Jak naprawić błędy OpenCL.dll w Windows 10 / 8.1 / 8 i 7

Napraw błędy OpenCL.dll

Czy to ty walczysz z OpenCL.dll brakuje lub nie znaleziono błędu w systemie Windows 10? Jesteś we właściwym miejscu, sprawdź kompletne rozwiązania do naprawienia OpenCL.dll błędy.

Pliki DLL są bardzo ważne dla prawidłowego działania programu, ale czasami może ulec uszkodzeniu lub zaginąć, a użytkownik zaczyna napotykać różne błędy. The Brak pliku OpenCL.dll Wystąpił błąd podczas uruchamiania programu lub uruchamiania komputera z systemem Windows.

Pojawia się komunikat o błędzie, na przykład:

 • „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono pliku opencl.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać ten problem.»
 • „Brak pliku OpenCL.dll.”
 • „Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze brakuje pliku opencl.dll”
 • „Wykonanie kodu nie może być kontynuowane, ponieważ nie znaleziono pliku opencl.dll”

Więc to OpenCL.dll to ważny plik, a gdy go brakuje, użytkownicy zaczynają napotykać różne błędy.

Co więcej, nie ma znaczenia, z jakim komunikatem o błędzie się otrzymujesz OpenCL.dll. Postępuj zgodnie z podanymi poniżej poprawkami, aby rozwiązać problem OpenCL.dll brakuje lub nie znaleziono na błąd w systemie Windows 10/8/7. Ale najpierw dowiedz się, co powoduje Błąd pliku opencl.dll.

Przyczyny brakującego pliku OpenCL.dll

 • Z powodu nieprawidłowego lub uszkodzonego klucza rejestru
 • Zakażenie wirusem lub złośliwym oprogramowaniem
 • Plik OpenCL.dll został zmodyfikowany lub odinstalowany przez inne oprogramowanie.
 • Usuwanie plików OpenCL.dll przez inne oprogramowanie.
 • Wymagana wersja pliku OpenCL.dll jest zastępowana przez inne oprogramowanie.

Oto niektóre z najczęstszych przyczyn problemu OpenCL.dll w systemie Windows 10, 8.1, 8 7

Jak naprawić Błędy OpenCL.dll w Windows 10, 8.1, 8 7

W wielu przypadkach po ręcznym rozwiązaniu nie można naprawić błędów i problemów z biblioteką DLL. Są również dość ryzykowne czasochłonne, więc jeśli nie jesteś zbyt zaawansowany technicznie, skorzystaj z Narzędzie do naprawy DLL.

Jest to profesjonalne zalecane narzędzie zaawansowane, które automatycznie skanuje, wykrywa i naprawia różne błędy związane z biblioteką DLL. To nie tylko naprawia DLL, ale także inne Błędy rejestru, błędy aplikacji, zapobieganie problemom z komputerem itp., A także optymalizacja wydajności komputera / laptopa.

Pobierz narzędzie do naprawy DLL Reimage, aby naprawić różne błędy DLL w systemie Windows.

Uwaga: Jeśli nie możesz obsługiwać systemu w normalnym nastroju, to uruchom system Windows w trybie awaryjnym aby wykonać dowolny z poniższych kroków.

Rozwiązanie 1: Zaktualizuj sterowniki urządzeń

Wielu użytkowników otrzymuje błąd OpenCL.dll lub nie znaleziono błędów podczas grania w gry wideo na swoim komputerze / laptopie. Sprawdź, czy sterowniki karty graficznej są nieaktualne, a następnie zaktualizuj je.

Aby je zaktualizować, odwiedź stronę strona producenta albo Oficjalna strona Microsoft i sprawdź najnowszą aktualizację zgodną ze sterownikami i zaktualizuj je.

Mimo to, jeśli nie jesteś osobą bardzo techniczną, pobierz i zainstaluj Driver Booster, aby automatycznie zaktualizować sterowniki urządzeń najnowszymi aktualizacjami bez żadnego ryzyka.

Pobierz Driver Booster, aby z łatwością aktualizował i naprawiał błędy sterowników.

Rozwiązanie 2: Zainstaluj ponownie program

Jeśli po zainstalowaniu jakiegokolwiek programu otrzymujesz opencl.dll brakuje problemu następnie zaleca się ponowną instalację programu.

Ponowna instalacja programu może zawierać poprawne Plik OpenCL.dll wersja i napraw błąd.

Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 • naciśnij Windows + R. Klawisz>, aby otworzyć Uruchom pole.
 • Teraz wpisz appwiz.cpl  > hit Wchodzić.

 • I kliknij prawym przyciskiem myszy program, który wyświetla błąd> odinstaluj to.

 • Kliknij Potwierdzać odinstalować program.
 • Usuń także pakiet instalacyjny oprogramowania z systemu.
 • Na koniec zrestartuj system

W wielu przypadkach ręczne usunięcie programu pozostawia niektóre wpisy rejestru i ślady, które mogą powodować problemy. Dlatego zalecamy skorzystanie z narzędzia Uninstaller firmy trzeciej, aby całkowicie odinstalować program.

Pobierz Revo Uninstaller, aby całkowicie odinstalować dowolny program.

Po odinstalowaniu oprogramowania pobierz konfigurację z oficjalnej strony internetowej i zainstaluj ją ponownie. Mam nadzieję, że to zadziała, aby naprawić Problemy z plikiem OpenCL.dll. 

Rozwiązanie 3: Uruchom skanowanie antywirusowe

Jak powiedziano powyżej OpenCL.dll brakuje lub nie został znaleziony komunikat o błędzie może pojawić się z powodu infekcji wirusem lub złośliwym oprogramowaniem.

Dlatego zaleca się całkowite przeskanowanie systemu za pomocą dobry program antywirusowy.

Poproś SpyHunter o usunięcie złośliwego oprogramowania, oprogramowania reklamowego, porywacza przeglądarki, oprogramowania ransomware inni całkowicie

Szacuje się, że podane rozwiązania działają w celu rozwiązania błędów w pliku OpenCL.dll. Istnieją jednak również inne ręczne rozwiązania, które rozwiązują problemy z brakującymi plikami DLL w systemie Windows. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź artykuł — Napraw błędy DLL

Wniosek:

Cóż, chodzi o to, że brakuje OpenCL.dll lub nie znaleziono błędów w Windows 7/8 / 8.1 10. Mam nadzieję, że podane rozwiązania pomogą Ci rozwiązać problemy z OpenCL.dll.

Starannie wypróbuj poprawki ręczne i sprawdź, czy błąd został rozwiązany, lub skorzystaj z trybu automatycznego Narzędzie do naprawy DLL, łatwo to naprawić i zacznij korzystać z komputera PC / laptopa z systemem Windows.

Jeśli masz jakieś uwagi, zapytania lub sugestie, zapisz je w sekcji komentarzy lub skontaktuj się z nami pod adresem @ http://ask.pcerror-fix.com

Link do głównej publikacji