POPRAWKA: Niestety, coś poszło nie tak w programie Outlook 2013

Outlook jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych klientów poczty e-mail, ponieważ jest częścią pakietu Microsoft Office. Mimo że program Outlook jest świetny, użytkownicy systemu Windows 10 zgłosili Niestety, podczas korzystania z programu Outlook 2013 coś poszło nie tak.

Co zrobić, jeśli coś poszło nie tak w programie Outlook 2013

Poprawka — Przepraszamy, coś poszło nie tak Outlook 2013

Rozwiązanie 1 — Zainstaluj ponownie pakiet Office

Jeśli występuje problem z programem Outlook 2013, powinieneś być w stanie go naprawić, instalując ponownie pakiet Microsoft Office. Ponowna instalacja pakietu Office jest dość prosta. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Iść do Ustawienia aplikacji> System> Aplikacje cechy.
 2. Wybierz Microsoft Office z listy zainstalowanych aplikacji i kliknij Odinstaluj
  sorry-coś-poszło-nie tak-outlook-2013-odinstalować
 3. Po odinstalowaniu pakietu Microsoft Office należy uruchomić narzędzie do czyszczenia, aby usunąć wszelkie pozostałe pliki pakietu Microsoft Office. Możesz pobrać narzędzie do czyszczenia ze strony Microsoft. Po uruchomieniu narzędzia do czyszczenia należy usunąć wszystkie pliki i klucze rejestru związane z pakietem Microsoft Office z komputera.
 4. Teraz po prostu zainstaluj ponownie pakiet Microsoft Office.

Ponowna instalacja pakietu Office jest drastycznym rozwiązaniem, ale kilku użytkowników zgłosiło, że działa. Jeśli podejrzewasz, że instalacja pakietu Office jest uszkodzona, zainstaluj ponownie pakiet Microsoft Office, wykonując powyższe kroki. Niewielu użytkowników sugeruje również zainstalowanie 32-bitowej wersji pakietu Microsoft Office, jeśli używasz 64-bitowego systemu Windows 10, więc możesz również spróbować.

Rozwiązanie 2 — Napraw instalację pakietu Office

Ponowna instalacja pakietu Microsoft Office może być drastycznym rozwiązaniem i zwykle można rozwiązać problem, naprawiając instalację pakietu Office. Aby naprawić instalację pakietu Microsoft Office, wykonaj następujące kroki:

 1. naciśnij Klawisz Windows + X aby otworzyć Menu użytkownika zaawansowanego. Wybierz Panel sterowania z listy.
  przepraszam-coś-poszło nie tak-outlook-2013-naprawa-biuro-1
 2. Po otwarciu okna Panelu sterowania kliknij przycisk Programy i funkcje.
  przepraszam-coś-poszło nie tak-outlook-2013-naprawa-biuro-2
 3. Pojawi się lista zainstalowanych aplikacji. Znajdź Microsoft Office i kliknij Zmiana przycisk. Możesz też kliknąć prawym przyciskiem myszy Microsoft Office i wybrać Zmiana z menu.
  przepraszam-coś-poszło nie tak-outlook-2013-naprawa-biuro-3
 4. Pojawi się sposób naprawy ekranu programów pakietu Office. Pamiętaj, aby wybrać Naprawa online opcję i kliknij Naprawic. Możesz skorzystać z opcji Szybkiej naprawy, która jest znacznie szybsza, ale ta opcja nie naprawi dokładnie pakietu Microsoft Office.
 • Po naprawieniu instalacji pakietu Microsoft Office uruchom program Outlook 2013 i sprawdź, czy problem nie pojawi się ponownie.

  Rozwiązanie 3 — Tymczasowo wyłącz swój program antywirusowy lub zaporę ogniową

  Program antywirusowy lub zapora może zakłócać działanie wielu aplikacji, a program Outlook 2013 nie jest wyjątkiem. Aby zapobiec pojawianiu się tego problemu, zalecamy tymczasowe wyłączenie programu antywirusowego lub zapory i sprawdzenie, czy to rozwiąże problem. Jeśli wyłączenie programu antywirusowego nie pomoże, możesz usunąć program antywirusowy i sprawdzić, czy to rozwiąże problem.

  Jeśli obawiasz się o swoje bezpieczeństwo, powinieneś wiedzieć, że system Windows 10 jest wyposażony w program Windows Defender, który włącza się automatycznie po wyłączeniu lub odinstalowaniu programu antywirusowego, dzięki czemu Twój komputer nie będzie całkowicie bezbronny.

  • Sprawdź teraz: 9 najlepszych programów antywirusowych z szyfrowaniem do zabezpieczenia danych

  Rozwiązanie 4 — Usuń pliki tymczasowe

  Aby niektóre aplikacje działały, system Windows przechowuje pliki tymczasowe w katalogu Temp. Czasami te pliki mogą ulec uszkodzeniu i spowodować Niestety, coś poszło nie tak, aby pojawił się błąd w programie Outlook 2013. Aby rozwiązać ten problem, zaleca się usunięcie plików tymczasowych, a można to zrobić, wykonując następujące kroki:

  1. naciśnij Klawisz Windows + R. i wejdź % wiatrir% temp. naciśnij Wchodzić lub kliknij DOBRZE.
  2. Folder Temp zostanie teraz otwarty. Usuń z niego wszystkie pliki i foldery. Pamiętaj, że aby usunąć pliki z folderu Temp, potrzebujesz uprawnień administratora.

  Po usunięciu plików tymczasowych spróbuj ponownie użyć programu Outlook 2013 i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

  • Poprawka — „Przepraszamy, coś poszło nie tak”, program Outlook 2013 wysyła wiadomość e-mail

   Rozwiązanie 1 — Usuń zapamiętane adresy e-mail

   Użytkownicy zgłosili, że Przepraszamy, coś poszło nie tak Błąd pojawia się tylko podczas wysyłania wiadomości e-mail na określone adresy e-mail. Według użytkowników jednym z rozwiązań, które działało dla nich, jest usunięcie tych adresów z listy zapamiętanych adresów. Po usunięciu tych adresów musisz wprowadzić je ręcznie podczas wysyłania wiadomości e-mail, aby rozwiązać ten problem.

   • Rozwiązanie 2 — Usuń problematyczną grupę kontaktów

    Według użytkowników czasami problematyczna grupa kontaktów może powodować pojawienie się tego problemu. Użytkownicy zgłosili, że niektóre grupy mają puste miejsce, po którym następuje średnik zamiast jednego adresu e-mail.

    Usunięcie pustej przestrzeni i średnika nie rozwiązało problemu według użytkowników, dlatego jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest usunięcie całej grupy kontaktów i utworzenie jej ponownie.

    Przed usunięciem grupy kontaktów pamiętaj, które adresy e-mail były w niej, aby łatwiej odtworzyć grupę.

    Rozwiązanie 3 — Zresetuj pamięć podręczną autouzupełniania

    Pamięć podręczna autouzupełniania może również powodować Niestety, coś poszło nie tak w programie Outlook 2013 podczas wysyłania wiadomości e-mail. Aby rozwiązać ten problem, musisz zresetować pamięć podręczną autouzupełniania. Aby to zrobić, przejdź do Plik> Opcje> Poczta i powinieneś znaleźć opcję zresetowania pamięci podręcznej autouzupełniania.

    Poprawka — „Przepraszamy, coś poszło nie tak” Outlook 2013 otwierający Zarządzanie prawami do informacji

    Rozwiązanie — Dodaj swój adres URL RMS do lokalnych witryn intranetowych

    Według użytkowników ten błąd pojawia się, gdy próbujesz otworzyć Zarządzanie prawami do informacji. Aby rozwiązać ten problem, musisz dodać adres URL RMS do witryn lokalnego intranetu. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

    1. naciśnij Klawisz Windows + S. i wprowadź opcje internetowe. Wybierz opcje internetowe z menu.
     przepraszam-coś-poszło nie tak-perspektywy-2013-opcje-internetowe
    2. Iść do Bezpieczeństwo wybierz kartę Lokalny intranet i kliknij Witryny przycisk.
     przepraszam-coś-poszło nie tak-perspektywy-2013-opcje-internetowe-2
    3. Kliknij zaawansowane przycisk.
     przepraszam-coś-poszło nie tak-perspektywy-2013-opcje-internetowe-3
    4. Wprowadź adres URL RMS, kliknij Dodaj przycisk, a następnie kliknij Blisko.
     przepraszam-coś-poszło nie tak-perspektywy-2013-opcje-internetowe-4

    Niestety, coś poszło nie tak błąd w programie Outlook 2013 może uniemożliwić wysyłanie wiadomości e-mail i powodować wiele problemów, ale możesz łatwo naprawić ten błąd, korzystając z jednego z naszych rozwiązań.

Link do głównej publikacji