Pobierz TidyTabs, aby tabbify wszystkich okien komputera

Korzystając z prostych operacji przeciągania i upuszczania, będziesz mógł dodawać zakładki do wszystkich okien otwieranych na komputerze. Jak to jest możliwe?

Z bezpłatnym i komercyjnym programem o nazwie TidyTabs który działa z urządzeniami Microsoft Windows i który doda karty zamiast spawnować wiele okien programu.

Istnieje kilka programów, które wprowadziły karty w systemie Windows, szczególnie dla Eksploratora Windows, takich jak Better Explorer, Clover, QTTabBar lub Tab Explorer. Te narzędzia dodają zakładki, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko uzyskać dostęp do wielu lokalizacji.

Inne programy wprowadziły tabulatory na poziomie całego systemu i wspomnimy o WinTabber lub Windows Tabifier, które wykorzystały podejście powłoki.

Z drugiej strony, Stick przypina zakładki do górnej części ekranu, ale TidyTabs jest jeszcze bardziej rewolucyjny, ponieważ umożliwia użytkownikom dołączanie do okien programu poprzez przeciąganie i upuszczanie.

Chcesz pobrać TidyTabs? Kliknij poniższy link do bezpośredniego pobierania.

  • Pobierz TidyTabs [Pobieranie bezpłatne lub płatne]

TidyTabs to idealne narzędzie do tabbifikacji wszystkich okien Windows 10. Aby uzyskać dodatkowe funkcje, możesz pobrać TidyTabs Pro.

Ten program jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows 10 oraz Windows 7 i Windows 8.1.

Nadaj każdemu oknu interfejs użytkownika z kartami
TidyTabs to narzędzie, które przenosi przeglądanie na kartach do wszystkich programów. Czy kiedykolwiek chciałeś mieć karty w stylu Chrome w Eksploratorze Windows, Microsoft Office lub PuTTY? TidyTabs właśnie to robi. Ładnie integruje się z systemem operacyjnym i poczujesz, że funkcja wielu kart jest podstawową częścią systemu Windows.

Jak korzystać z TidyTabs

TidyTabs DragAndDrop

TidyTabs ma darmową wersję, która ma ograniczenia tylko do trzech kart na okno, i nie daje użytkownikom możliwości zmiany kolejności lub zmiany ich nazw, zamykania ich za pomocą środkowych kliknięć, a także nie obsługuje konfiguracji na wielu monitorach.

Aby znieść te ograniczenia, użytkownicy muszą uaktualnić do wersji Pro, która kosztuje 9,00 USD.

Do każdego okna zostaną automatycznie dodane karty, ale gdy dołączony jest jeden program, karta nie zostanie wyświetlona i aby ją zobaczyć, użytkownicy będą musieli przesunąć kursor na górę okna.

Karta pojawi się w górnej części okna lub na głównym pasku tytułu.

Przeciągnij i upuść zostanie wykorzystana do scalenia okna z innym otwartym oknem programu, dzięki czemu karty staną się półprzezroczyste.

Podczas zamykania okna programu karty również zostaną zamknięte, ale można je również zamknąć, klikając je prawym przyciskiem myszy, wybierając „zamknij aktywną kartę”, „inne karty” lub „wszystkie karty”.

W sekcji ustawień TidyTabs użytkownicy mogą zmienić ustawienia przezroczystości kart. Jeśli poziom przezroczystości nieaktywnych okien jest ustawiony na 0%, zakładki nie będą już wyświetlane.

Link do głównej publikacji