[Rozwiązany] Jak naprawić „Twoje obecne ustawienia zabezpieczeń zabraniają uruchamiania ActiveX”?

usuń „Twoje bieżące ustawienia zabezpieczeń zabraniają uruchamiania ActiveX”Czy Twój system Windows wyświetla komunikat o błędzie „Twoje obecne ustawienia zabezpieczeń zabraniają uruchamiania formantów ActiveX na tej stronie?”W rezultacie strona może nie wyświetlać się poprawnie. po uruchomieniu podpisanego kodu Internet Explorer lub Google Chrome?

Jeśli TAK to jesteś we właściwym miejscu, tutaj na tym blogu omówimy wszystkie fakty, przyczyny i rozwiązania związane z tym błędem. W tym artykule przeanalizowano inny powód, dla którego twoje obecne ustawienia zabezpieczeń zabraniają uruchamiania ActiveX. Przyczyny tego problemu są liczne, ale jeśli znajdziesz ten błąd w przeglądarce Internet Explorer, musisz zmodyfikować „strefa”Ustawienia w przeglądarce Internet Explorer. Jeśli znajdziesz go poza IE, użyj narzędzia do czyszczenia rejestru, aby rozwiązać ten problem.

ActiveX była stara technologia stworzona przez Microsoft który pozwala programistom stworzyć program, który był podzbiorem dużych programów. Weź przykład, gdy znajdziesz przycisk w dowolnej aplikacji, która ma swój własny program. Pokazuje konkretny sposób i obsługuje zdarzenie na swój własny sposób, na przykład klikając je.

Najciekawsze jest to, że programista nie znalazł w nim żadnych zagrożeń bezpieczeństwa, ale złośliwi ludzie znaleźli swoją drogę. To jest powód, dla którego „Twoje bieżące ustawienia zabezpieczeń zabraniają uruchamiania ActiveX ” pojawia się błąd. Jeśli napotkałeś ten problem, nie musisz panikować. Ten błąd jest wywoływany w zasadzie dla własnego bezpieczeństwa. Jeśli często się to zdarza, możesz to wyeliminować.

Jeśli znajdziesz błąd występujący w twoim Internet Explorer, następnie przejdź do ustawień zabezpieczeń i dostosuj „strefa”, Aby umożliwić działanie formantów ActiveX. Skończy się to błędem, ale otwierasz mnóstwo problemów związanych z bezpieczeństwem. Programiści lub złośliwe strony używają ActiveX do przejęcia kontroli nad komputerem i instalowania na nim złośliwych zagrożeń.

Uruchamianie formantów ActiveX jest prawie taki sam, jak uruchomienie natywnego kodu na komputerze, więc programista musi utworzyć formant ActiveX z „usuń wszystkie pliki”, Aby zainfekować system. To powód dlaczego Internet Explorer i Chrom nie pozwala na uruchomienie formantu ActiveX. Jeśli chcesz włączyć ActiveX w przeglądarce, wykonaj następujące czynności:

Włączanie ActiveX w Internet Explorerze

Większość przeglądarek internetowych jest ustawiona tak, aby to robić domyślnie. Jeśli nie, wykonaj poniższe kroki, aby włącz ActiveX:

  • Otworzyć Internet Explorer i przejdź do „Przybory”Znajdującego się w górnej części okna przeglądarki Internet Explorer, a następnie wybierz„opcje internetowe
  • Kliknij na «Bezpieczeństwo”U góry okna, a następnie kliknij„Poziom niestandardowy”.
  • Tutaj musisz potwierdzić, że „Pobierz podpisane formanty ActiveX» jest ustawione na «Skłonić.”
  • Teraz przewiń listę w dół i potwierdź, że „Kontrolki ActiveX skryptu oznaczone jako bezpieczne dla skryptów» jest ustawione na «Włączyć.”Następnie kliknij„dobrze.”
  • Zamknij Internet Explorer i zacznij Internet Explorer jeszcze raz.

Jeśli nadal masz do czynienia z tym problemem w przeglądarce Internet Explorer, musisz ustawić niski poziom zabezpieczeń przeglądarki Internet Explorer:

Otworzyć Internet Explorer następnie przejdź do Kliknij Narzędzia> Opcje internetowe> Bezpieczeństwo

Kliknij na Poziom niestandardowy i zresetuj Ustawienia niestandardowe do Niska -> kliknij OK

Przeczytaj także: Naprawianie awarii lub zawieszania się Eksploratora Windows w systemie Windows 7!

Włączanie ActiveX w Google Chrome

Włączając ActiveX protokoły włączone Google Chrome masz dostęp do różnych interaktywnych dynamicznych stron internetowych, takich jak gry i aplikacje biznesowe. Wykonaj kolejno podane poniżej kroki, aby włączyć ActiveX:

Przede wszystkim otwórz Google Chrome, a następnie kliknij ikonę Menu Chrome znajdującą się w prawym górnym rogu okna

 

Następnie wybierz «Ustawienia”, A następnie kliknij„Pokaż ustawienia zaawansowane

Kliknij na «Zmień ustawienia proxy”, A następnie przejdź do„Bezpieczeństwo”, A następnie kliknij„Poziom niestandardowy

Teraz musisz zmienić „Pobierz podpisaną kontrolkę ActiveX» i wtedy «Pobierz Unsigned ActiveX Control”, Aby monitować.

 

W końcu kliknij dobrze aby zapisać wszystkie zmienione, a następnie Uruchom ponownie przeglądarkę.

Ale jeśli okaże się, że twój system mówi „Twoje ustawienia zabraniają uruchamiania ActiveX”Poza przeglądarką Internet Explorer, powinieneś spróbować oczyszczacz rejestru aby rozwiązać ten problem. Wynika to z faktu, że mogą występować w tobie konflikty i błędy Konfiguracja systemu to się kończy ActiveX kontrola od uruchomienia.

Narzędzie do czyszczenia rejestru może przeanalizować modyfikację w rejestrze i uniknąć zatrzymania Kontrola ActiveX z biegania. Oczyszczanie rejestru nie tylko rozwiąże ten problem, ale przyspieszy komputer i zapobiegnie narastaniu konfliktów w systemie. Warto to mieć.

Registry Cleaner zoptymalizuje system i pozwoli uniknąć tego problemu w przyszłości. Ale jeśli nadal masz problem z uruchomieniem formantu ActiveX, możesz użyć narzędzia do naprawy komputera, które zostało specjalnie zaprojektowane do naprawy problemu związanego z komputerem.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji