6 najlepszych VPN dla Google Chrome do użycia w 2019 roku

Podczas przeglądania pierwszą rzeczą, o której myślisz lub bierzesz pod uwagę, jest bezpieczeństwo, a także bezpieczeństwo danych i informacji.

Google Chrome, najpopularniejsza przeglądarka na świecie, oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika, stabilnych, wszechstronnych i bezpiecznych aplikacji, dlatego wiele osób woli używać jej do nawigacji w Internecie.

Oprócz wielu opcji dostosowywania, które oferuje za pomocą rozszerzeń, możesz cieszyć się Chrome jako osobistą przeglądarką, która odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

Wśród tych rozszerzeń są te od dostawców VPN, ale trudno jest wybrać jedno z wielu dostępnych dzisiaj, z których możesz korzystać. Oprócz bezpieczeństwa i bezpieczeństwa online potrzebujesz sieci VPN, która może ominąć cenzurę i odblokować treści ograniczone geograficznie, a także silne szyfrowanie i wydajność.

Oto nasze najlepsze wybory najlepszej sieci VPN dla Google Chrome w 2019 roku.

Najlepsze VPN dla Google Chrome

1

CyberGhost (zalecane)

cyberghost VPN

Ta sieć VPN ma ponad 1000 serwerów w 44 krajach, ponad 1000 adresów IP, a ponadto jest tak przystępna cenowo. Niektóre z jego zalet obejmują aplikacje przyjazne dla urządzeń mobilnych, połączenie z maksymalnie 5 urządzeniami, nieograniczoną przepustowość i ochronę przed odciskami palców.

Możesz przeglądać Internet w Google Chrome prywatnie i z pełnym bezpieczeństwem, a ponadto ma on dodatkowe funkcje, które są również łatwe w użyciu i można je zainstalować na komputerze.

Dzięki bezpłatnemu anonimowemu serwerowi proxy CyberGhost, z którego możesz korzystać zawsze, gdy masz obawy dotyczące prywatności, masz łatwy dostęp do stron internetowych bez śledzenia, wpisując preferowaną stronę internetową, a serwer proxy działa magicznie.

Jest to natychmiastowe, ale tymczasowe rozwiązanie ułatwiające anonimowe przeglądanie stron internetowych. Ale jeśli szukasz 100-procentowej anonimowości w codziennych czynnościach online, takich jak surfowanie lub odblokowywanie stron streamingowych, takich jak Netflix, Hulu, Amazon Prime lub BBC iPlayer, lub prywatne torrentowanie, zainstaluj pełną CyberGhost VPN.

Serwer proxy chroni przed szpiegowaniem, szyfrując ruch internetowy HTTP, umożliwia anonimowe przeszukiwanie sieci bez śledzenia swoich nawyków i preferencji oraz zastępuje adres IP anonimowym, aby nikt nie wiedział, kim jesteś — nawet twój dostawca usług internetowych nie będzie wiedział odwiedzane witryny lub to, czego szukasz w wyszukiwarkach i treści przeglądanych online.

  • Pobierz teraz CyberGhost VPN (77% zniżki) z oficjalnej strony internetowej

— POWIĄZANE: 6 najlepszych VPN dla PayPal z dedykowanymi adresami IP

2)

NordVPN (sugerowany)

nordvpn

To najlepsza VPN dla Google Chrome, jeśli chodzi o przeglądanie bez reklam i złośliwego oprogramowania. Posiada ponad 3500 serwerów w 61 lokalizacjach i obsługuje maksymalnie 6 urządzeń podłączonych jednocześnie.

Jego zasięg serwera jest ogromny, a ponadto blokujesz reklamy i złośliwe oprogramowanie, aby zablokować wyskakujące okienka i zagrożenia podczas korzystania z przeglądarki Chrome.

