Pobierz grę Średniowieczna apokalipsa — świetną grę fabularną na Windows 10

W Sklepie Windows jest wiele gier RPG (lub RPG, jak się je nazywa), aw przeszłości mieliśmy jedną z najlepszych — Soul Craft. Teraz pojawia się nowa fajna gra Windows 8.1, 10 RPG — Medieval Apocalypse
Windows 8 gra fabularna
Medieval Apocalypse to nowa gra RPG, która została uruchomiona w Windows Store dla użytkowników tabletów i urządzeń z systemem Windows 8. Jest to gra freemium, co oznacza, że ​​możesz ją pobrać i grać za darmo, ale za pomocą zakupów w grze możesz szybciej ukończyć niektóre misje lub ukończyć poziomy. Głównym bohaterem jest „mały rycerz”, jeśli mogę tak powiedzieć, który walczy z zombie w apokaliptycznym średniowiecznym świecie.

 • Medieval Apocalypse dla Windows 8.1, 10 to przyjemna gra

  Medieval Apocalypse to gra akcji typu hack and slash, która przenosi graczy do apokaliptycznego średniowiecznego świata. Grając jako rycerz, Twoim celem jest wykonywanie zadań i eliminowanie hord atakujących zombie. Otrzymasz monety i doświadczenie jako nagrodę, którą można wydać na ulepszony sprzęt i umiejętności. Wykorzystaj swoje umiejętności mądrze, aby pokonać wrogów.

  Windows 8 RPGGra ma dość mały rozmiar ponad 56 MB, ale udaje jej się zapewnić dobrą jakość grafiki. Grałem w tę grę przez kilka minut na tablecie z Windows 8 i okazało się, że jest naprawdę przyjemna.

  Aby stymulować wzrost liczby godzin gry, programista nagradza najczęstszych graczy, więc jeśli będziesz wracał każdego dnia, aby zagrać w grę, będziesz mógł zwiększyć swoje nagrody — od 300, 600, 900, 1800 monet do aż 10 diamentów. Możesz ich następnie użyć do zakupu ponad 45 unikalnych broni i tarcz, aby wzmocnić rycerza.

  • Istnieje 10 różnych rodzajów zombie o unikalnych cechach, z którymi będziesz walczył, a oni spróbują cię osaczić na małej mapie. Do dyspozycji masz cztery opcje — atak, odbicie, skok i trąba powietrzna.

   Oczywiście zawsze możesz biegać dalej, ponieważ niektóre zadania obejmują misje przetrwania, ale w końcu będziesz musiał pozbyć się rosnących hord zombie.

   W pierwszym wydaniu jest ładny dobra gra RPG na Windows 8 więc polecam skorzystać z linku na końcu i zobaczyć, jak to działa. Ale w przyszłych aktualizacjach chciałbym zobaczyć większe mapy, ponieważ szybko nudzą się te same środowiska.

   • Pobierz grę RPG Medieval Apocalypse na Windows 10, 8.1

   Ta gra otrzymała wsparcie w Microsoft Store i jest dostępna na Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8. Wielu użytkowników naprawdę doceniło ją do tej pory. Daj nam znać o swoich wrażeniach z tej gry w komentarzach poniżej.

   POKREWNE ARTYKUŁY DO SPRAWDZENIA TERAZ:

   • 5 najlepszych programów antywirusowych dla komputerów do gier
   • Tablety z systemem Windows 10 za 300 USD lub mniej: Weź jeden teraz!
   • Jak mogę przypiąć gry Steam do ekranu startowego Windows 10, 8.1?
Link do głównej publikacji