Problemy z programem Visual Studio 2013 zgłoszone w systemie Windows 8.1, 10

Niektórzy użytkownicy systemu Windows 8.1 zgłaszali różne problemy ze swoim programem Visual Studio 2013 podczas instalacji lub w trybie projektanta. Przechodzimy przez poniższe skargi.
Visual Studio 2013 Windows 8.1
Niedawno pojawiły się niektóre posty na forum mówiące, że instalacja oprogramowania Visual Studio 2013 w systemie Windows 8.1 napotkała problemy. Jeden użytkownik podobno otrzymuje ten raport o problemach „Microsoft Visual Studio Express 2013 dla Windows — ENU przestał działać. Problem spowodował, że program przestał działać poprawnie. Windows zamknie program i powiadomi cię, jeśli rozwiązanie będzie dostępne. ”

Po przeprowadzeniu czystej instalacji systemu Windows 8.1 na moim Macbooku Air przy użyciu Bootcamp (mimo że Microsoft zdecydował się usunąć go z Windows App Store z powodu burzy raportów o błędach), zdecydowałem się również na instalację marki, która zawiera nowe Visual Studio 2013. Jednym z błędów, które otrzymuję, jest to, że każda instalacja programu Visual Studio ulega awarii natychmiast (winexpress_full, vs_ultimate itp.).

Tak mówi użytkownik, którego dotyczy problem, który najwyraźniej używa Bootcmap. Problem wydaje się występować w przypadku wybranych sterowników Intel, więc sprawdź to w Menedżerze urządzeń i pobierz najnowsze sterowniki Intel Graphics do swojego systemu. Inny użytkownik mówi:

Kiedy otwieram projektanta, generuje błąd: System.Runtime.Remoting.RemotingException, a po przeładowaniu wydaje się inny i przezroczysty. Złamany desinger. Oczywiście xaml jest pełen przycisków, ale zniknął w desinger… Problemem może być AMD Catalyst Controler, próbowałem go ponownie zainstalować, ale bez rezultatów.

W przypadku tego problemu możesz wypróbować obecne rozwiązanie. Czy masz jakieś inne problemy z programem Visual Studio 2013 w systemie Windows 8.1?

Wersje Visual Studio dla Windows 8.1 i 10 [aktualizacja 2018]

Od czasu napisania tego artykułu program Visual Studio został zaktualizowany i otrzymał nowe wersje w celu zapewnienia zgodności z najnowszymi funkcjami systemu Windows, ale także z potrzebami użytkowników. Teraz czekamy już na wersję Visual Studio 2019, która zapowiadała się niesamowicie. Pisaliśmy także o najczęściej używanej wersji Visual Studio (do czasu pojawienia się nowej wersji) — Visual Studio 2017.

Możesz spróbować zaktualizować wersję z 2013 do 2016 lub 2017, ponieważ mają one więcej aktualizacji serwisowych i są lepiej obsługiwane. Działają szybciej i mogą zaoferować więcej niż poprzednie wersje. Ostatnio kod Visual Studio otrzymał przydatne rozszerzenie debugowania Java. Możesz sprawdzić szczegóły tutaj.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji