Przygotowywanie wszystkiego w systemie Windows 10 v1903 [FIX]

Windows 10 v1903 przyniósł komunikat o błędzie Przygotowuję wszystko dla Ciebie dla niektórych ludzi.

Jest tak w przypadku jednego użytkownika, który wyświetla następujący komunikat na Reddit:

Nie można uruchomić systemu Windows 10 po sformatowaniu i instalacji za pomocą napędu USB. Utknie w oknie „Przygotowywanie dla Ciebie wszystkiego”… Co mogę zrobić? Zmienić na Linux? (Pierwszy raz z tego rodzaju problemami, przy każdej nowej wersji formatuję i ponownie instaluję wszystko bez żadnych problemów… tym razem przy tej wersji nie ma szczęścia)

OP nie podał żadnych dalszych szczegółów na temat rodzaju używanego komputera ani rozwiązań, które próbował rozwiązać problem.

Wiemy, że jest to nowy problem dla użytkowników i poprzednie wersje systemu Windows 10 zostały zainstalowane bez żadnych incydentów.

Według Microsoftu komputer, który utknął w „Przygotowywaniu wszystkiego dla ciebie”, może pokazywać oznaki brakujących lub uszkodzonych plików.

Jeśli to możliwe, zalecają uruchomienie komputera w trybie awaryjnym.

Możesz także przywrócić system. Możesz wybrać punkt przywracania, który doprowadzi komputer do momentu, w którym działałby dobrze (przed instalacją Windows 10 v1903).

Aby rozwiązać problem z uszkodzonymi plikami, otwórz wiersz polecenia. Naciśnij klawisz Windows + R na klawiaturze, wpisz „cmd” i kliknij OK.

wiersz polecenia

Po otwarciu wiersza polecenia wpisz sfc / scannow. Spowoduje to przeskanowanie i zastąpienie plików buforowaną kopią tych plików.

polecenie rozkazuj uszkodzone pliki

Ta metoda powinna rozwiązać problem przy następnej próbie zainstalowania systemu Windows 10 v1903.

Czy Twój komputer utknął w „Przygotowywaniu wszystkiego dla Ciebie”? Jak rozwiązałeś ten problem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji