Są to absolutnie najlepsze narzędzia do planowania życia na rok 2019

Czy chcesz najlepsze oprogramowanie do planowania życia? Oto lista naszych 5 najlepszych programów do planowania życia.

Utrzymywanie porządku i koncentracja na liście czynności do wykonania może być uciążliwe i frustrujące. Może się wydawać, że obciążenie staje się coraz większe, co może stać się codzienną walką.

Produktywność i oprogramowanie do planowania zyskały na znaczeniu, ponieważ pomagają usprawnić działania, dzięki czemu osiągane są kamienie milowe. Ponadto oprogramowanie do planowania życia jest dostępne zarówno na komputerze PC, jak i na urządzeniach mobilnych. Zgodnie z przeprowadzoną ankietą wielu wierzy w korzystanie z planistów mobilnych, ponieważ telefon komórkowy jest przenośny do przenoszenia niż komputer.

Niemniej jednak istnieją setki aplikacji zwiększających wydajność, które mogą zaradzić tej sytuacji, ułatwiając i lepiej organizując potwierdzanie. Niezbędne stało się planowanie dzienne, tygodniowe lub miesięczne w zależności od tego, jak bardzo możesz być zdyscyplinowany.

Wybór odpowiedniego oprogramowania do planowania życia może być mylące, ponieważ istnieje wiele opcji dostępnych online. Ponieważ wszyscy mamy różne powody korzystania z oprogramowania do planowania, zapoznaj się z najlepszymi dostępnymi opcjami.

Zespół Windows Report poświęcił nasz czas na wyszukiwanie i zawęził je do pięciu najlepszych programów do planowania życia.

Najlepsze oprogramowanie do planowania życia na PC

1

Organizer Pro (zalecane)

oprogramowanie do planowania życiaJednym z najlepszych dostępnych programów do planowania życia jest Organizer Pro która oferuje jedną z najlepszych usług i funkcji na rynku. To oprogramowanie do planowania życia jest przyjazne dla użytkownika z przejrzystym graficznym interfejsem użytkownika, ułatwiającym poruszanie się po jego funkcjach. oprogramowanie umożliwia dodawanie wydarzeń, spotkań i spotkań oraz listy zadań.

Istnieje również możliwość ustawienia cyklicznych wydarzeń, takich jak cotygodniowe spotkania i tworzenia przypomnień o takich wydarzeniach. Poza tym Organizer Pro wyposażony jest w funkcje przeciągania i upuszczania, które pozwalają na zmianę harmonogramu wydarzeń poprzez proste przeciąganie i upuszczanie na nowe daty. Notebook jest zintegrowany z aplikacją, która może być przydatna przy zapisywaniu notatek.

 • Głównym ograniczeniem Organizer Pro jest jego niezgodność z aplikacjami na Androida i iOS. Co więcej, to oprogramowanie do planowania życia nie obsługuje usług chmurowych ani integracji Google.

  Niemniej jednak Organizer Pro zapewnia podstawowe wymagania dotyczące oprogramowania do planowania życia i więcej w jednej z najniższych cen na rynku. Zakup Organizer Pro kosztował zaledwie 14 USD.

  Pobierz Organizer Pro

  2)

  AnyTime Organizer Deluxe

  oprogramowanie do planowania życiaAnyTime Organizer Deluxe podsumowuje nasze pięć najlepszych programów do planowania życia i zostało uwzględnione ze względu na łatwość użycia i funkcje. To oprogramowanie do planowania życia jest stosunkowo tańsze niż Efficcess, ale zawiera rozbudowane funkcje i opcje.

  Konfigurowanie wydarzeń jest łatwe dzięki kalendarzowi, w którym można upuszczać wydarzenia na odpowiednie daty i godziny. przypomnienia można również tworzyć, aby wyświetlać monity o zdarzeniach, a program może również wysyłać przypomnienia do skrzynki odbiorczej. Wydarzenia cykliczne, takie jak rocznice, cotygodniowe spotkania i urodziny, można ustawić za pomocą narzędzia wydarzeń cyklicznych.

