Poprawka: usługa konta Microsoft jest w tej chwili niedostępna, spróbuj ponownie później Windows Phone Error

Podobnie jak w wersji Windows 8 na komputery stacjonarne i tablety, mobilny system Windows Phone 8 może również powodować wiele problemów. Staramy się zapewnić kilka poprawek działania „Usługa konta Microsoft jest obecnie niedostępna, spróbuj ponownie później”.
Usługa konta Microsoft jest w tej chwili niedostępna, spróbuj ponownie później
Istnieje irytujący błąd sklepu Windows Phone 8 dla wielu użytkowników, który daje następujące wyjaśnienie: „Usługi kont Microsoft są obecnie niedostępne, spróbuj ponownie później”. Oto jak brzmi jedna z reklamacji: „Korzystam z telefonu z systemem Windows 8, próbuję uzyskać dostęp do aplikacji systemu Windows, ale teraz uzyskanie dostępu do usług kont Microsoft jest niedostępne, spróbuj ponownie później. Wcześniej mogłem pobierać aplikacje. Wszelkie sugestie lub czy jest jakiś sposób sprawdzenia statusu sklepu? ”

Jak naprawić usługę konta Microsoft jest w tej chwili niedostępna, spróbuj ponownie później błąd?

Postaramy się dostarczyć zestaw potencjalnych poprawek. Daj nam znać, zostawiając swój komentarz w polu na końcu artykułu, jeśli się udało. Są to niezależne od siebie rozwiązania:

  • Spróbuj ponownie ustawić zegar i datę
  • Spróbuj zmienić hasło do konta
  • Przełącz z połączenia Wi-Fi na połączenie komórkowe
  • Przejdź do ustawień i wybierz konta e-mail +; następnie zaktualizuj i zsynchronizuj wszystkie używane konta

Możesz także spróbować tego:

Możesz użyć miękkiego restartu dla telefonu komórkowego. Przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania + przycisk zmniejszania głośności przez kilka sekund. Telefon uruchomi się ponownie. [przejdź do ustawienia -> e-mail + konto].

Spróbuj zaktualizować hasło w przypadku zmiany hasła dla pierwszego konta Windows Phone. Sprawdź, czy zarejestrowane konto jest aktywne. Aby to zrobić, przejdź do Windows Live Login wystarczy wpisać nazwę użytkownika, jak pokazano na pierwszym koncie Windows [email + konto w ustawieniu] hasło. W przypadku zapomnienia hasła do konta użyj kreatora „Nie pamiętam hasła” Resetowanie.

Sprawdź datę systemu Windows Phone. Jeśli jest poprawny, zmień na bieżącą strefę. Synchronizuj konto pierwszego systemu Windows zarejestrowane w telefonie komórkowym. Sprawdź, czy działa. [przejdź do ustawienia -> e-mail + konto]. Spróbuj zaktualizować hasło w przypadku zmiany hasła dla pierwszego konta Windows Phone.

Oraz następujące:

Naprawiłem to na swoim telefonie! Problem polegał na tym, że mój telefon był nowy i mój Microsoft nie rozpoznał urządzenia, z którego się logowałem. Więc blokowali mnie ze sklepu ze względów bezpieczeństwa. Poszedłem na swoje konto Microsoft w sieci i odpowiedziałem na niektóre pytania weryfikujące bezpieczeństwo i zweryfikowałem swój adres e-mail za pomocą kodu. Wtedy mogłem uzyskać dostęp do sklepu i pobierać aplikacje bez problemu!

Daj nam znać, zostawiając swój komentarz, jeśli to rozwiązało.

Typowe błędy systemu Windows 8 Phone

Jeśli próbujesz naprawić problem „Usługa konta Microsoft jest w tej chwili niedostępna, spróbuj ponownie później”, aktualizując telefon, być może napotkałeś inne irytujące komunikaty o błędach. Niektóre z nich mogą po chwili zniknąć i inne aktualizacje, ale niektóre z nich zablokują Twój telefon. Na końcu tej listy przedstawimy Ci listę kodów błędów i link do artykułu z poprawką. Tutaj są:

  • 801881cd
  • 80004004
  • 80188264, 80188265
  • 801882cb
  • 801881d0, 8018822a, 80072f30, 80072ee7, 80072ee2, 80072efd, 80072f76, 80072efe
  • 80188d1, 80188d2

Możesz znaleźć poprawki dla tych błędów w naszym dedykowanym artykule.

Link do głównej publikacji