[ROZWIĄZANE] Msi.dll brakuje lub nie znaleziono błędu w systemie Windows 10/8 i 7

Napraw błąd Msi.dll lub nie znaleziono błędu

Pierwsze Msi.dll brakuje lub nie znaleziono błędów w Windows 7/8 / 8.1 10, podczas próby otwarcia aplikacji lub grania w gry lub w innych przypadkach.

Patrząc, co poszło nie tak i jak naprawić błędy Msi.dll, następnie postępuj zgodnie z podanymi poniżej poprawkami, aby rozwiązać problem.

Cóż, biblioteki DLL są niewątpliwie bardzo ważnym plikiem do wykonywania różnych działań, ale w wielu przypadkach jest on uszkodzony lub brakuje go, w wyniku czego użytkownicy zaczynają otrzymywać komunikaty o błędach.

W naszym wcześniejszym artykule omówiliśmy różne błędy DLL, takie jak OpenCL.dll, Xinput1_3.dll, i wiele innych.

A dziś w tym artykule omówię, jak naprawić błędy msi.dll w Windows 10, 8, 8.1 7

Komunikaty błędów Msi.dll mogą pojawić się z kilku różnych powodów, takich jak problem z rejestrem, problemy ze sprzętem, uszkodzenie wirusa lub złośliwego oprogramowania itp.

Cóż, brakuje pliku Msi.dll lub nie znaleziono błędu. Błąd pojawia się na kilka różnych sposobów, takich jak:

  • „Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono pliku msi.dll”
  • „Brak pliku Msi.dll lub nie znaleziono”
  • „Nie można znaleźć c: \ windows \ system32 \ msi.dll”

To nie ma znaczenia jak błąd msi.dll wystąpi lub jaki komunikat o błędzie otrzymujesz po zastosowaniu podanych poniżej rozwiązań napraw MSI.dll brak lub nie znaleziono komunikaty o błędach w komputerze PC / laptopie z systemem Windows.

Rozwiązanie automatyczne: narzędzie do naprawy DLL

Cóż, stosowanie ręcznych rozwiązań jest dość trudne i czasochłonne, więc nie marnuj czasu Narzędzie do naprawy DLL. Jest to bardzo zaawansowane, że po jednorazowym skanowaniu wykrywa i naprawia różne błędy związane z DLL.

To nie tylko naprawia błąd DLL, ale także jest w stanie naprawić Problemy i błędy systemu Windows, błędy aplikacji, zapobieganie problemom z komputerem, błędy rejestru itp. a także zoptymalizować wydajność komputera / laptopa.

Pobierz narzędzie do naprawy DLL Reimage, aby naprawić problemy i błędy związane z DLL.

Jak naprawić błędy związane z Msi.dll

Proszę zanotować: W obliczu problemu z uruchomieniem systemu w trybie normalnym uruchom system Windows w trybie awaryjnym, aby wykonać poniższe kroki.

# Poprawka 1: Napraw nieprawidłowe wpisy rejestru

Czasami okazuje się, że błąd DLL występuje z powodu problemów z rejestrem Windows. Dlatego zaleca się naprawianie nieprawidłowych wpisów rejestru.

Ręczna naprawa wpisu rejestru może być bardzo ryzykowna, pojedynczy błąd może uszkodzić cały system, dlatego lepiej skorzystać z profesjonalnej automatycznej rekomendacji Narzędzie do naprawy rejestru

Spowoduje to całkowite przeskanowanie komputera napraw uszkodzone wpisy rejestru w wyniku tego błąd msi.dll został naprawiony. Ale jeśli nie, wypróbuj następne rozwiązanie.

# Poprawka 2: Uruchom skanowanie SFC

Uszkodzone pliki systemowe Windows mogą również powodować błąd Msi.dll. Tak, aby naprawić brakujący lub nie odnaleziony błąd Msi.dll w Windows 7, 8.1, 8 10 wykonaj Wbudowane narzędzie SFC (System File Checker).

Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

  • naciśnij Klawisz Windows + X > wybierz Wiersz polecenia jako administrator

  • W wierszu polecenia wpisz sfc / scannow > hit Wchodzić

  • Poczekaj na zakończenie całego procesu skanowania.

Po zakończeniu zrestartuj system i sprawdź, czy Msi.dll brakuje lub nie odnaleziono jest naprawiony czy nie.

# Poprawka 3: Pobierz pliki DLL ręcznie

Aby naprawić msi.dll brakuje lub nie znaleziono błędów musisz pobrać plik Msi.dll i umieścić je w odpowiednim miejscu. Cóż, jest to dość trudne, wykonaj dokładnie kroki i umieść pobrany plik w odpowiednim miejscu.

Uwaga: Pamiętaj, aby pobrać brakujący msi.dll plik z oficjalnej strony Microsoft lub ze strony producenta.

Postępuj zgodnie z instrukcją:

  • Po pierwsze, musisz znaleźć brakujący plik Msi.dll, przeczytaj komunikat o błędzie pojawiający się na ekranie
  • I pobierz ten plik
  • Teraz umieść pobrany plik w „C: \ Windows \ System32”

  • Po wykonaniu powyższych kroków Uruchom ponownie Twój system

I sprawdź, czy to pomoże Ci naprawić błędy MSI.dll w systemie Windows.

Mam nadzieję, że podane rozwiązania działają dla Ciebie, ale jeśli nie, dowiedz się więcej o rozwiązaniu problemu msi.dll nie może znaleźć błędu w systemie Windows 10 w artykule — Przewodnik po naprawie błędów DLL.

Teraz twoja kolej

Tak możesz to naprawić Błąd msi.dll w systemie Windows 7/8 / 8.1 10. Starannie wypróbuj podane rozwiązania i sprawdź, czy to rozwiąże błędy msi.dll.

Ale ręczne poprawki nie będą działać, możesz więc skorzystać z bezpiecznego Narzędzie do naprawy DLL, i pozbyć się różnych błędów DLL bez przechodzenia z łatwością techniczną.

Chcemy usłyszeć od ciebie, więc nie zapomnij podzielić się cennymi komentarzami, sugestiami i pytaniami związanymi z tym przedstawionym, a następnie napisz w sekcji komentarzy poniżej lub dołącz do nas na @ http://ask.pcerror-fix.com

Link do głównej publikacji