Sprawdź pięć najlepszych programów do obsługi poczty e-mail dla systemu Windows!

E-mail nadal jest jednym z najczęściej używanych mediów dla firm i konsumentów, a także ma ponad miliard użytkowników na całym świecie. Ponieważ e-mail jest tak przydatnym narzędziem do komunikacji, popyt na nie hosting e-maili stale rośnie.

Istnieje wiele usług hostingu poczty e-mail dla systemu Windows, a my wybraliśmy pięć najlepszych wraz z ich zestawami funkcji, aby Twój wybór był znacznie łatwiejszy do zarządzania.

Oprogramowanie do hostingu poczty e-mail dla komputerów z systemem Windows

1

SiteGround

SiteGround to usługa hostingu poczty e-mail dla systemu Windows, która ma ograniczony rozmiar wiadomości e-mail i nieograniczoną liczbę kont e-mail. Ta usługa hostingu została stworzona z myślą o wysokiej jakości.

SiteGround oferuje użytkownikom trzy plany dotyczące ich potrzeb:

 • Uruchomienie który jest stworzony dla dobrego startu w sieci
 •  GrowBig jest to idealne rozwiązanie dla rozwoju sieci użytkowników
 •  GoGeek, plan stworzony dla prawdziwych maniaków sieci.

Sprawdź najlepsze funkcje SiteGround:

 • Ta usługa ma najszybszą konfigurację, a zaledwie trzema kliknięciami możesz założyć nową witrynę.
 • Dzięki prostemu narzędziu do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” możesz naprawdę szybko stworzyć najfajniejszą stronę internetową.
 • Usługa zapewnia również bezpłatną migrację strony, a eksperci z SiteGround mogą migrować jedną istniejącą stronę bez wysiłku i szybko bez żadnych kosztów.
 • Plan StartUp oferuje wszystkie niezbędne funkcje hostingu, które są potrzebne, aby pomieścić witrynę dla początkujących, i działa to świetnie w mniejszych sklepach internetowych.
 • Aby uzyskać więcej zasobów i funkcje premium, oprócz podstawowych, idealnym wyborem jest plan GrowBig, który jest idealny dla często odwiedzanej witryny.
 • Plan GoGeek najlepiej nadaje się do witryn o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Dzięki SiteGround unikalne rozwiązanie do hostingu poczty e-mail może służyć do tworzenia i zarządzania nieograniczoną liczbą spersonalizowanych kont e-mail w oparciu o Twoją witrynę. Usługa zapewnia, że ​​zarówno Twoja witryna, jak i poczta e-mail działają płynnie na serwerach, a Twoja witryna będzie bezpieczniejsza niż gdziekolwiek indziej.

Sprawdź więcej funkcji SiteGround na jego oficjalnej stronie internetowej.

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych hostingu WordPress dla Windows w 2018 roku

2)

Bluehost

Bluehost to kolejna doskonała usługa hostingu poczty e-mail, która zapewnia rozmiar co najmniej 100 MB na każde konto i co najmniej pięć kont e-mail. Jeśli chcesz zbudować stronę internetową, możesz zacząć od Bluehost, ponieważ wspólna usługa zapewnia dość solidną platformę, która okaże się idealna do hostowania twoich stron internetowych. Bluehost oferuje trzy plany w zależności od potrzeb użytkowników: Basic, Plus i Prime.

Sprawdź najlepsze funkcje oferowane przez tę usługę:

 • Podstawowy plan oferuje pięć kont e-mail o 100 MB na każde konto.
 • Plany Plus i Prime oferują nieograniczoną liczbę kont e-mail z nieograniczoną przestrzenią dyskową.
 • Menedżer domen ułatwia śledzenie, aktualizowanie i przesyłanie, zakup i administrowanie wszystkimi domenami w jednym miejscu.
 • Będziesz mógł tworzyć nieograniczone konta e-mail i zarządzać nimi, a zaawansowane funkcje obejmują reguły przekazywania i filtry kont.
 • Możesz także skorzystać z kompatybilności z innymi firmami, ochrony przed spamem i unikalnych mechanizmów kontroli konta użytkownika.

Bluehost automatycznie tworzy dzienne, tygodniowe i miesięczne kopie zapasowe całego konta, dzięki czemu można łatwo przywrócić pełne dane za pomocą jednego kliknięcia myszy.

Możesz sprawdzić cały zestaw funkcji spakowanych w Bluehost i zacząć korzystać z usługi z oficjalnej strony internetowej.

3)

HostGator

HostGator to świetna usługa hostingu poczty e-mail dla systemu Windows, która oferuje ograniczony rozmiar wiadomości e-mail i nieograniczoną liczbę kont e-mail. Korzystając z tej usługi, będziesz mógł cieszyć się solidnym hostingiem w przystępnych cenach. HostGator zapewnia trzy plany hostingowe: plan wylęgowy, plan niemowlęcy i plan biznesowy.

