Potrzebujesz aplikacji fazy księżyca? Pobierz Lunar Phases na Windows 10, 8

Astronomowie, którzy posiadają tablet z systemem Windows 10, 8 lub po prostu miłośnicy nieba, zdecydowanie muszą pobrać tę niesamowitą aplikację z fazą księżyca w systemie Windows 10, 8. Fazy ​​księżycowe to interesujące narzędzie wizualne dla systemu Windows 10, 8, którego można użyć do wyświetlenia fazy, wieku i fazy Księżyca. Poniżej znajduje się więcej szczegółów.

W WindowsReport looooooove odkrywamy nowe, oryginalne aplikacje Windows 10, 8 i Windows 8.1, a jedną z nich jest Fazy ​​księżycowe. Tytuł aplikacji wyjaśnia, na czym polega Faza Księżycowa — możesz zobaczyć fazę, wiek i etap Księżyca. Co więcej, możesz obserwować zmianę powierzchni Słońca za pomocą obrazu prawie w czasie rzeczywistym, który wygląda całkiem fajnie na tablecie z Windows 10, 8.

aplikacja Windows 8 fazy księżyca

Skorzystaj z astrologicznego widoku Układu Słonecznego i konstelacji, aby zobaczyć, jak Ziemia Księżyc zrównuje się z tym wszystkim. Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie w momencie narodzin były planety lub księżyc w stosunku do ziemi? Lub gdzie byli podczas jakiegoś wydarzenia? A może gdzie mogą być w przyszłości? Teraz możesz poznać odpowiedź na wszystkie.

Eksploruj Księżyc i zobacz jego fazę za pomocą Faz Księżycowych

Aplikacja Windows 10, 8 faz księżycowych zawiera wyrównania konstelacji, różne fazy księżyca. Chociaż ma on na celu analizę księżyca za pomocą tabletu z systemem Windows 10, 8, istnieje również możliwość zobaczenia wschodu i zachodu słońca, a także pozycji planet. Ta aplikacja Windows 10, 8 Moon Phase została znacznie zaktualizowana w sklepie Windows Store, co pokazuje, że programiści dbają o użytkowników. Oto otrzymane aktualizacje:

  • Przycisk odświeżania
  • Mały błąd w Plutonie został naprawiony
  • Aktualizacje kafelków są teraz włączone po zakupie „Usuń reklamy”
  • Współrzędne Cstom, zegar 24-godzinny i wykres konstelacji czasu warstwy dziennej

Aplikacja ma doskonałą grafikę i oferuje wiele informacji w czysty sposób odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych astronomów.

— POKREWNE: 100 najlepszych darmowych aplikacji do sklepu Windows 10 do pobrania

Możesz dalej odkrywać niebo dzięki niesamowitej bezpłatnej aplikacji SkyMap dla Windows 10, 8 i Star Chart. Kliknij poniższy link, aby pobrać i zainstalować Lunar Phases na urządzeniu z systemem Windows 10, 8.

  • Pobierz Lunar Phases na Windows 10, 8

Mówiąc o Księżycu, istnieje również inna aplikacja nieba, która może Cię zainteresować. Aplikacja SunAndMoon oblicza czas lokalny dla wschodów i zachodów słońca, wschodów i zachodów księżyca, zachodów i zachodów słońca. Możesz użyć usług lokalizacyjnych komputera, aby dokładnie wskazać swoją lokalizację, lub ręcznie wybrać ją za pomocą map Bing.

Link do głównej publikacji