[Rozwiązany] Błędy trybu samolotowego w systemie Windows 10 — Napraw błędy komputera

Podobnie jak Windows 8, system Windows 10 jest również wyposażony w tryb samolotowy. Jest to przydatna funkcja, która pozwala użytkownikowi wziąć Windows 10 w tryb samolotowy. Ale ta przydatna funkcja może mieć pewne problemy, według użytkowników pewne problemy pojawiły się w trybie samolotowym Windows 10. Jeśli cierpisz na tego typu sytuację, nie martw się i zastosuj poniższe rozwiązania, aby naprawić tryb samolotowy w systemie Windows 10.

Przeczytaj także: [Rozwiązane] Autoodtwarzanie nie działa w Windows 10 / Windows 8 i Windows 7

Sztuczki, aby rozwiązać problemy z trybem samolotowym w systemie Windows 10  

Spróbuj zmienić właściwości karty sieciowej

Krok 1: Kliknij prawym przyciskiem myszy Przycisk Start i wybierz Menadżer urządzeń z listy opcji.

1

Krok 2: Dotarłem do Adapter sieciowy sekcji i kliknij dwukrotnie, aby rozwinąć.

2)

Krok 3: Znajdź modem bezprzewodowy z dostępnej listy, kliknij go prawym przyciskiem myszy i przejdź do Nieruchomości.

3)

Krok 4: Właściwości pojawi się okno dialogowe. Przejdź do Zarządzanie energią patka.

 

Krok 5: Usuń opcja «Pozwól komputerowi wyłączyć to urządzenie, aby oszczędzać energię.”

4

Krok 6: Po zastosowaniu wszystkich zmian naciśnij Dobrze przycisk, aby zapisać.

Powyższe rozwiązanie rozwiąże problemy z trybem samolotowym w systemie Windows 10 i ponownie uruchom suwak, aby go wyłączyć.

 

Wyłącz i włącz połączenie sieciowe

Krok 1: Kliknij na Menu Start  -> kliknij ikonę symbolu koła zębatego Ustawienia app.

Krok 2: Ustawienia aplikacja Windows pojawi się na ekranie. Przejdź do N.etwork Internet Kategoria.

7

Krok 3: Domyślnie zostaniesz przeniesiony do WiFi sekcja ustawień obecna po lewej stronie.

8

Krok 4: Przejdź do prawego panelu WiFi ustawienia i znajdziesz Zmień adapter opcje. Kliknij na to.

9

Krok 5: Wyświetli się zdalne okno z Twoim połączenia bezprzewodowe.

Krok 6: Kliknij połączenie bezprzewodowe prawym przyciskiem myszy i wybierz Wyłączyć opcja.

11

Krok 7: Po wyłączeniu połączenia bezprzewodowego ponownie kliknij to samo połączenie prawym przyciskiem myszy i naciśnij Włączyć.

12

Krok 8: Po wyłączeniu i włączeniu tej opcji zauważysz, że problemy z trybem samolotowym w systemie Windows 10 zostały naprawione.

Zaktualizuj oprogramowanie sterownika karty sieciowej

Metoda ręczna do aktualizacji oprogramowania sterownika karty sieciowej

Krok 1: Otwórz ponownie okno Menedżera urządzeń (proces podano powyżej).

Krok 2: Znaleźć Adapter sieciowy opcję i kliknij, aby rozwinąć.

Krok 3 Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy kartę sieci bezprzewodowej i kliknij Zaktualizuj oprogramowanie sterownika opcja.13

Krok 4: Pojawi się okno z prośbą o wybranie sposobu aktualizacji oprogramowania sterownika.

Krok 5: Kliknij Wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika opcja.14

Krok 6: Po zakończeniu procesu aktualizacji pojawi się komunikat potwierdzający System Windows pomyślnie zaktualizował oprogramowanie sterownika.15

Krok 7: Zamknij okno.

Metoda automatyczna:

W metodzie automatycznej musisz pobrać i zainstalować narzędzie do aktualizacji sterowników systemowych, ta aplikacja pozwoli Ci zaktualizować oprogramowanie dowolnego typu bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności ręcznie. Po prostu kliknij przycisk Aktualizuj dysk, a nastąpi automatyczne skanowanie zaktualizuj całe nieaktualne oprogramowanie sterownika.

To oprogramowanie pozwoli ci również uczynić twój system szybkim i wolnym od błędów, wtedy powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowane narzędzie do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji