Poprawka: Forza Horizon 3 nie rozpoznaje kierownicy Logitech G27

Forza Horizon 3 obsługuje ograniczoną liczbę kół wyścigowych, w tym koło Logitech G27. Gracze zgłaszają, że na to urządzenie ma wpływ wiele problemów, a czasem zupełnie przestaje działać.

Problemy z Logitech G27 na FH3

Mówiąc dokładniej, Forza Horizon 3 często nie rozpoznaje Logitech G27. Oto jak jeden gracz opisuje problem:

Podczas otwierania gry kierownica działa, jednak nie znajduje mojego dokładnego urządzenia. Wie, że to kierownica wyścigowa, ale to tak daleko, jak to możliwe. Próbowałem użyć układu g27, ale pojawia się komunikat o błędzie „nieprawidłowy układ koła” (ten profil koła jest niezgodny z aktualnie podłączonym kołem), co oznacza, że ​​moje koło nie jest rozpoznawane jako takie, jakie jest naprawdę.

Gracz, który zgłosił ten problem, również skontaktował się z pomocą techniczną Xbox, ale inżynierowie Microsoft nie mogli rozwiązać tego problemu. Wygląda na to, że ten problem jest spowodowany błędem w grze. Gracze próbowali zrestartować komputery, zmienić porty USB koła, a także odinstalować i ponownie zainstalować sterowniki — wszystko to bezskutecznie.

Mogą używać kierownicy Logiteh G27 w innych grach wyścigowych, które nie są zgodne z systemem Windows 10 lub konsolą Xbox One.

Poprawka: FH3 nie rozpoznaje Logitech G27

1. Zainstaluj najnowszą wersję Sterowniki Logitech G27
2) Zainstaluj zarówno wersje 32-, jak i 64-bitową. Wersja 32-bitowa instaluje również program o nazwie Logitech profiler. Po zainstalowaniu tego profilera kierownica wyścigowa powinna działać idealnie.
3) Jeśli to nie zadziała, spróbuj pobrać Sterowniki G25 zamiast.

Link do głównej publikacji