Pokaż zdjęcia nadawców w wiadomościach aplikacji poczty Windows 10

Aplikacja poczty Windows 10 umożliwia szybką komunikację i pozwala skupić się na tym, co ważne na wszystkich kontach. Domyślnie aplikacja wyświetla okrąg z inicjały lub zdjęcia nadawcy tuż obok wiadomości e-mail na liście. Pomaga nam łatwo znaleźć wiadomość e-mail lub wiadomość, której szukamy. Jednak w niektórych przypadkach aplikacja może nie wyświetlać obrazu nadawcy. Jeśli chcesz rozwiązać ten problem, czytaj dalej.

Pokaż zdjęcia nadawców w wiadomościach aplikacji poczty

Po pierwsze, nie ma istotnego wymogu zmiany domyślnych ustawień pobierania zdjęć w aplikacji Outlook / Mail, aby umożliwić pobieranie zdjęć z Internetu. Ponadto odmawia pracy przy użyciu tej opcji pobierania zdjęć, nie będzie też działać z opcjami wyłączonymi w Centrum zaufania.

Znajdź aplikację Poczta systemu Windows 10 i otwórz ją. Po otwarciu przejdź do lewego dolnego rogu i kliknij ikonę koła zębatego, aby otworzyć menu Ustawienia.

Tam wybierz opcję o treści „Okienko odczytu’.

Pokaż zdjęcia nadawców w aplikacji Mail

Teraz przewiń w dół do Treści zewnętrzne nagłówek.

Tam zaznacz pole wyboru „Zastosuj do wszystkich kont” i włącz „Automatycznie pobieraj obrazy zewnętrzne i formaty stylów’.

Po zakończeniu wróć do jednej z wiadomości e-mail ze zdjęciami, aby sprawdzić, czy jest w porządku. Problem powinien zostać rozwiązany.

Aplikacja poczty Nadawca Obraz nie jest wyświetlany

W tym celu otwórz aplikację Mail, kliknij przycisk Ustawienia u dołu lewego panelu i wybierz opcję Zarządzaj kontami. Kliknij konto, aby usunąć konto e-mail.

Następnie otwórz aplikację Ustawienia i poszukaj Aplikacje> Aplikacje cechy.

Po znalezieniu wybierz aplikację Poczta i kalendarz, a następnie wybierz link Opcje zaawansowane.

Kliknij Resetowanie i po wyświetleniu monitu potwierdź działanie.

Uruchom ponownie system Windows 10.

Po zalogowaniu się do konta Windows i otwarciu aplikacji Mail po ponownym dodaniu konta e-mail powinieneś zauważyć, że obrazy pojawiają się ponownie.

Możesz także sprawdzić, czy wyłączyłeś opcję „Pokaż zdjęcia nadawcy”, czy nie. W tym celu ponownie wróć do menu ustawień i wybierz „Lista wiadomości”Tuż nad„ Okienkiem odczytu ”.

Przewiń w dół i sprawdź, czy ustawiłeś „Pokaż zdjęcia nadawcy”Opcję„ Wł. ”. Jeśli nie, ustaw suwak w pozycji „Wł.”.

Otóż ​​to!

Link do głównej publikacji