Potrzebujesz WhatsApp na Windows 8, Windows 10? Zdobądź to tutaj!

Chcesz pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, ale jednocześnie chcesz zaoszczędzić na wydatkach związanych z niezliczoną ilością SMS-ów i SMS-ów. Na szczęście dla tych, którzy korzystają z nowej platformy Windows 8, Windows 10, istnieje przydatne rozwiązanie — dobrze znany WhatsApp. Niestety, w chwili pisania tego artykułu nie ma oficjalnej aplikacji Windows 8, Windows 10 lub RT dla WhatsApp, więc będziemy musieli skorzystać z WhatsApp na komputery stacjonarne w Windows 8.

Aplikacja jest dostępna na smartfony z systemem Windows 8, Windows 10 Phone, ale nie na komputery stacjonarne z systemem Windows 8 i Windows 10. WhatsApp będzie korzystał z twojego połączenia internetowego, abyś mógł korzystać z poczty e-mail i surfować po Internecie. Możesz także wymieniać wiadomości za darmo ze znajomymi, którzy zainstalowali tę samą aplikację na swoich urządzeniach. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie będzie można bezpośrednio zobaczyć w książce telefonicznej, którzy znajomi używają WhatsApp.

W przeciwieństwie do innych aplikacji do przesyłania wiadomości WhatsApp pozwoli na tworzenie określonych grup przyjaciół i wysyłanie nieograniczonej liczby tekstów, w tym obrazów, notatek wideo i audio.

WhatsApp na Windows 8, Windows 10: jak go uruchomić

A aplikacja oferuje kilka ciekawych funkcji, jeśli używasz jej na telefonie z Windows 8, Windows 10. Na przykład pozwoli ci bezpośrednio wybrać numer odbiorcy, po prostu uzyskując dostęp do jego danych kontaktowych. Dostajesz także mnóstwo uśmiechniętych twarzy, aby urozmaicić swoje rozmowy z bliskimi, zapisać historię czatów i przeglądać duże obrazy.

Z drugiej strony, jeśli chcesz korzystać z aplikacji na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows 10, możesz to zrobić, ale potrzebujesz emulatora takiego jak Bluestacks, aby pomóc Ci uruchomić aplikację. Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows 10 wprowadź swój numer telefonu i poczekaj, aż kod weryfikacyjny zostanie odesłany za pośrednictwem wiadomości SMS.

Gdy go zdobędziesz, wprowadź go do aplikacji i gotowe. Teraz możesz cieszyć się tymi samymi korzyściami WhatsApp na pulpicie. Aplikacja jest dostępna za darmo przez pierwsze 12 miesięcy użytkowania, a następnie jest uaktualniana do ceny 0,99 USD.

Aktualizacja 2018: Wydano Whatsapp na komputer z systemem Windows 10

Od czasu opublikowania tego artykułu została wydana aplikacja WhatsApp (zabawna gra słowna, prawda?). Aplikacja pozwala połączyć się z kontem Whatsapp za pośrednictwem przeglądarki. Jest jednak irytująca rzecz, o której musisz wiedzieć: aby zachować wszystkie dane WhatsApp w przeglądarce, musisz także mieć telefon podłączony do Internetu przy otwartej mobilnej wersji aplikacji.

Zgłaszano także pewne problemy przez użytkowników. Aplikacja może sprawić ci trudność, zwłaszcza jeśli jesteś perfekcjonistą i masz zwyczaj zamykania aplikacji, których obecnie nie używasz: musisz zezwolić, aby aplikacja działała w tle.

Jeśli jednak nie zamierzasz używać go do czegoś bardziej „ekstrawaganckiego” niż na czacie z komputera — jest to aplikacja, której potrzebujesz!

Pobierz tutaj WhatsApp na PC

Zatwierdź

Link do głównej publikacji