Dynamiczne tapety na pulpit, aby ożywić pulpit systemu Windows 10

Możesz zmienić przepływ pracy w systemie Windows 10 w dowolny sposób, ale jedną z części interfejsu użytkownika, którą zawsze warto zmienić, jest tapeta pulpitu. Użytkownicy mogą ustawić niestandardowe pokazy slajdów za pomocą timera, a te nadal mogą nie wywrzeć wrażenia na estetycznej ludzkiej naturze.

Potrzebujemy czegoś bardziej żywego, z dawką zanurzenia i szczyptą magii. Można to zrobić za pomocą dynamicznych tapet (tapety na żywo).

Dzisiaj udostępniliśmy krótki, ale pouczający samouczek na temat korzystania z jednej sprytnej małej aplikacji w celu uruchamiania dynamicznych tapet na tle pulpitu.

Jeśli chcesz zastąpić nudne i mało imponujące statyczne tło pulpitu żywymi tapetami, nie szukaj dalej — jesteś we właściwym miejscu.

Jak korzystać z dynamicznych tapet pulpitu w systemie Windows 10?

Po pierwsze, musimy poinformować, że dynamiczna tapeta zajmie znacznie więcej zasobów niż zwykłe tapety. Jeśli więc nie używasz systemu Windows 10, zalecamy trzymanie się standardowych tapet.

Z drugiej strony każda inna mierna konfiguracja powinna mieć łatwy czas na uruchamianie dynamicznych tapet. Co nie oznacza, że ​​nie należy ich wyłączać podczas grania w gry lub korzystania z wymagających aplikacji. Po usunięciu tego z drogi, zobaczmy, jak sprawić, by dynamiczne tapety działały w systemie Windows 10.

 • Obecnie istnieją różne narzędzia do aplikacji na żywo, ale postanowiliśmy pozostać przy DesktopHut, który jest całkowicie darmowy, prosty i oferuje szeroki wybór dostępnych tapet z różnych kategorii. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby pobrać, skonfigurować i uruchomić DesktopHut:

  1. Pobierz Narzędzie DesktopHut z tego linku.
  2. Rozpocznij instalację i wypatruj wzdęcia.
  3. Po zakończeniu instalacji znajdź drogę do folderu instalacyjnego i kliknij prawym przyciskiem myszy DesktopHut.exe.
  4. Wybierz Nieruchomości.
  5. Wybierać Karta kompatybilności.
  6. Sprawdź ”Uruchom ten program jako administrator”I potwierdź zmiany.Żywe tapety Windows 10
  7. Ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy iz menu kontekstowego wybierz skrót na pulpicie.
  8. Teraz pobierz wybrane tapety na żywo i otwórz DesktopHut. Tapety można znaleźć tutaj.
  9. Kliknij na «Wybierz Live Wallpaper”.Żywe tapety Windows 10
  10. Wyszukaj Live Wallpaper i wybierz ją.Żywe tapety Windows 10
  11. Kliknij «Grać”I zminimalizować DesktopHut.Żywe tapety Windows 10

  Możesz pobierać i przełączać między tapetami, jak chcesz. Jest nawet sposób na stworzenie własnych dynamicznych tapet przypominających GIF-y, ale o tym porozmawiamy przy innej okazji. Oto nasza lista 10 najlepszych tapet, więc sprawdź ją.

  Kolejnym doskonałym narzędziem, którego możesz użyć, jest Chameleon. Jest doskonale kompatybilny z Windows 10 i obsługuje zarówno komputery x32, jak i x64. To narzędzie ma pakiet tapet, który rozpakowujesz w folderze, w którym znajduje się plik wykonywalny (oczywiście po instalacji) i możesz go użyć, aby komputer wyglądał bardziej dynamicznie.kameleon dynamiczne tapety systemu Windows 10

  Będziesz mógł dostosować swój pulpit do pogody, regionu, w którym mieszkasz, czasu, temperatury na zewnątrz, a nawet żywotności baterii laptopa. Możesz go znaleźć i pobrać pod tym linkiem.

  Mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć drogę do DesktopHut i sprawić, że tło pulpitu będzie bardziej żywe niż kiedykolwiek. Na koniec nie zapomnij opowiedzieć nam o swoich wrażeniach z dynamicznymi tapetami. Możesz to zrobić w sekcji komentarzy poniżej.

  Zatwierdź

Link do głównej publikacji