[Rozwiązany] „ERROR_DLL_INIT_FAILED” lub „0x8007045A Błąd ERROR_DLL_INIT_FAILED — Napraw błędy komputera

error_dll_init_failed_en- FIx
ERROR_DLL_INIT_FAILED
 błąd zwykle pojawia się i irytuje użytkownika podczas przeglądania lub korzystania z komputera, ten błąd może drażnić użytkownika, wyświetlając powiadomienie na ekranie. Z powodu tego błędu system działa wolno i ulega awarii bez żadnego ostrzeżenia. Więc jeśli twój system cierpi ERROR_DLL_INIT_FAILED błąd, musisz sobie z tym poradzić jak najszybciej.

Może Ci się spodobać: [Rozwiązane] Na tym komputerze nie można uruchomić systemu Windows 10 — nie można zaktualizować partycji zarezerwowanej przez system

The Błąd DLL INIT FAILED to jeden z najczęstszych błędów systemu Windows 10, jest bezpośrednio związany z plikiem msxml.dll, który jest wykorzystywany głównie przez aplikacje XML. Ten plik DLL jest jednym z ważnych plików DLL używanych przez aktualizacje systemu Windows do przesyłania informacji w obie strony na serwery.

Jeśli więc plik zostanie zgubiony lub uszkodzony, system Windows 10 może stać się „pettish” i pojawi się następujący komunikat o błędzie:

Error_dll_init_failed.
Nie można znaleźć [PATH] \ Error_dll_init_failed.
System Windows nie mógł wyszukać nowych aktualizacji.
Błąd w czasie wykonywania XXX, nieprawidłowe zakończenie programu.
Wystąpił krytyczny wyjątek.

Istnieje wiele czynników, które mogą generować ten problem, niektóre z przyczyn Błąd DLL INIT FAILED są niewłaściwą konfiguracją plików systemowych, nieprawidłową aktualizacją systemu Windows 10, niewłaściwie umieszczonymi / uszkodzonymi sterownikami systemu, brakiem miejsca na dysku twardym itp.

Jeśli system wyświetla ten komunikat o błędzie, nie martw się, zastosuj poniższe rozwiązanie do naprawy miRROR_DLL_INIT_FAILED. Poniżej przeczytasz dwie poprawki, które w zasadzie pomogły wszystkim ludziom, którzy ponieśli ten irytujący błąd pliku DLL.

Przewodnik po naprawie kodu błędu 0x8007045A ERROR_DLL_INIT_FAILED w systemie Windows 10

Przeskanuj system Windows w poszukiwaniu uszkodzonych plików DLL

Powyżej omówiłem to, ERROR_DLL_INIT_FAILED jest generalnie spowodowany przez uszkodzone lub źle umieszczone pliki DLL. Zastosuj więc wbudowany automatyczny skaner / narzędzie do naprawy i napraw brakujące lub uszkodzone pliki systemowe Windows.

Biegać SFC polecenie skanowania plików systemowych:

Krok 1: Otwórz wiersz polecenia z uprawnieniami administratora, naciśnij Klawisz Windows i X znajdź i wybierz Wiersz polecenia (administrator).

Krok 2: W wierszu polecenia wpisz sfc / scannow i uderzył Wchodzić klawisz.

Krok 3: To polecenie zajmuje trochę czasu, aby zakończyć proces skanowania. Niech zakończy się automatycznie.

Krok 4: Jeśli otrzymasz pusty wynik, oznacza to, że nie ma uszkodzonych / uszkodzonych plików systemowych.

Krok 5: Jeśli znaleziono kilka problemów z rejestrem, napraw je za pomocą: Dism / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Ponownie zarejestruj pliki DLL

W celu pozbyć się ERROR_DLL_INIT_FAILED błąd, powinieneś naprawić uszkodzone pliki DLL. Aby to zrobić, skopiuj pliki msxml3a.dll, msxml3r.dll, msxml6.dll, msxml3.dll i msxml6r.dll z katalogu C: \ Windows \ System32 i zapisz.

W końcu skopiuj je do tego samego folderu.

Rodzaj regsvr C: \ Windows \ System32 \ msxml3.dll polecenie dla każdej biblioteki dll.

Automatyczny sposób naprawić błąd ERROR_DLL_INIT_FAILED

Aby naprawić różne błędy, takie jak problemy z biblioteką DLL, błędy Instalatora Windows, błędy uruchamiania systemu Windows, problemy z kontrolką Active X, błędy Active X, błędy rejestru i wiele innych błędów exe, powinieneś wypróbować automatyczną metodę, aby pozbyć się tych wszystkich błędów. Sugerowana jest metoda automatyczna, ponieważ istnieją różne błędy, które nie są naprawiane przy żadnej ręcznej rozdzielczości, profesjonalny skaner błędów komputera pozwoli ci poradzić sobie ze wszystkimi rodzajami problemów związanych z systemem Windows bez robienia czegokolwiek ręcznie. Ta aplikacja zawiera bardzo łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika, szczególnie dla zwykłego użytkownika lub tych, którzy nie mają żadnych umiejętności technicznych. Pobierz i zainstaluj tę aplikację, a pozostałe zadanie zostanie automatycznie wykonane przez to. To skanuje komputer i naprawia wszystkie błędy lub błędy występujące w komputerze / laptopie. Za pomocą tego oprogramowania można również naprawić wszelkiego rodzaju problemy ze sterownikami systemu; zapewnia narzędzie do debugowania problemów związanych ze sterownikami. Teraz nie musisz cierpieć z powodu powolnego systemu, ponieważ jego zaawansowana technologia może zmienić stary system w zupełnie nowy komputer. Spróbuj raz i popraw wydajność swojego starego komputera.

Potężne funkcje narzędzia do naprawy komputera

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

  • Rejestr kopii zapasowej — Możesz wykonać kopię zapasową rejestru systemowego, pozwala to użytkownikowi utworzyć kopię zapasową rejestru, abyś mógł z niej korzystać w każdym kryzysie systemowym.
  • Wbudowany harmonogram — Ma wbudowany harmonogram, który skanuje komputer automatycznie po ustalonym czasie.
  • Usuwa puste klucze rejestru — Za pomocą tego narzędzia można uczynić bazę danych rejestru wolną od błędów, może ona usunąć wszystkie niechciane klucze rejestru z systemu Windows.
  • Sprawdza nieprawidłowe klucze klas — Może również sprawdzać nieprawidłowe klucze klas z systemu Windows i pomagać w płynniejszym działaniu. Sprawdza również rozszerzenie powłoki, nieprawidłowe pliki pomocy, nieprawidłowe wspólne znane biblioteki DLL, nieprawidłowe ścieżki i inne.
  • Zarządzanie / czyszczenie programów startowych — Zarządza także aplikacjami do czyszczenia i uruchamiania systemu Windows, które pomagają komputerowi uruchomić się bez opóźnień.
  • Skanowanie w poszukiwaniu nieprawidłowych skrótów programu — To narzędzie naprawia również wszystkie typy nieprawidłowych skrótów do aplikacji.
Link do głównej publikacji