Pełna poprawka: błędy Steel Division: Normandy 44 w Windows 10, 8.1, 7

Oddział stalowy: Normandia 44 to taktyczna gra strategiczna w czasie rzeczywistym, która wystawia na próbę Twoje taktyki wojskowe. Możesz grać przeciwko wrogom AI w kampanii dla jednego gracza lub przeciwko kilku przeciwnikom w epickich bitwach 10 na 10 graczy.

Wielu graczy informuje, że na Steel Division: Normandy 44 ma wpływ szereg problemów technicznych. Dobra wiadomość jest taka, że ​​twórcy gry opublikowali już listę szybkich poprawek, które pomogą ci rozwiązać niektóre z tych błędów.

Poprawka: Podział stali: Normandia 44

Steel Division: Normandy 44 to świetna strategia czasu rzeczywistego, ale ma różne problemy. Mówiąc o problemach, oto niektóre problemy zgłoszone przez użytkowników:

 • Steel Division Normandy 44 ulega awarii, awaria podczas uruchamiania — Awarie to jeden z typowych problemów, które możesz napotkać w tej grze. Jest to zwykle spowodowane próbą uruchomienia gry w trybie pełnoekranowym. Aby rozwiązać problem, uruchom grę w trybie okna bez obramowania.
 • Steel Division Normandy 44 brak dźwięku — Ten problem może wystąpić, jeśli występuje problem ze sterownikami audio. Ponadto sprawdź integralność plików gry i sprawdź, czy to rozwiąże problem.
 • Gra Steel Division Normandy 44 nie zakończyła się poprawnie — Jest to szczególny problem, ale może wystąpić od czasu do czasu. Powinieneś jednak być w stanie rozwiązać ten problem, korzystając z jednego z naszych rozwiązań.
 • Steel Division Normandy 44 niski fps — Wielu graczy zgłosiło niski FPS podczas gry. To może być duży problem. Aby to naprawić, sprawdź sterowniki karty graficznej i ustawienia karty graficznej.
 • Steel Division Normandy 44 lag — Ten problem może wystąpić z powodu programu antywirusowego lub zapory. Aby rozwiązać problem, dodaj grę do listy wyjątków w programie antywirusowym i zaporze.
 • Steel Division Normandy 44 nie ładuje się, rozpoczyna się — Jeśli gra w ogóle się nie uruchomi, przyczyną mogą być komponenty Visual C ++. Wystarczy zainstalować niezbędne komponenty i sprawdzić, czy to rozwiąże problem.

Rozwiązanie 1 — Zmień ustawienia grafiki

Jeśli awaria Steel Division: Normandy 44 ulegnie awarii po zmianie opcji graficznych, użyj tych dwóch rozwiązań:

 1. Gdy zobaczysz monit sugerujący użycie ostatniej działającej konfiguracji, wybierz Nie. Gra powinna teraz automatycznie korzystać z odpowiednich opcji.
 2. Zmień opcje graficzne jeden po drugim, ale nie modyfikuj Jakość shadera i Rozdzielczość terenu ustawienia.
 • Rozwiązanie 2 — Sprawdź swój program antywirusowy

  Steel Division Normandy 44 brak dźwięku

  Najczęstszą przyczyną problemów ze Steel Division: Normandy 44 może być oprogramowanie antywirusowe. Aby rozwiązać ten problem, musisz dodać grę do listy wykluczeń w programie antywirusowym i zaporze. Jeśli to nie zadziała, następnym krokiem będzie wyłączenie niektórych funkcji antywirusowych i sprawdzenie, czy to pomoże. Oprócz wyłączenia funkcji antywirusowych możesz także spróbować całkowicie wyłączyć swój program antywirusowy.

  Jeśli to nie zadziała, być może będziesz musiał usunąć swój program antywirusowy. Jeśli usunięcie antywirusa rozwiązuje problem, powinieneś rozważyć przejście na inne oprogramowanie antywirusowe. Na rynku dostępnych jest wiele świetnych aplikacji antywirusowych, ale jeśli jesteś graczem, zalecamy wypróbowanie BullGuard.

  Ten antywirus ma funkcję trybu gier, dzięki czemu zapewnia doskonałą ochronę bez ingerowania w ulubione gry. Wielu użytkowników zgłosiło, że Avast spowodował pojawienie się tego problemu, ale mogą go również powodować inne aplikacje antywirusowe, więc wypróbuj to rozwiązanie niezależnie od używanego programu antywirusowego.

  Rozwiązanie 3 — Uruchom grę w trybie okna bez obramowania

  Wielu użytkowników zgłosiło różne problemy ze Steel Division: Normandy 44 i według nich nie mogą nawet uruchomić gry w trybie pełnoekranowym. Jest to dziwny błąd, ale można go naprawić, zmuszając grę do działania w trybie okna bez obramowania.

  Aby to zrobić, wykonaj następujące proste kroki:

  1. Iść do C: \ Users \ NAZWA UŻYTKOWNIKA \ Zapisane gry \ EugenSystems \ SteelDivision informator.
  2. Teraz zlokalizuj opcja.ini plik i otwórz go Notatnik.
  3. Teraz zlokalizuj WindowFormStyle = 1 wartość i zmień na WindowFormStyle = 2.
  4. Po wykonaniu tej czynności zapisz zmiany i spróbuj uruchomić grę.

  Zmieniając tę ​​jedną wartość, zmusisz grę do działania w trybie okna bez obramowania i problem z grą powinien zostać rozwiązany.