Chociaż nie ma bezpłatnego rozszerzenia Chrome, możesz założyć konto i skorzystać z funkcji CyberSec, aby blokować reklamy i witryny ze złośliwym oprogramowaniem, aby zapewnić bezpieczniejsze i usprawnione przeglądanie. Jest również lekki i przyjazny dla użytkownika, z dużymi prędkościami i polityką prywatności zero logów.

NordVPN oferuje bezpłatny okres próbny przez trzy dni, ale jego plany cenowe są przystępne. Jest również wyposażony w automatyczny przełącznik zabijania i obsługę klienta na żywo. Jeśli szukasz nieograniczonego dostępu do Internetu z prywatnością i podwójnym szyfrowaniem danych, to Twoja przeglądarka VPN dla Chrome.

  • Pobierz teraz NordVPN z oficjalnej strony internetowej

— POWIĄZANE: 6 najlepszych sieci VPN do użycia z Torem do podwójnej ochrony Internetu

3)

Hotspot Shield VPN (sugerowany)

Hotspot Shield to kolejna popularna sieć VPN dla Google Chrome z 2000 serwerami w 25 lokalizacjach i obsługą maksymalnie 5 urządzeń.

Jego zalety obejmują szybkie prędkości pobierania, łatwą konfigurację i instalację, automatyczne przypisywanie do optymalnych serwerów o najszybszych prędkościach oraz doskonałą wydajność. Ta sieć VPN używa 256-bitowego szyfrowania i ma częste aktualizacje w dodatku do przeglądarki.

Możesz uzyskać 7-dniowy okres próbny, aby przetestować jego obsługę i wirtualne lokalizacje, ale możesz zdecydować się na roczną płatną subskrypcję, która oferuje największą wartość za twoje pieniądze.

Inne zalety wynikające z jego funkcji obejmują łatwość użycia, bezpieczne i anonimowe przeglądanie, szybkie przesyłanie strumieniowe, dostęp do globalnej zawartości oraz bezpieczeństwo Wi-Fi. Zapewnia również dostęp do różnych zaszyfrowanych adresów IP.

Jego protokół VPN jest opatentowany — Catapult Hydra — i kompresuje twoje dane, umożliwiając mu poruszanie się szybciej niż inne sieci VPN na rynku. Ma również ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i blokowanie reklam w celu przeglądania bez reklam i nieograniczonej przepustowości.

Możesz także uzyskać bezpłatną wersję tej sieci VPN, która obsługuje główne systemy operacyjne i urządzenia.

  • Kup teraz Hotspot Shield VPN

— POWIĄZANE: Oto 6 najlepszych VPN do płatności Bitcoin, aby w pełni zabezpieczyć swoje transakcje

4

ExpressVPN

Błędy DNS ExpressVPN

Jest to kolejny z najpopularniejszych VPN na Google Chrome na świecie, który współpracuje z witrynami streamingowymi, grami, torrentami i innymi, z nieograniczoną prędkością i przepustowością, obsługą 3 urządzeń jednocześnie i ponad 15 000 adresów IP do użycia dla anonimowości.

Jest łatwy w użyciu na wszystkich platformach i idealny do kompatybilności z wieloma urządzeniami, niezależnie od tego, czy jest to router, urządzenie inteligentne czy komputer stacjonarny, a także współpracuje z systemem Windows i innymi systemami operacyjnymi.

Ta sieć VPN ma ponad 1500 serwerów w 148 lokalizacjach, a także oferuje obsługę klienta na najwyższym poziomie, a także płynną i szybką prędkość. Jednak nie ma bezpłatnego okresu próbnego i potrzebujesz wielu kodów logowania dla każdego podłączonego do niego urządzenia.

Jego zasięg jest imponujący, a jego aplikacje mobilne są świetne, ale nie można używać rozszerzenia bez aplikacji VPN. Dobrą rzeczą jest to, że zawsze zapewnia, a rozszerzenie do Chrome jest łatwe w użyciu dzięki doskonałym funkcjom, takim jak zapobieganie wyciekom DNS i przełącznik zabicia.

