Sprawa karna Mod APK z nieograniczonym włamaniem energii

Wielu z nas zna Criminal Case, jedną z największych współczesnych gier poszukiwawczych od Pretty Simple, paryskiego twórcy gier. To fantastycznie wyglądająca gra detektywistyczna, która obecnie jest jedną z najczęściej granych na Facebooku. Rozgrywka i interfejs są dość proste, a Twoim celem jest zebranie wszystkich ukrytych przedmiotów na ekranie urządzenia. Powinieneś wybrać te ważne i nie zwracać uwagi na te bezużyteczne. W większości przypadków będziesz badać morderstwa, rabunki, walki i przemyt narkotyków.

Działania są wykonywane przy użyciu energii, której ikona znajduje się w górnej części interfejsu aplikacji. Podczas gry ilość energii rośnie, ale czasami gracze są rozczarowani, gdy poziom energii szybko spada i potrzeba dużo czasu, aby go odzyskać.

pobierz mod kryminalną apk

W takich przypadkach (jeśli lubisz grać w tę grę, ale nie chcesz mierzyć się z żadnymi ograniczeniami) możesz spróbować grać w Criminal Case APK Mod z Unlimited Energy. Jak sama nazwa wskazuje, daje nieograniczoną energię podczas wykonywania czynności. Poniżej znajduje się link do pobrania pliku i wszystkie potrzebne instrukcje wraz ze zrzutami ekranu, jak zainstalować go na swoim urządzeniu.

Zalety:

 • Sprawa karna ma naprawdę świetną grafikę z maksymalną ilością szczegółów;
 • Gra ma ogromną liczbę przypadków, które są naprawdę interesujące do zbadania;
 • Możesz zagrać w tę grę detektywistyczną online ze znajomymi.

Niedogodności:

 • Sprawa karna zachęca graczy do płacenia za zawartość w grze;
 • Postacie nie są dźwięczne (być może z powodu potrzeby dużej przestrzeni);
 • Czasami przypadki są dość typowe i często się powtarzają.

Jeśli nie wiesz, jak zainstalować plik APK na swoim urządzeniu, możesz skorzystać z tych prostych instrukcji poniżej:

 • Oto link do pobrania aplikacji Criminal Case Mod APK 2.23 Unlimited Energy / Hints.
  Ważny! Powinieneś usunąć wszystkie wcześniej zainstalowane wersje spraw karnych ze swojego urządzenia. Wykonaj instalację plików APK z nieznanych źródeł na własne ryzyko;
 • Po pobraniu skopiuj plik APK z komputera na urządzenie z Androidem. Znajdź i stuknij plik .apk na urządzeniu, po czym rozpocznie się proces instalacji;
 • Potwierdź dostęp do aplikacji i instalację, dotykając zainstalować Poczekaj na zakończenie procesu instalacji;
  sprawa karna mod apk nieograniczony hack energii
 • Teraz uruchom Sprawę Karną, twoja energia i wskazówki stały się nieograniczone!

Jak zdobyć nieograniczoną energię w zwykłej grze w sprawach karnych?

Jeśli nie chcesz pobierać i instalować APK Modułu Kryminalnego, a nudzisz się czekać na odzyskanie energii, możesz spróbować użyć następnych instrukcji:

 1. Wyłącz połączenie internetowe i ustaw zegar na wcześniejszy czas (na przykład ustaw urządzenie na wczorajsze dane);
 2. Teraz uruchom grę, a zauważysz, że skala energii jest pusta. Teraz wyjdź z gry i ustaw swój czas z powrotem na prawdziwym.
 3. Uruchom grę ponownie. Bingo! Skala energii znów wynosi 100%!

Otóż ​​to! Mam nadzieję, że podobało Ci się używanie aplikacji AP Criminal Case Mod z nieograniczoną energią! Jeśli masz jakieś pytania — nie krępuj się zadać i zostawić komentarz poniżej.

Link do głównej publikacji