Pełna poprawka: Porażenia w Windows 10, 8.1, 7

Smite staje się dość popularną grą MOBA, a jeśli jesteś fanem tej gry, powinieneś wiedzieć, że Smite ma pewne problemy z Windows 10. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ istnieje sposób, aby naprawić problemy Smite w systemie Windows 10

Użytkownicy zgłaszali brakujące pliki dll i błąd 0xc00007b podczas próby uruchomienia Smite na Windows 10, więc zobaczmy, jak rozwiązać te problemy.

Jak naprawić brakujący plik Smite Msvcp100.dll i błąd 0xc00007b w systemie Windows 10

Krytyczne problemy mogą być problematyczne, a czasem z powodu tych problemów nie będziesz w stanie grać w grę. Mówiąc o problemach Smite, oto kilka typowych problemów zgłaszanych przez użytkowników:

 • Nie można połączyć się z serwerem — Ten problem może wystąpić z powodu Twojego programu antywirusowego, a jeśli masz jakiekolwiek problemy, zalecamy wyłączenie programu antywirusowego i sprawdzenie, czy to pomoże.
 • Smite nie uruchomi się, nie otworzy się — Jeśli Smite nie uruchomi się nawet na komputerze, możliwe, że nie masz niezbędnych plików DLL. Aby rozwiązać problem, zainstaluj wymagane składniki redystrybucyjne Visual C ++ i sprawdź, czy to rozwiąże problem.
 • Smite crash — Czasami mogą wystąpić awarie z powodu niektórych aktualizacji. Aby rozwiązać problem, po prostu znajdź i usuń te aktualizacje z komputera.
 • Poraża złą lub brakującą konfigurację — Ten problem może wystąpić, jeśli instalacja Smite jest uszkodzona. Możesz jednak rozwiązać problem, instalując ponownie Smite.

Rozwiązanie 1 — Sprawdź swój program antywirusowy

Smite wygrał't launch

Według użytkowników najczęstszą przyczyną problemów Smite może być oprogramowanie antywirusowe. Czasami twój program antywirusowy może zakłócać grę i uniemożliwiać jej uruchomienie. Aby rozwiązać problem, upewnij się, że gra została dodana do listy wykluczeń zarówno w programie antywirusowym, jak i zaporze.

Jeśli to nie zadziała, być może trzeba będzie wyłączyć niektóre funkcje antywirusowe i sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Jeśli to nie zadziała, następnym krokiem będzie całkowite wyłączenie programu antywirusowego. W niektórych przypadkach może być nawet konieczne odinstalowanie programu antywirusowego.

Użytkownicy zgłaszali problemy z programem Avast Antivirus, więc jeśli używasz tego programu antywirusowego, pamiętaj, aby go wyłączyć lub usunąć przed uruchomieniem programu Smite. Jeśli udało Ci się rozwiązać problem, usuwając program antywirusowy, być może powinieneś przełączyć się na inne oprogramowanie antywirusowe.

Na rynku dostępnych jest wiele świetnych narzędzi antywirusowych, ale jeśli chcesz antywirusa, który nie będzie zakłócał sesji gry, powinieneś rozważyć BullGuard. Ten program antywirusowy ma funkcję trybu gry, która optymalizuje ustawienia antywirusa, aby nie zakłócał twoich gier.

 • Rozwiązanie 2 — Upewnij się, że usługa uwierzytelniania i aktualizacji Hi-Rez Studios jest uruchomiona

  Użytkownicy skarżą się, że nie mogą zainstalować Smite w systemie Windows 10, a jeśli masz ten problem, możesz spróbować włączyć usługę uwierzytelniania i aktualizacji Hi-Rez Studios. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. naciśnij Klawisz Windows + R., rodzaj Services.msc i naciśnij Wchodzić.
   Smite crash
  2. Pojawi się lista usług. Znajdź Hi-Rez Studios Usługa uwierzytelniania i aktualizacji.
  3. Kliknij tę usługę prawym przyciskiem myszy i wybierz Początek.
  4. Spróbuj ponownie zainstalować Smite.

  Po uruchomieniu tej usługi spróbuj ponownie zainstalować grę i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

  Rozwiązanie 3 — Ponownie zainstaluj pakiet redystrybucyjny Smite i Microsoft Visual C ++ 2010

  Według użytkowników czasami ten problem może wystąpić, jeśli występuje problem z instalacją Smite i Visual C ++. Aby rozwiązać ten problem, użytkownicy sugerują ponowną instalację komponentów Smite i Visual C ++.

  Zanim zaczniemy, usuń Smite z komputera. Możesz to zrobić bezpośrednio w aplikacji Ustawienia, ale zwykle lepszą opcją jest użycie oprogramowania do odinstalowywania. Jeśli nie znasz, oprogramowanie do odinstalowywania to specjalna aplikacja, która może usunąć wszystkie pliki i wpisy rejestru związane z problematyczną aplikacją.

  Revo Uninstaller to prosta, ale potężna aplikacja do odinstalowywania, a jeśli chcesz usunąć określoną aplikację z komputera, zalecamy wypróbowanie tej aplikacji.

  Po usunięciu Smite z komputera wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Pobierz pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2010 stąd.
  2. Uruchom ten plik. Jeśli pojawi się komunikat informujący o zaktualizowaniu wersji zainstalowanej na komputerze, upewnij się, że odinstalowałeś Microsoft Visual C ++ Redistributable z komputera i spróbuj ponownie uruchomić pobrany plik. Musimy wspomnieć, że jeśli masz 64-bitową wersję systemu Windows, musisz zainstalować zarówno 32-bitową, jak i 64-bitową wersję Microsoft Visual C ++ 2010.
  3. Po zainstalowaniu pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C ++ 2010 zainstaluj ponownie Smite.

  Niektórzy użytkownicy sugerują także, aby zainstalować wszystkie wersje Visual C ++ Redistributable od x 2010 do x64 od 2010 do 2013. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne pliki.

  W niektórych przypadkach może nie być nawet konieczne pobranie składników redystrybucyjnych Visual C ++. Większość gier zawiera niezbędne składniki redystrybucyjne, dzięki czemu można je łatwo zainstalować. Aby to zrobić, przejdź do katalogu instalacyjnego Smite i przejdź do BinariesRedist. Teraz uruchom pliki instalacyjne z tego katalogu, aby zainstalować niezbędne składniki redystrybucyjne.

  • Rozwiązanie 4 — Zainstaluj Smite za pośrednictwem Steam

   Nie można połączyć się z serwerem

   Jeśli podczas próby uruchomienia Smite nadal pojawia się błąd 0xc00007b, być może możesz spróbować pobrać grę ze Steam. Użytkownicy potwierdzili, że pobranie gry ze Steam naprawiło dla nich ten problem, więc warto spróbować tego rozwiązania.

Link do głównej publikacji