Skorzystaj z oprogramowania root Privacy Secret, aby zachować prywatność swoich danych

Zachowanie poufności i bezpieczeństwa danych przed irytującymi, wścibskimi oczami innych jest dziś koniecznością i na szczęście istnieje wiele sposobów, w jaki możesz to zrobić. Zazwyczaj najlepszym sposobem na to jest samodzielne narzędzie innej firmy.

Tajny dysk roota prywatności jest jednym z nich i dlatego postanowiliśmy dać Ci możliwość przyjrzenia się, co to oprogramowanie może zrobić dla bezpieczeństwa i ochrony Twojego systemu.

Tajny dysk dla lepszej ochrony danych

To narzędzie jest tworzone przez program Privacy Root i jest to oprogramowanie zdolne do generowania dodatkowej przestrzeni na twoim komputerze. Najlepsze jest to, że ta przestrzeń może być niewidoczna i zablokowana za pomocą hasła w zaledwie sekundę. W ten sposób Twoje prywatne pliki i foldery będą niewidoczne i jednocześnie chronione. Spójrz na najlepsze funkcje, z których będziesz mógł korzystać w Secret Disk:

  • To łatwe w użyciu oprogramowanie pozwala użytkownikom tworzyć dodatkowe dyski lokalne, które można ukryć za pomocą hasła.
  • Za pomocą tego narzędzia możesz ukryć swoje najbardziej prywatne pliki i wrażliwe dane, do których nikt poza tobą nie ma dostępu.
  • Interfejs oprogramowania jest wyposażony w zwykłe okno o ładnej strukturze, a przy inicjalizacji będziesz musiał ustawić kod PIN, aby uzyskać dostęp do opcji Tajnego dysku.
  • Nie możesz i nie powinieneś pomijać powyższego kroku, ponieważ zapewnia on zwiększone bezpieczeństwo wirtualnych napędów tworzonych za pomocą Secret Disk.
  • Możesz dodać hasło do nowo utworzonego dysku lub nie.
  • Gdy otworzysz Secret Disk, możesz ustawić stan nowego dysku na niewidoczny lub widoczny, a także możesz zmienić i usunąć hasło, jeśli je wybierzesz.
  • Będziesz mieć możliwość przypisania niestandardowej nazwy do nowej lokalizacji pliku i ustawienia dysku tak, aby otwierał się automatycznie po uruchomieniu komputera.
  • Tajny dysk nie szyfruje plików; ogranicza po prostu dostęp do nich. Aby uzyskać więcej informacji na temat szyfrowania plików, zapoznaj się z tym przewodnikiem.
  • To wspaniale, że to oprogramowanie nie obciąża zasobów systemowych, ponieważ działa z małą ilością pamięci RAM i procesora; nie będzie Ci przeszkadzać zawieszanie się systemu operacyjnego, awarie lub nieprzyjemne wyskakujące okna dialogowe błędów.

— Przeczytaj także: 5 najlepszych prywatnych wyszukiwarek na PC i dlaczego musisz z nich korzystać

W przypadku awarii zasilania lub jeśli błąd krytyczny dotknie Windows, twój tajny dysk zostanie bezpiecznie zablokowany i stanie się automatycznie niewidoczny. Dzieje się to automatycznie, ponieważ dane są przechowywane w pamięci wirtualnej. To oprogramowanie przywiązuje dysk wirtualny do twoich plików, a to oznacza, że ​​twoje pliki będą wystarczająco bezpieczne i ukryte przed wszystkimi.

Możesz pobrać bezpłatną wersję tego oprogramowania za darmo z oficjalnej strony Privacy Root, a także możesz sprawdzić zalety wersji Pro na tej samej stronie.

Istnieją inne programy, które możesz wypróbować, aby skutecznie chronić swoje najważniejsze dane, a wśród nich CyberGhost i HotSpot Shield.

Wersja CyberGhost została zaktualizowana, a teraz zapewnia doskonałe i ekscytujące podejście do korzystania z VPN. HotSpot Shield jest używany przez ponad 500 milionów użytkowników do ochrony swoich systemów i uważamy, że to wszystko mówi wszystko.

Bez względu na to, jakiego programu zdecydujesz się użyć do ochrony swoich plików i danych, natychmiastowe jest zainstalowanie go.

Link do głównej publikacji