  Ponadto książka adresowa pomaga przechowywać informacje kontaktowe i zapewnia mapy, takie jak Google Maps, które mogą pomóc w identyfikacji lokalizacji kontaktów. Organizator ma również szablon budżetu, który śledzi wydatki, co jest fajną funkcją.

  Edytor tekstu jest przydatny do robienia notatek lub jako pamiętnik. Możesz zsynchronizować swoje dane z usługami Google i importować dane z różnych aplikacji, takich jak Outlook i Lotus Organizer.

  Głównym ograniczeniem Anytime Organizer Deluxe jest brak integracji usług w chmurze, jednak jest to fajne oprogramowanie do planowania. To oprogramowanie do planowania życia kosztuje 29,95 USD i jest w średnim przedziale cen oprogramowania do planowania życia ”

  • Pobierz teraz Anytime Organizer Deluxe

  3)

  C-Organizer Pro

  oprogramowanie do planowania życiaC-Organizer integruje różne funkcje, dzięki czemu jest wielofunkcyjnym oprogramowaniem do planowania życia. To oprogramowanie do planowania życia jest stosunkowo małe i łatwe do skalowania dzięki gładkiemu interfejsowi użytkownika, który ułatwia początkującemu zlokalizowanie różnych funkcji i narzędzi.

  Patrząc na opcje, które obejmują książkę adresową, menedżera haseł, listy zadań i wbudowany edytor tekstu, C-Organizer wybiera inną drogę niż Organizer Pro.

  Konfigurowanie harmonogramu jest stosunkowo łatwe, a wydarzenia, takie jak spotkania, urodziny i spotkania można planować za pomocą terminarza. Ponadto organizator ma mechanizm powiadomień, który wysyła wiadomość e-mail do skrzynki odbiorczej przypominającą o otwarciu wydarzeń. Ustawienia przypomnień można również skonfigurować do wyświetlania alertów ekranowych przypominających o zdarzeniach.

  Możesz uzyskać dostęp do listy rzeczy do zrobienia, której można użyć do wyróżnienia zadań i którą można podzielić na podzadania. Priorytet można nadać każdemu zadaniu, które pomaga ustalić, które zadanie wymaga pilnej uwagi. Ponadto książka adresowa pomaga przechowywać informacje kontaktowe z dodanymi zaawansowanymi funkcjami, takimi jak zdjęcie profilowe kontaktów, a także opis kontaktów.

  Edytor tekstu w C-Organizerze jest przyjemnie zaskakujący, ponieważ można go używać do robienia notatek lub konwersji do pamiętnika. Bezpieczeństwo jest również traktowane poważnie dzięki funkcji menedżera informacji osobistych, która pomaga zabezpieczyć hasło. Możesz bezpiecznie przechowywać swoje hasła i dane logowania do swoich ulubionych stron internetowych i aplikacji.

  • C-Organizer oferuje opcje synchronizacji, ponieważ możesz synchronizować z różnymi usługami w chmurze, takimi jak Dropbox. Dobrze integruje się również z usługami Google i może synchronizować się z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows O.S. C-Organizer Pro kosztuje 39 USD, co stanowi nagrodę branżową i jest ponad dwukrotnie wyższy niż koszt Organizer Pro

   Głównym ograniczeniem C-Organizer jest brak obsługi telefonicznej, ponieważ dostępna jest tylko obsługa przez e-mail. Mimo to C-Organizer Pro to wszechstronne oprogramowanie do organizowania życia z opcjami synchronizacji, dzięki czemu jest czymś więcej niż tylko podstawowym oprogramowaniem do planowania.

   • Kup teraz C-Organizer Pro

   4

   Skuteczność

   oprogramowanie do planowania życiaSkuteczność jest jednym z naszych ulubionych programów do planowania życia, ponieważ zawiera rozbudowane funkcje i jest kompatybilny z wieloma platformami. Jest wyposażony w podobny interfejs, taki jak popularny MS Outlook, który umożliwia użytkownikom zapoznanie się z nawigacją po oprogramowaniu. Ponadto możesz zmienić kolor interfejsu i motyw z menu narzędzi organizacyjnych.

   Ponadto możesz szybko konfigurować spotkania, wydarzenia i harmonogramy za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto niestandardowe przypomnienia można ustawiać z wyprzedzeniem dla wydarzeń, a popularny mechanizm przeciągania i upuszczania służy również do planowania wydarzeń w kalendarzu.

   Funkcja listy rzeczy do zrobienia umożliwia przypisanie zadania według poziomu priorytetu, który przenosi najważniejsze zadanie na górę. Edytor tekstu i dziennik są dostępne do przechowywania notatek.

   Efficcess jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i jest dostarczany z aplikacjami na Androida i iOS. To sprawia, że ​​współpraca jest łatwa, ponieważ możesz synchronizować między komputerem a smartfonem, dzięki czemu jesteś na bieżąco z obu stron.

   Jego głównym ograniczeniem jest brak szablonu budżetu, który jest cechą większości programów do planowania życia. Mimo to Efficcess to oprogramowanie, które polecamy ze względu na jego prostotę i kompatybilność oraz kosztuje 39,5 USD na zakup wersji premium.

   Pobierz Skuteczność

   • 5

    MSD Organizer

    oprogramowanie do planowania życiaMSD Organizer jest jednym z najlepszych programów do planowania życia, oferującym wszechstronne funkcje i możliwości synchronizacji wśród najlepszych na rynku. planowanie jest łatwe, a opcja synchronizacji z Kalendarzem Google jest przyjemna.

    MSD Organizer został zaprojektowany tak, aby ułatwić skalowanie, ponieważ można uzyskać dostęp do jego menu w interaktywnym interfejsie. Wydarzenia, takie jak spotkania, rocznice i urodziny, można ustawić za pomocą funkcji kalendarza. Funkcja przeciągnij i upuść ułatwia to, przeciągając wydarzenie do odpowiedniej daty i godziny. Niestandardowe przypomnienia można również tworzyć, aby wyświetlać monity w odstępach zbliżonych do zdarzenia.

    Książka adresowa jest wyposażona w rozbudowaną funkcjonalność, która umożliwia użytkownikom zapisywanie informacji o kontakcie. Wyróżnia ją zdolność do atakowania historii, arkuszy kalkulacyjnych i plików multimedialnych. Ponadto planista oferuje dodatkowe narzędzia do dbania o twoje życie zawodowe.

    Obejmuje to dokumentację medyczną, organizator muzyki, szablony budżetu i organizatory nieruchomości, co daje większą kontrolę nad większym aspektem twoich spraw.

    • Menedżer informacji osobistych jest również bardziej zaawansowany, a użytkownicy mogą uzyskać dostęp do listy zadań, w której można przypisywać zadania. Postęp zadań zapewnia menedżer zadań, który ujawnia dodatkowe informacje wprowadzone do zadania. MSD Organizer inicjuje tworzenie kopii zapasowych danych. Opcja synchronizacji jest kluczową cechą każdego oprogramowania do planowania, a C-Organizer ma wiele opcji synchronizacji.

     To oprogramowanie do planowania życia obsługuje synchronizację z usługami w chmurze, takimi jak usługi Google, a pliki można importować do DropBox i Dysku Google. MSD Organizer kosztuje 39,5 USD i na pewno jest wart swojej ceny.

     Pobierz MSD Organizer

     Jeśli nie korzystałeś wcześniej z narzędzia do planowania życia, nadszedł czas, aby użyć go w 2019 roku. Wiesz, co mówią „Planowanie nie jest planem niepowodzenia”. Łatwo jest stracić poczucie czasu i ważnych zadań w dzisiejszym świecie, w którym tonie informacja.

     Dobre oprogramowanie do planowania życia pomaga zidentyfikować ważne rzeczy w twoim życiu i znaleźć czas i energię, aby się na nich skoncentrować.

     Czy korzystałeś z któregokolwiek z wyżej wymienionych programów do planowania życia? Daj nam znać, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji