAD pozwala na stosowanie warstw, stylów, bloków, arkuszy i wiele innych. Dla tych, którzy chcą pobrać aplikację Windows 8, Windows 10, przykro mi to mówić, że do tej pory nie zarządzaliśmy niezawodną w Sklepie Windows.

 • Windows AutoCAD 8

  AutoCAD w Windows 10, Windows 8

  Najnowsza wersja wydana przez firmę wydawniczą — Autodesk, to AutoCAD 2013, który oferuje niesamowite nowe możliwości, których specjaliści mogą zoptymalizować. Niektóre z nich obejmują istnienie aplikacji Autodesk Exchange, osadzanie aplikacji do dokumentacji, możliwość przechwytywania zeskanowanych rysunków, lepszego renderowania obrazów 3D i uzyskiwania wysokiej jakości prezentacji filmowych.

  Czy mój AutoCAD będzie działał z Windows 10, Windows 8?

  Przy tak wielu działających obsadach zależnych od AutoCADa nic dziwnego, że wielu zastanawia się, czy narzędzie jest kompatybilne z Windows 10, Windows 8, czy nie. Mamy złe wieści i dobre wieści. Zła wiadomość jest taka, że ​​AutoCAD nie jest jeszcze integralną częścią Windows 10, Windows 8, a przynajmniej jeszcze nie teraz. Z drugiej strony zauważyliśmy kilka raportów, które utrzymują, że pakiet może działać na niektórych komputerach z systemem Windows 8 i Windows 10. Aby to zrobić, musisz jednak zainstalować najnowszą wersję programu AutoCAD 2013.

  Oficjalna strona internetowa wydawcy AutoDesk zawiera pełną listę wersji AutoCAD, które zostały przetestowane w systemie operacyjnym Windows 8 i Windows 10 i zostały sprawdzone pod kątem prawidłowego działania. Oto pełna lista programów AutoCAD, które zostały oficjalnie „sprawdzone” pod kątem działania w systemie Windows 10, Windows 8 lub Windows 8.1. Pamiętaj, aby mieć na liście swoje.

  • AutoCAD 2013 (wymaga instalacji dodatku Service Pack 2)
  • AutoCAD LT 2013 (wymaga instalacji dodatku Service Pack 2)
  • AutoCAD Architecture 2013 (wymaga instalacji dodatku Service Pack 2)
  • AutoCAD Electrical 2013 (wymaga instalacji dodatku Service Pack 2)
  • AutoCAD Mechanical 2013 (wymaga instalacji dodatku Service Pack 2)
  • AutoCAD MEP 2013 (wymaga instalacji dodatku Service Pack 2)
  • Autodesk 3ds Max 2013
  • Autodesk 3ds Max Design 2013
  • Autodesk Maya 2013
  • Autodesk MotionBuilder 2013
  • Autodesk Mudbox 2013
  • Autodesk Softimage 2013
  • Autodesk SketchBook Designer 2013

  Oczywiście już zaplanowane kontynuacje programu AutoCAD (wersja 2014) będą obsługiwać zgodność z Windows 10, Windows 8, a AutoDesk pracuje nad wprowadzeniem tylu swoich produktów do nowego systemu operacyjnego.

  • Użytkownicy instalujący wersje AutoCAD na swoich systemach Windows 8 i Windows 10 muszą zapoznać się ze szczegółowymi specyfikacjami, ponieważ niektóre produkty będą kompatybilne z 64-bitową wersją systemu Windows 10, Windows 8, a niektóre z wersją 32-bitową. Pojawiły się raporty o ludziach, którzy zainstalowali AutoCAD 2013 na swoich komputerach. Poinformowali, że oprogramowanie rzeczywiście działa, ale jego wydajność jest nieco powolna z powodu braku sterowników sprzętowych.

   Jednak dopóki AutoCAD nie zostanie w pełni wydany w stabilnej wersji Windows 8, przyjaznej dla systemu Windows 10, będziemy nadal otrzymywać raporty o AutoCAD 2013 zamraża się i ulega awarii w Windows 10, Windows 8. Jedynym sposobem na rozwiązanie tej niedogodności jest skorzystanie z Menedżera zadań, a następnie wymuszenie zamknięcia programu. Mamy nadzieję, że tak długo nie będzie.

   Pobierz AutoCAD Mobile

   autocad mobile

   AKTUALIZACJA: Możesz teraz pobrać AutoCAD Mobile ze sklepu Microsoft Store. Aplikacja stała się aplikacją UWP w 2016 roku i można ją uruchomić na PC, urządzeniach mobilnych, a nawet HoloLens.

   Wykorzystaj moc AutoCADa, gdziekolwiek jesteś! AutoCAD mobile to darmowa aplikacja do przeglądania plików DWG z łatwymi w użyciu narzędziami do rysowania i kreślenia, które umożliwiają przeglądanie, tworzenie, edytowanie i udostępnianie rysunków AutoCAD.

   Z biegiem lat Autodesk dodawał szereg nowych funkcji i ulepszeń oraz regularnie wprowadza poprawki błędów, aby poprawić ogólną stabilność aplikacji. Oto niektóre z najważniejszych funkcji tej aplikacji:

   • Bezpłatna wersja próbna Premium dla wszystkich użytkowników, dzięki czemu możesz przetestować wszystkie funkcje aplikacji
   • Możesz pracować w trybie offline, a następnie zsynchronizować zmiany, gdy tylko wrócisz do trybu online
   • Obsługiwana zewnętrzna pamięć masowa w chmurze — możesz wyświetlać swoje rysunki z Dysku Google, Dropbox, OneDrive.
   • Możesz drukować projekty w formacie PDF i udostępniać je za pośrednictwem poczty elektronicznej
   • Obsługiwane są wszystkie narzędzia do rysowania i edycji, w tym zaawansowane narzędzia, takie jak łuk, przesunięcie i inne
   • Dostępne są również zaawansowane narzędzia do adnotacji (chmura, oznaczanie, strzałka i inne).

   Jeśli korzystałeś z programu AutoCAD Mobile, powiedz nam więcej o swoich doświadczeniach w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji