Ranking 9 najszybszych sieci VPN dla systemu Windows 10 w 2019 r

Podczas gdy podstawowym celem VPN jest ochrona Twojej prywatności i bezpieczeństwa w Internecie, nikt nie chce VPN, który kompromituje szybkość.

Szybkość jest jednym z najtrudniejszych czynników do oszacowania, szczególnie w przypadku sieci VPN, ale istnieją różne sposoby przeprowadzania testów prędkości, choć faktem jest, że najszybsza sieć VPN, w której się znajdujesz, niekoniecznie jest taka sama w innej lokalizacji.

Ponownie, najszybsza sieć VPN do strumieniowego przesyłania treści wideo niekoniecznie musi być najszybsza podczas grania. Prędkości zmieniają się również w zależności od pory dnia lub nocy. Ale ogólnie rzecz biorąc, niektóre sieci VPN są nadal szybsze niż inne.

Wybierając najszybszą sieć VPN, zawsze bierz pod uwagę bliskość Twojej lokalizacji, opóźnienie (czas potrzebny na wysyłanie / odbieranie żądań z serwera), obciążenie serwera (jeśli wysokie, oznacza większy ruch, a zatem wolniejsze połączenia) oraz protokół VPN (wybierz szybszy, ale OpenVPN jest najlepszym wyborem).

Poniżej wymieniliśmy nasze najpopularniejsze typy najszybszej sieci VPN dla systemu Windows 10.

Są to najszybsze VPN dla Windows 10

1

CyberGhost (zalecane)

najszybsza sieć VPN dla systemu Windows 10

Wszystkie serwery CyberGhost mają światłowodowe połączenia internetowe z bardzo dużymi prędkościami transmisji danych, co czyni go najszybszą siecią VPN dla systemu Windows 10.

Jego wydajność pod względem prędkości jest imponująca na froncie lokalnym, ale bardziej przyzwoita na poziomie międzynarodowym. Ale pomimo drobnych problemów z interfejsem, potężne funkcje i wydajność CyberGhost sprawiają, że warto spróbować.

Użytkownicy mogą teoretycznie osiągnąć prędkość połączenia swoich odpowiednich i rzeczywistych połączeń internetowych, ponieważ w codziennym życiu rzeczywiste rzeczy, które wpływają na możliwą prędkość, obejmują infrastrukturę Twojego usługodawcy internetowego, regularną prędkość połączenia internetowego, używany sprzęt, łącze w górę serwera VPN i jego lokalizację , plus liczba użytkowników podłączonych do serwera.

    — Kup teraz Cyber ​​Ghost VPN (77% sprzedaży flash)

 • Przeczytaj także: Jak pobrać i zainstalować CyberGhost VPN na Windows 10

2)

NordVPN (sugerowany)

Ta sieć VPN chroni Twoje dane przed przechwyceniem, a także zapobiega wyświetlaniu fałszywych stron internetowych. Z ponad 2000 serwerów na całym świecie, z licznymi funkcjami, w tym blokowaniem reklam oraz solidną, spójną usługą.

Pod względem szybkości NordVPN osiąga wysokie wyniki na serwerach krajowych, ale nie tak dobrze na połączeniach międzynarodowych, co jest dobre, ponieważ będziesz używać serwerów krajowych do uzyskiwania dostępu do treści, które zostały ograniczone.

Wynika to z faktu, że korzystanie z sieci VPN zwiększa dystans fizyczny i inne czynniki ograniczające normalne połączenie internetowe, co powoduje wolniejsze działanie, ale z większym opóźnieniem. To, biorąc pod uwagę, że sieci mogą się zmieniać w zależności od lokalizacji połączenia, więc przebieg będzie się różnić.

Jako jedna z najszybszych sieci VPN dla systemu Windows 10, NordVPN osiąga dobre wyniki w zakresie zwiększania opóźnień i zmniejszania prędkości pobierania i wysyłania.

  — Uzyskaj NordVPN na Windows 10

 • Przeczytaj także: Nie można połączyć się z VPN na PC

3)

IPVanish VPN

Ta sieć VPN jest właścicielem i operatorem wszystkich swoich ponad 750 serwerów w 61 krajach na całym świecie, zamiast wynajmować je od zewnętrznych dostawców, dla większego bezpieczeństwa i prywatności, a także dla mniej obciążonego połączenia.

Posiada również funkcję automatycznego wyboru, która pozwala połączyć się z najszybszym serwerem dostępnym w danej lokalizacji, dzięki czemu możesz monitorować prędkość wysyłania i pobierania w czasie rzeczywistym. Wszystko to jest chronione przez 256-bitowe szyfrowanie AES VPN i zasadę braku logów, aby upewnić się, że żadne dane nie są rejestrowane.

IPVanish również zdaje test pod względem szybkości, pamiętając, że sieci zmieniają się w zależności od czasu, liczby połączonych ludzi i innych zmiennych.

Jednak ta sieć VPN ma ogromny wpływ na front krajowy, ponieważ zwiększa opóźnienie, ale jeśli chodzi o prędkości pobierania, wpływ zmniejsza się do podobnych sieci VPN. Na arenie międzynarodowej ma wyższy wskaźnik opóźnień, ale w przypadku przesyłania międzynarodowego zapewnia średni wynik.

    — Pobierz teraz IPVanish

 • Przeczytaj także: Problemy z Chrome VPN i sposób ich rozwiązania

4

Pure VPN

PureVPN ma zaawansowane funkcje, które zapewniają prewencyjne i pełne bezpieczeństwo poprzez tworzenie zaszyfrowanych tuneli, ograniczanie złośliwego oprogramowania i wirusów, blokowanie irytujących reklam oraz filtrowanie niechcianej zawartości.

Jednym z największych problemów ludzi z VPNami jest spowolnienie ich komputerów. Jednak wpływ jest zwykle niezauważalny w wielu sytuacjach, ale nikt nie chce pomysłu przeglądania z bardzo małą prędkością.

Właśnie dlatego PureVPN należy do najszybszych sieci VPN dla systemu Windows 10, dzięki solidnej sieci serwerów VPN zlokalizowanych w różnych miejscach, a także najwyższym wynikom w niezależnych testach prędkości.

Zwykle przy dodatkowych środkach bezpieczeństwa wydajność prawdopodobnie spadnie, ale w przypadku PureVPN prędkości pobierania ulegają poprawie, a w testach krajowych i międzynarodowych zwiększa się opóźnienie, a prędkość pobierania poprawia się bardziej niż w przypadku innych sieci VPN, które obniżają te prędkości.

    — Pobierz teraz PureVPN

 • CZYTAJ TAKŻE: Firefox nie działa z VPN? Oto jak to naprawić w 6 prostych krokach

5

PIA VPN

PIA oznacza prywatny dostęp do Internetu i jest jedną z najlepszych i najszybszych sieci VPN dla systemu Windows 10.

Zaletą lub zaletą korzystania z PIA jest ochrona Twojej prywatności, ponieważ nie prowadzi dzienników twojej aktywności przeglądania, a także możesz korzystać ze współdzielonych adresów IP, aby Twoja tożsamość była trzymana z dala od złośliwych osób, a nawet sprzedawców internetowych, którzy mogą śledzić twoje informacje i / lub celować w ciebie.

Dzięki PIA zyskujesz wysoką wydajność i funkcje, silne bezpieczeństwo, a także aplikacje na różne platformy z instrukcjami konfiguracji protokołów na takich platformach.

Wraz ze wzrostem liczby ataków sieciowych łatwiej jest wybrać program antywirusowy lub antymalware, który chroni komputer. Ale to wszystko może nie chronić ani chronić przed rządowymi upiorami, reklamodawcami, a nawet hakerami, którzy chcą uzyskać Twoje dane osobowe i wrażliwe dane.

Dzięki tysiącom serwerów dostępnych w różnych krajach, PIA VPN radzi sobie również dobrze w kraju i za granicą, zwiększając opóźnienia, co oznacza, że ​​Twoje prędkości będą lepsze, ale świeci także, jeśli chodzi o prędkości wysyłania i pobierania.

Zdobądź PIA VPN na Windows 10

6

KeepSolid Unlimited VPN

najszybsza sieć VPN dla systemu Windows 10

Niezależnie od tego, gdzie przeglądasz lub przesyłasz strumieniowo treści, bezpieczeństwo jest najważniejsze, ale szybkość rośnie w mgnieniu oka. Jest to szczególnie prawdziwe w miejscach publicznych, w których dostępne są połączenia Wi-Fi, ale chociaż są wygodne, niekoniecznie są bezpieczne.

Jednak VPN taki jak KeepSolid Unlimited utrzymuje twoje szyfrowanie i prywatność, w przystępnej cenie i przy elastycznych subskrypcjach.

Pod względem szybkości ta sieć VPN zapewnia solidne wyniki, co czyni ją tak atrakcyjną ofertą. KeepSolid Unlimited zwiększa opóźnienie na froncie krajowym, przy minimalnym zmniejszeniu prędkości pobierania i podobnie przy prędkościach przesyłania, które są dość wolne.

Jednak po podłączeniu do serwera lub serwerów oddalonych znacznie zwiększa to opóźnienie, jednocześnie zmniejszając prędkości pobierania i wysyłania.

Uzyskaj KeepSolid VPN na Windows 10

 • CZYTAJ TAKŻE: ExpressVPN utknął podczas łączenia? Oto krótkie rozwiązanie

7

TunnelBear VPN

Podczas gdy wiele firm zajmujących się oprogramowaniem zabezpieczającym sprzedaje swoje produkty z wystraszonymi projektami, ta sieć VPN używa uroczego misia z równie uroczym interfejsem użytkownika, aby pozyskać swoich użytkowników i klientów. Nie oznacza to jednak, że nie jest to silna sieć VPN.

TunnelBear to jedna z najszybszych sieci VPN dla systemu Windows 10, ale także bardzo wydajna dzięki doskonałym narzędziom bezpieczeństwa i serwerom w 20 krajach, z wyjątkiem Afryki, Bliskiego Wschodu, Rosji i Turcji, których polityka dostępu do Internetu jest restrykcyjna.

Im więcej oferowanych lokalizacji, tym lepsza wydajność, ponieważ będziesz mieć w pobliżu serwer, a także więcej opcji fałszowania Twojej lokalizacji. Wpływa to również na szybkość, a TunnelBear działa na równi z innymi VPNami, czasami nawet przewyższając rywali, szczególnie w przypadku połączeń międzynarodowych.

TunnelBear osiąga również dobre wyniki w testach opóźnień, ale zapewnia średnie wyniki w pobieraniu i spowalnianiu przesyłania, ale wszystko sprowadza się do odległości i czasu.

Inne wspaniałe funkcje obejmują programy blokujące reklamy, białe listy witryn oraz oprogramowanie klienckie dla systemu Windows i innych systemów operacyjnych, a także wtyczki do przeglądarek Chrome i Opera.

Pobierz TunnelBear VPN na Windows 10

 • Przeczytaj także: Avira Phantom oferuje bezpłatną usługę VPN w systemie Windows 10

8

VyprVPN

najlepsze oprogramowanie VPN dla laptopów

VyprVPN jest zbudowany w celu zapewnienia dużych prędkości i najwyższego poziomu bezpieczeństwa w ponad 70 globalnych lokalizacjach serwerów.

Szybkość i wydajność zmieniają się bardzo szybko, ale VyprVPN nie rozczarowuje w kraju, zwiększając opóźnienia, ale nie ma dużego wpływu, ani pozytywnego, ani negatywnego na prędkości pobierania.

Jednak jeśli chodzi o przesyłanie, VyprVPN obniża prędkości, choć podnosi się na arenie międzynarodowej, zwiększając opóźnienia i wykupując się, jeśli chodzi o prędkości przesyłania.

VyprVPN oferuje ponad 200 tysięcy adresów IP, ponad 700 serwerów, łatwe i nieograniczone przełączanie serwerów, brak stron trzecich oraz nieograniczone korzystanie z Internetu dzięki technologii Chameleon VyprVPN, która pokonuje blokowanie VPN i dławienie na całym świecie.

Możesz więc spodziewać się korzyści, takich jak zwiększona prywatność i bezpieczeństwo, dostęp do treści poprzez unikanie restrykcyjnej cenzury, ulepszone przesyłanie strumieniowe i ochrona przed przepisami dotyczącymi zatrzymywania danych.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa VyprVPN zapewnia zaporę NAT jako dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla twojego połączenia i dodatkową ochronę routera lub urządzenia mobilnego.

 • Pobierz teraz VyprVPN

9

ExpressVPN

expressVPN najszybsza sieć VPNKolejną świetną VPN, którą możesz wypróbować, jest ExpressVPN. Ta sieć VPN pozwala na łatwy dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi dzięki 148 lokalizacjom serwerów w 94 krajach na całym świecie. W przeciwieństwie do wielu innych sieci VPN ExpressVPN ma wbudowaną funkcję testu prędkości, dzięki czemu można łatwo przetestować szybkość serwera i zapewnić maksymalną wydajność.

Kolejną świetną funkcją jest dzielone tunelowanie VPN, a dzięki tej funkcji możesz kierować część swojego ruchu przez VPN, wykorzystując pozostały ruch bez VPN. Korzystając z tej funkcji, możesz zmusić tylko niektóre aplikacje do korzystania z VPN, co może być przydatne, jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad VPN.

Jeśli chodzi o szyfrowanie, ExpressVPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES i obsługuje protokół OpenVPN. Jeśli chodzi o prywatność, powinieneś wiedzieć, że ExpressVPN nie zbiera żadnych dzienników, więc Twój adres IP, historia przeglądania, zapytania DNS i dane o ruchu będą całkowicie bezpieczne. Warto wspomnieć, że ExpressVPN używa prywatnego, zaszyfrowanego DNS, bez wiedzy, więc Twoja historia przeglądania pozostanie chroniona przez cały czas.

ExpressVPN oferuje wspaniałe funkcje w zakresie prywatności i bezpieczeństwa, a dzięki wbudowanej funkcji Speed ​​Test możesz z łatwością znaleźć najszybszy serwer dla swoich potrzeb.

Przegląd:

 • 148 lokalizacji w 94 różnych krajach
 • 256-bitowe szyfrowanie
 • Dzielone tunelowanie VPN
 • Brak zasad dziennika
 • Prywatny, zaszyfrowany serwer DNS o zerowej wiedzy

    — Pobierz teraz ExpressVPN

Czy twoja ulubiona sieć VPN znalazła się na liście? Jeśli nie, daj nam znać, którego używasz w systemie Windows 10 lub który z tych najszybszych VPN dla systemu Windows 10, z którego jesteś gotowy, pozostawiając komentarz poniżej.

Link do głównej publikacji