Sprawdź najlepsze funkcje, które HostGator oferuje swoim użytkownikom:

 • Wszystkie plany HostGator obejmują usługi e-mail marketingu.
 • Funkcje e-mail zawarte w hostingu systemu Windows zapewniają nieograniczoną liczbę kont e-mail POP3 z SMTP.
 • Będziesz także mieć dostęp do poczty internetowej, a także będziesz mógł odbierać wiadomości e-mail na telefonie za pośrednictwem pomocy IMAP.
 • Będziesz mógł zapobiec spamowi za pomocą SpamAssassin.
 • Otrzymasz nieograniczoną liczbę autoresponderów, aliasy e-mail, przekazywanie poczty, 25 list mailingowych i więcej.

HostGator zapewnia również hosting w chmurze, hosting WordPress, hosting dla sprzedawców, hosting VPS, hosting dedykowany, hosting aplikacji i wiele innych, a wszystkie jego usługi mają własne plany.

Możesz sprawdzić pełny zestaw funkcji zawartych w HostGator na jego oficjalnej stronie internetowej.

 • Przeczytaj także: Windows hosting z Plesk: 7 najlepszych dostawców do obsługi Twojej witryny

4

iPage

Hosting witryny za pomocą iPage wykracza poza nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczoną liczbę adresów e-mail i bezpłatną nazwę domeny. Narzędzia i szkolenie serwisu pomagają użytkownikom uruchomić całą obecność internetową ponad konkurencją.

Sprawdź najlepsze funkcje iPage poniżej:

 • Usługa jest wyposażona w solidny program do tworzenia stron internetowych i duży wybór szablonów.
 • Zawiera także pakiet zabezpieczeń, który obejmuje weryfikację biznesową, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, wysoce bezpieczne centrum danych i skanowanie sieci.
 • iPage zapewnia narzędzia marketingowe i dedykowane wsparcie.
 • Zaawansowane rozwiązania poczty elektronicznej oferowane przez iPage obejmują pocztę e-mail, kalendarz, zarządzanie kontaktami i zadaniami, ochronę przed wirusami i spamem.
 • Otrzymasz również bezpieczny dostęp do poczty internetowej.
 • Zalecane usługi e-mail to Premium Spam Filter z większą kontrolą nad filtrami spamu i Większa pamięć skrzynki pocztowej ze zwiększonymi limitami pamięci i liczby wiadomości.
 • Oprogramowanie zabezpieczające SiteLock zapewni bezpieczeństwo Twojej stronie i Twoim klientom.

Eksperci z iPage są dostępni za pośrednictwem czatu i telefonu, kiedy tylko ich potrzebujesz, i pomogą Ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów.

Sprawdź więcej funkcji iPage na oficjalnej stronie internetowej.

5

Verio

Verio zapewnia hosting systemu Windows z kilkoma funkcjami e-mail. Sprawdź najlepsze funkcjonalności zawarte w Verio poniżej:

 • Korzystając z Verio, będziesz mógł tworzyć nieograniczoną liczbę kont e-mail.
 • Funkcje e-mail obejmują również konta przekazywania i Autoresponder.
 • Będziesz także mógł korzystać z filtrowania wiadomości spamowych oraz poczty e-mail lub przeglądarki internetowej.
 • Plany hostingowe obejmują narzędzia do tworzenia witryn, narzędzia Google dla webmasterów, miejsce na dysku, przepustowość i pocztę e-mail oraz inne.
 • Oprócz funkcji poczty e-mail otrzymasz także funkcje handlowe, marketingowe i promocyjne, narzędzia i ustawienia hostingu, funkcje multimedialne, raporty i statystyki witryn internetowych oraz wiele innych.

Obsługa klienta obejmuje obszerne centrum pomocy, samouczki i wsparcie 24/7. Możesz sprawdzić pełny zestaw funkcji i planów usługi Verio na oficjalnej stronie internetowej.

Firmy i organizacje różnej wielkości korzystają z usług hostingu poczty e-mail w celu wyeliminowania problemów związanych z zarządzaniem potrzebami komunikacyjnymi. Usługi hostingu poczty e-mail mają również kilka zalet, takich jak natychmiastowa wiarygodność.

Hosting poczty e-mail to świetny sposób na tworzenie adresów, które są połączone z własną domeną, a to zdecydowanie zwiększy wiarygodność twoich usług i komunikacji. Korzystając z usług hostingu poczty e-mail, zyskasz dodatkowe zasoby i lepszą dostępność dla swoich klientów.

Możliwość dostępu do skrzynki odbiorczej i powiązanych funkcji w dowolnym momencie zapewni użytkownikom spokój ducha. Wszystkie te pięć usług hostingu poczty e-mail dla systemu Windows oferuje wspaniałe zestawy funkcji, dlatego koniecznie sprawdź je wszystkie i wybierz idealne oprogramowanie dla swoich potrzeb. Zalecamy odwiedzenie oficjalnych stron tych usług, na których można również sprawdzić ich dostępne plany i ceny.

Link do głównej publikacji