Pod względem wydajności prędkości są szybkie, a ponadto ma korzystną politykę prywatności, zerowe logowanie do danych o ruchu i aktywność przeglądania.

Uzyskaj ExpressVPN

— ZWIĄZANE: Jak korzystać z serwera DNS 1.1.1.1 na komputerze z systemem Windows 10

5

DotVPN

dotVPN VPN dla chrome

Jeśli jesteś użytkownikiem przeglądarki Google Chrome i szukasz dobrej sieci VPN, być może DotVPN może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Ta sieć VPN umożliwia łatwą zmianę adresu IP i łatwy dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Jeśli chodzi o liczbę dostępnych lokalizacji, ta usługa ma serwery w 10 różnych krajach na całym świecie. W przeciwieństwie do niektórych innych VPN, DotVPN oferuje nieograniczoną przepustowość i szybkie serwery, więc korzystanie z VPN nie będzie utrudniać przeglądania.

Jedną z cech, która odróżnia DotVPN od reszty, jest możliwość blokowania reklam, modułów śledzących i analiz w witrynach komputerowych i mobilnych. Blokując te elementy, możesz zaoszczędzić do 30% swojego ruchu danych dzięki zintegrowanej kompresji, co jest bardzo przydatne, jeśli przeglądasz internet w planie taryfowym.

DotVPN stara się również chronić twoją prywatność, używając własnych serwerów DNS i surowych zasad braku dzienników, więc twoje dane przeglądania nie będą dostępne dla osób trzecich. Aby jeszcze bardziej chronić Twoją prywatność, DotVPN współpracuje z Clearnet i Tor, zapewniając w ten sposób 4096-bitowe szyfrowanie.

Ogólnie rzecz biorąc, DotVPN jest niezwykle prosty w obsłudze i jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS. Wersja systemu Windows jest w fazie rozwoju, jednak dostępne są rozszerzenia przeglądarki dla Chrome, Opery i Firefoksa, dzięki czemu możesz korzystać z tej sieci VPN bez względu na platformę stacjonarną.

Przegląd:

  • 10 różnych lokalizacji do wyboru
  • Nieograniczona przepustowość
  • Możliwość blokowania reklam, trackerów i analiz
  • Prywatne serwery DNS i zasady braku dzienników
  • Współpracuje z Clearnet i Tor dla maksymalnej ochrony
  • Szyfrowanie 4096-bitowe
  • Dostępne w systemach Android, iOS, Firefox, Opera i Google Chrome

Pobierz teraz DotVPN

6

SaferVPN

Jeśli chcesz mieć najlepszą VPN dla Google Chrome pod względem wydajności i ceny, SaferVPN jest najlepszym wyborem.

Ta sieć VPN ma ponad 700 serwerów w ponad 35 lokalizacjach serwerów, z ponadprzeciętnymi prędkościami. Możesz skorzystać z bezpłatnej 24-godzinnej wersji próbnej, ale pamiętaj, że nie ma ona obsługi peer-to-peer, a ponadto przechowuje dzienniki, ale tylko sesje, a nie ruch.

SaferVPN ma rozszerzenie Chrome z połączeniem jednym kliknięciem, aby uzyskać dostęp do ponad 30 lokalizacji serwerów, a także jest bezpłatne, jeśli nie jesteś płatnym subskrybentem, ale masz tylko 500 MB miesięcznie i musisz się zarejestrować bezpłatny pakiet.

Możesz błyskawicznie odblokować i przesyłać strumieniowo filmy, muzykę, sport i programy telewizyjne z błyskawiczną prędkością. Rozszerzenie Chrome zapewnia szybką łączność i szybkość przesyłania strumieniowego w mgnieniu oka.

Sieć serwerów jest zarządzana wewnętrznie, co działa dobrze, jeśli chodzi o wydajność, ponieważ będziesz cieszyć się dobrymi prędkościami w stabilnej lokalizacji.

Uzyskaj SaferVPN

Której VPN dla Google Chrome używasz? Podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji