Pobierz zestaw Windows Phone 8 SDK

Windows Phone 8 właśnie został wprowadzony na rynek i udało mu się zrobić całkiem dobre wrażenie dzięki wielu pozytywnym recenzjom. Ale, podobnie jak w przypadku systemu Windows 8 i jak wspomniano wcześniej, nie możesz zrobić zbyt wiele, jeśli nie masz wystarczającej liczby aplikacji w Sklepie Windows. Aby konkurować z innymi poważnymi firmami w branży mobilnej, należy apelować do programistów, aby mogli zacząć tworzyć więcej aplikacji.

Aby stworzyć więcej aplikacji dla ekosystemu Windows Phone 8, Microsft opracował całkiem przydatne porady, narzędzia i wskazówki dla programistów. Podobnie jak w Windows 8, programiści mają mnóstwo zasobów, aby rozpocząć pracę z aplikacjami na Windows Phone 8. Prawdopodobnie najważniejszym instrumentem jest Zestaw Windows Phone 8 SDK. A Microsoft właśnie ogłosił, że jest gotowy do pobrania.

pobierz zestaw programistyczny Windows Phone 8

Programiści, otrzymają zestawy SDK do systemu Windows Phone

Pobierz zestaw Windows Phone 8 SDK

Podczas konferencji deweloperów Build 1 dnia Microsoft ogłosił, że zestaw programistyczny dla systemu Windows Phone 8 jest gotowy do pobrania. Firma Redmond ma ciężką pracę, próbując nadążyć za iOS i Androidem, które zdają się dzielić dominację na rynku mobilnym. Wielu krytykuje Microsoft za opóźnianie tej aktualizacji, ale Ballmer i Firma zawsze bronili, mówiąc, że wciąż pracują nad kluczowymi funkcjami.

Oto, co myśli o tym analityk Windows Phone 8, Donnie Berkholz:

Windows Phone 8 teraz zapewnia użytkownikom końcowym wrażenia na równi z iOS i Androidem. Publiczne wydanie pakietu SDK dla deweloperów pozwala wreszcie na zdobycie kluczowego elementu mobilnej adaptacji — szerszego ekosystemu aplikacji. Niestety pakiet SDK nie został wydany przed Windows Phone 8, więc programiści mogli mieć dostępne aplikacje w tej wersji, co zaszkodzi zarówno programistom, jak i Microsoftowi ze względu na znaczenie, jakie pierwsze wrażenia mają dla konsumentów. Biorąc pod uwagę niemal legendarną wytrwałość Microsoftu i jasne zrozumienie znaczenia urządzeń mobilnych, spodziewam się, że będą to kontynuować, dopóki nie rozwiążą problemu — jeśli nie dla Windows Phone 8, w następnej wersji.

Aktualizacja 2018: Zestaw Windows Phone Phone SDK nie opublikował żadnych oficjalnych informacji na temat dalszego wsparcia. Przeszukaliśmy cały internet, a niedawno odkryliśmy, że SDK nie jest już obsługiwany na niektórych telefonach, ponieważ pojawia się następujący błąd: błąd sdk telefonu z systemem Windows 8

Najwyraźniej nie ma rozwiązania tego błędu, a programiści Microsoft nie powiedzieli nic na oficjalnych forach. Jeśli przyjechałeś naprawić ten błąd, udostępnij nam te informacje, abyśmy mogli zaktualizować ten artykuł i pomóc innym użytkownikom.

Z krytycznego punktu widzenia wydanie właśnie zestawu Windows Phone 8 SDK to bardzo, bardzo zły ruch. Mam na myśli, czy Microsoft chce, aby programiści zaczęli tworzyć aplikacje właśnie teraz? Czy nie byłoby o wiele lepszym pomysłem wypuszczenie go co najmniej 3 miesiące lub 1 miesiąc temu, aby programiści mieli wystarczająco dużo czasu, aby wypełnić Windows Store aplikacjami? Ale miejmy nadzieję, że wszystko się zmieni.

[Pobierz zestaw SDK systemu Windows Phone 8]

Zatwierdź

Link do głównej publikacji