Sprawdź swoją wiedzę na temat logo za pomocą Quizu z logo 3D dla Windows 8, Windows 10

Logo 3D Quiz dla Windows 8, Windows 10 to gra, w której widać, ile jest logo, ale nie szukaj łatwych odpowiedzi, ponieważ najlepszym sposobem na grę jest trudna droga
Okna quizu z logo 3D 8
W dzisiejszych czasach jesteśmy ciągle bombardowani informacjami pochodzącymi z całego nas, a większość z nich ma formę reklamy różnych firm, które starają się promować swoje produkty. Z tego powodu poznaliśmy większość firm, a ich logotypy zapadły nam w pamięć.

Ta gra opiera się właśnie na tym fakcie i wystawia na próbę naszą znajomość logo. Quiz z logo 3D to darmowa gra do pobrania ze sklepu Windows 8, Windows 10 Store, która pozwala użytkownikom konkurować ze znajomymi i zobaczyć, kto wie więcej firm, jako narzędzie do sprawdzenia, jak duży wpływ ma dzisiejszy marketing.

Jak tam gra?

Wystarczy kilka dotknięć po otwarciu gry, aby rozpocząć grę. Nie ma skomplikowanych menu ani ustawień, wystarczy otworzyć i zagrać w grę. Chociaż u dołu ekranu głównego znajduje się pasek opcji, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięk, uzyskać dostęp do strony internetowej programisty lub zresetować swoje postępy.

Przyciski Facebooka lub Twittera służą jedynie do otwierania stron programisty, ale nie ma prawdziwej integracji z grą, która pozwalałaby ci grać lub porównywać wyniki ze znajomymi. Możesz utworzyć konto tylko na ich stronie internetowej, abyś mógł pojawić się w tabeli wyników. Ta funkcja świetnie byłaby dostępna w grze, ale mamy nadzieję, że przyszłe aktualizacje to zmienią.

3d-logo-quiz-windows-8-app-review

Również na ekranie głównym można uzyskać dostęp do Tabeli liderów, gdzie można zobaczyć najlepszych graczy i ich wyniki, a statystyki znajdują się u dołu ekranu. Osoby dotknięte reklamami w grze mogą na ekranie głównym uzyskać dostęp do przycisku Usuń reklamy, który otworzy okno Kup więcej monet, w którym dostępna jest również opcja usuwania dodanych reklam.

Po przejściu przez ekran główny zobaczysz menu poziomów, na którym możesz wybrać poziom, na którym chcesz grać. Gra jest liniowa i (wiem, dziwny wybór słów do takiej gry) nie pozwala ci grać na wyższych poziomach, dopóki nie zdobędziesz niezbędnej liczby monet. Pamiętaj, że nie jest to takie łatwe, ponieważ będziesz potrzebować 300 monet, aby odblokować każdy poziom.

Na początku możesz pomyśleć, że łatwo jest zrobić niezbędne monety, ale pamiętaj, że na każdym poziomie możesz zrobić tylko 350 monet, a czasem będziesz musiał skorzystać z podpowiedzi. Istnieją trzy wskazówki, z których może skorzystać gracz, pierwsza kosztuje 10 monet i zawiera opis firmy, druga podaje częściową nazwę i kosztuje 20 monet, ale nie można jej użyć, dopóki gracz już nie użyje pierwszy, więc w pewnym sensie drugi hinst kosztuje 30 monet, a ostatnia wskazówka kosztuje 50 monet i rozwiązuje zagadkę za ciebie.

3d-logo-quiz-windows-8-app-review-2

Na każdym poziomie znajduje się 35 logotypów i musisz poprawnie wpisać nazwę firmy, aby je rozwiązać. Na szczęście gra daje pomysł, jeśli jesteś blisko nazwy, pokazując „X” za niewłaściwy i przybliżony znak dla nazw, które są prawie prawidłowe.

Loga nie zawsze są kompletne, a dla tych, którzy zawierają w sobie nazwę firmy, będziesz mieć tylko częściowe logo, a czasem może to okazać się dość trudne, chociaż przez większość czasu nie będziesz potrzebować Wsparcie.

3d-logo-quiz-windows-8-app-review-3

Innym irytującym aspektem gry jest fakt, że jeśli w dowolnym momencie ukończysz wszystkie łamigłówki na jednym poziomie, ale nie masz niezbędnych 300 monet, aby przejść do następnego, będziesz musiał zresetować wszystkie postępy i rozpocząć za lub kup monety.

3d-logo-quiz-windows-8-app-review-4

Ogólnie rzecz biorąc, gra jest dość interesująca i nieco zabawna. Grafika jest całkiem dobra i szczerze mówiąc, niewiele możemy powiedzieć. Chociaż nie będę regularnie grać w tę grę, nadal dobrze jest spędzić kilka minut w oczekiwaniu na autobus.

Pobieranie Logo 3D Quiz dla Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji