Pobierz oficjalną aplikację Euronews na Windows 10, 8

Nie oglądam telewizji zbyt często, ale kiedy to robię, Euronews jest jednym z moich ulubionych kanałów telewizyjnych, dzięki ich profesjonalizmowi i naprawdę pouczającym programom i raportom. Tak więc, jeśli używasz systemu Windows 10, 8, czy to na tablecie, czy na urządzeniu stacjonarnym, z przyjemnością informuję, że oficjalna aplikacja Euronews została wydana w sklepie Windows.
Aplikacja euronews dla systemu Windows 8
Przy pierwszym otwarciu aplikacji wymagane będzie uruchomienie aplikacji Euronews w tle. Nie martw się, jeśli nie pozwolisz na początku, będziesz mógł to zrobić później. Musi działać w tle, aby można było otrzymywać powiadomienia i szybkie aktualizacje statusu. Po tym kroku zostaniesz poproszony o wybranie wersji językowej, w której chcesz uruchomić Euronews — angielski, Deutsch, Francais, Espanol, Italiano, Magyar, Portugues, rosyjski, turecki, grecki lub ukraiński.

  • PRZECZYTAJ TAKŻE: Jakie są najlepsze aplikacje wiadomości dla systemu Windows 10, 8?

Euronews ląduje w Windows Store z zawartością wysokiej jakości

euronews dla Windows 8

Aplikacja Euronews oferuje: międzynarodowe, ekonomiczne, kulturalne i naukowe filmy informacyjne Dokumenty i czasopisma na VOD Dostosuj ekran startowy za pomocą kafelków na żywo, aby być na bieżąco z najświeższymi wiadomościami. Podziel ekran i śledź wiadomości podczas czytania wiadomości e-mail.

The oficjalna aplikacja Windows 10, 8 Euronews wygląda miażdżąco i wszystko porusza się naprawdę, naprawdę szybko w środku. Treści są pogrupowane w następujących sekcjach — najważniejsze artykuły, aktualności, biznes, Europa, kultura, technika, środowisko i programy. Gdy jesteś w głównym obszarze aplikacji, możesz uzyskać dostęp do tej sekcji, klikając prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierając treść, którą chcesz wyświetlić; możesz również zmienić swój język. Większość artykułów zawiera filmy, które ładują się bardzo szybko. Kolejną ciekawą funkcją jest brak reklam, mimo że aplikacja jest całkowicie darmowa.

Przegląd wideo aplikacji Euronews

Aktualizujemy artykuł o wideo Euronews dla Windows 10, 8 osadzone poniżej. Przekonasz się, że prawie wszystkie wiadomości pochodzą z odpowiednich filmów i że ładują się bardzo szybko. Ponadto zmiana języków jest natychmiast aktualizowana, a jakość projektu jest na najwyższym poziomie.

Możesz także oceniać historie jako dobre lub złe, a po ocenie zobaczysz statystyki dla historii. Euronews otrzyma przyszłe aktualizacje, które będą obejmować nowe programy i funkcje, z których najważniejszy to transmisja na żywo z telewizji Euronews. Oprócz tego będzie quiz z wiadomościami, opcja dodania do ulubionych ulubionych historii, a nawet wyszukiwarka. Dodane zostaną również języki arabski i perski.

Pobierz aplikację Euronews na Windows 10, 8

AKTUALIZACJA: Aplikacja Euronews obsługuje teraz quizy z wiadomościami, dzięki czemu możesz sprawdzić swoją wiedzę, aby sprawdzić, czy uważnie słuchasz ostatnich wiadomości. Możesz także wyrazić swoją opinię na temat czytanych wiadomości, a także przeglądać opinie innych użytkowników na interaktywnej mapie. Kto wie, może kontakt z inną opinią trochę zmieni twoje zdanie.

Jeśli podoba Ci się konkretna historia wiadomości, możesz ją udostępnić w mediach społecznościowych, aby inni również mogli o niej usłyszeć. Jeśli wolisz być na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie, wkrótce będziesz mógł otrzymywać powiadomienia o najświeższych wiadomościach.

Link do głównej publikacji