  • Rozwiązanie 4 — Zainstaluj najnowsze aktualizacje systemu Windows

   Czasami mogą wystąpić problemy ze Steel Division: Normandy 44 z powodu brakujących aktualizacji. W systemie Windows 10 występują pewne błędy. Aby rozwiązać te problemy, zaleca się zainstalowanie najnowszych aktualizacji. Instalowanie aktualizacji jest dość proste w systemie Windows 10 i w większości aktualizacje są instalowane automatycznie w tle.

   Możesz jednak sprawdzić dostępność aktualizacji w dowolnym momencie, wykonując następujące czynności:

   1. naciśnij Klawisz Windows + I aby otworzyć Aplikacja ustawień.
   2. Nawigować do Aktualizacja Bezpieczeństwo Sekcja.
    Steel Division Normandy 44 lag
   3. Teraz kliknij Sprawdź aktualizacje przycisk.
    Steel Division Normandy 44 ciągle się zawiesza

   Windows 10 będzie teraz sprawdzał dostępność aktualizacji i pobierał dostępne aktualizacje w tle. Po pobraniu aktualizacji zostaną one zainstalowane zaraz po ponownym uruchomieniu komputera. Po zaktualizowaniu systemu do najnowszej wersji sprawdź, czy problem został rozwiązany.

   Rozwiązanie 5 — Ponownie zainstaluj pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2015

   Według użytkowników Steel Division: Normandy 44 mogą wystąpić problemy z powodu komponentów Visual C ++. Czasami instalacja Visual C ++ może być uszkodzona, co może prowadzić do różnych problemów z grą. Możesz jednak rozwiązać ten problem, instalując ponownie składniki Visual C ++.

   Aby to zrobić, po prostu przejdź do katalogu instalacyjnego gry i poszukaj vcredist teczka. W folderze znajdziesz kilka plików instalacyjnych. Uruchom pliki instalacyjne i wybierz Naprawic opcja. Jeśli to możliwe, możesz również wybrać opcję Odinstaluj, a następnie ponownie zainstalować Visual C ++ 2015 Redistributable.

   Po ponownej instalacji składników Visual C ++ problem powinien zostać całkowicie rozwiązany.

   Rozwiązanie 6 — Zmień ustawienia karty graficznej

   Steel Division Normandy 44 nie ładuje się

   Wielu użytkowników zgłosiło, że Steel Division: Normandy 44 ma pewne problemy z pracą z dwiema kartami graficznymi w trybie SLI. Możesz jednak łatwo rozwiązać ten problem, po prostu przechodząc do strony Nvidia Control Panel> Ustawienia 3D i wybierając Nie używaj technologii SLI.

   • Rozwiązanie 7 — Usuń problematyczne oprogramowanie

    Czasami mogą wystąpić problemy ze Steel Division: Normandy 44 z powodu niektórych aplikacji innych firm. Te aplikacje mogą zakłócać działanie gry i uniemożliwiać jej uruchomienie. Możesz jednak rozwiązać problem, po prostu usuwając problematyczną aplikację.

    Częstą przyczyną tego problemu jest Raptr Gaming Evolved oprogramowanie, a aby rozwiązać problem, musisz go usunąć. Po usunięciu oprogramowania problem powinien zostać całkowicie rozwiązany.

    Istnieje kilka sposobów na usunięcie tej aplikacji z komputera, ale najskuteczniejszym jest użycie oprogramowania do odinstalowywania, takiego jak Revo Uninstaller. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, oprogramowanie odinstalowujące usunie wybraną aplikację, ale usunie również wszystkie pliki i wpisy rejestru z nią związane.

    Korzystając z oprogramowania do odinstalowywania, upewnisz się, że aplikacja została całkowicie usunięta, i uniemożliwisz pozostałym plikom zakłócanie pracy z komputerem. Po usunięciu problematycznej aplikacji spróbuj ponownie uruchomić grę.

    Rozwiązanie 8 — Usuń plik Option.ini

    Czasami Steel Division: Normandy 44 nie działa na komputerze z powodu pliku option.ini. Jeśli konfiguracja jest nieprawidłowa, możesz napotkać różne problemy, a najlepszym sposobem na rozwiązanie tych problemów jest usunięcie pliku option.ini.

    Jest to dość proste i możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

    1. Nawigować do C: \ users \ Saved Games \ EugenSystems \ SteelDivision informator.
    2. Znajdź opcja.ini plik i usuń go. Alternatywnie możesz przenieść plik na pulpit, aby uzyskać takie same wyniki.

    Po wykonaniu tej czynności uruchom grę i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

    Rozwiązanie 9 — Sprawdź integralność plików gry

    Steel Division: Normandy 44 mogą wystąpić problemy, jeśli instalacja jest uszkodzona. W takim przypadku gra w ogóle się nie załaduje lub mogą wystąpić inne problemy. Możesz jednak rozwiązać problem, po prostu sprawdzając integralność plików gry. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

    1. otwarty Parowy i idź do swojego Biblioteka.
    2. Teraz zlokalizuj Division: Normandy 44 na liście, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Nieruchomości z menu.
     Gra Steel Division Normandy 44 nie zakończyła się poprawnie
    3. Idź do Pliki lokalne kartę i kliknij Sprawdź integralność plików gry przycisk.
     Steel Division Normandy 44 niski fps
    4. Rozpocznie się proces weryfikacji. Pamiętaj, że proces ten może potrwać do 10 minut, a czasem dłużej.

    Po zakończeniu procesu uszkodzone pliki zostaną naprawione, a problem powinien zostać trwale rozwiązany.

    Jeśli natrafiłeś na inne obejścia, aby naprawić różne Steel Division: Normandy 44, śmiało wypisz kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji