ROZWIĄZANE: Twitch nie pozwoli mi się zarejestrować

Twitch jest obecnie, oprócz YouTube, najczęściej odwiedzaną platformą streamingową. Podobnie jak w YouTube, możesz cieszyć się zawartością bez rejestracji w usłudze i pomijać tworzenie konta. Aby jednak być aktywnym uczestnikiem, potrzebujesz konta.

I większość zapalonych obserwujących (spora część 15 milionów widzów dziennie) chce dołączyć do społeczności. Jedyny problem? Niektóre z nich nie mogą zarejestrować się w usłudze po wielu próbach.

W większości przypadków na ekranie pojawia się komunikat o błędzie Twitch, który nie może utworzyć konta.

Jak rozwiązać problemy z rejestracją w serwisie Twitch

 1. Upewnij się, że wprowadzasz prawidłowe dane logowania
 2. Rozwiąż problemy z połączeniem
 3. Spróbuj zarejestrować się w internetowym kliencie Twitcha w trybie incognito

1: Upewnij się, że wprowadzasz prawidłowe dane logowania

Zacznijmy od podstawowych rzeczy. Aby zapisać się na platformę przesyłania strumieniowego Twitch, wiek musi przekraczać 13 lat. Ponadto nazwa użytkownika musi mieć mniej niż 25 znaków i zalecamy unikanie wielkich liter. Zaznacz dwukrotnie pole wyboru captcha. Jeśli aplikacja poinformuje Cię, że nazwa użytkownika jest zajęta (nawet jeśli w niektórych przypadkach tak nie jest), zamknij aplikację i spróbuj ponownie po pewnym czasie.

 • Możesz także spróbować utworzyć konto dla Klątwy i zalogować się przy użyciu konta Twitch. platforma telewizyjna. Jeśli nadal nie możesz zarejestrować się w Twitchu, nawet jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymagania i nie masz konta klątwy, przejdź do dalszych kroków.

  2: Rozwiąż problem

  Oprócz drobnych błędów, które mogą powodować ten problem, bardziej martwimy się Twoimi połączeniami i ustawieniami systemu. Jest kilka rzeczy, które powinieneś sprawdzić, zanim przejdziemy do alternatywnego protokołu rejestracji. Użytkownicy, których dotyczy problem, którzy rozwiązali problem z rejestracją, wzięli udział w rozwiązywaniu problemów i najwyraźniej rozwiązali ten problem.

  • Oto, co musisz zrobić, aby rozwiązać możliwe problemy z siecią:

   • Uruchom ponownie router i komputer.
   • Wyłącz tymczasowe VPN lub proxy.
   • Upewnij się, że Twitch może komunikować się przez Zaporę systemu Windows.
   • Wyłącz tymczasowe oprogramowanie antywirusowe innej firmy.
   • Zainstaluj ponownie aplikację.

   3: Spróbuj zarejestrować się w internetowym kliencie Twitcha w trybie incognito

   Wreszcie, jeśli aplikacja komputerowa nie pozwala się zarejestrować bez wyraźnego powodu, istnieje alternatywa. Alternatywny sposób rejestracji w Twitchu znajduje się w internetowej platformie Twitch. Aby jednak uniknąć ewentualnych problemów z rozszerzeniami przeglądarki i plikami w pamięci podręcznej, zalecamy rejestrację w trybie incognito.

   • Oto jak to zrobić w Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Edge:

    1. Kliknij menu 3 kropek / hamburgerów w prawym górnym rogu i wybierz Nowe okno incognito (Nowe okno InPrivate dla Edge).Twitch wygrał't let me sign up
    2. W oknie Incognito przejdź do strony rejestracji Twitcha tutaj.Twitch wygrał't let me sign up
    3. Wprowadź swoje poświadczenia i utwórz konto. Potwierdź konto za pomocą adresu e-mail.

    Powiedziawszy to, możemy zakończyć ten artykuł. Nie zapomnij sprawdzić statusu Twitcha i poczekaj chwilę, ponieważ może to być tymczasowe przeciągnięcie. Pamiętaj też, aby udostępnić alternatywne rozwiązania lub zadawać pytania w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji