Oto najlepsze aplikacje szkolne do zainstalowania w systemie Windows 10, 8

W sklepie Windows Store dostępnych jest wiele aplikacji Windows 10, 8 dla szkół, które pomogą ci w nauce. Większość z nich jest naprawdę świetna do codziennego użytku, a niektóre są dość sytuacyjne i nie zdajesz sobie sprawy, że ich potrzebujesz. Dzięki zasobom dostępnym na Windows 10 8 tabletów znacznie ułatwia zarządzanie szkołą i pozwala mieć więcej wolnego czasu na inne działania.
najlepsze aplikacje dla szkolnych Windows 8Przenośność systemu Windows 10, 8 odgrywa tutaj ogromną rolę i pozwala korzystać z większości Aplikacje szkolne dla systemu Windows 10, 8 znalezione w sklepie na wszystkich gadżetach. Ponieważ nie wychodzimy z domu bez przynajmniej jednego urządzenia przenośnego, możemy uzyskać dostęp do tych aplikacji ze smartfonów, tabletów lub laptopów w szkole lub w środowisku pracy.

Bądź lepszy w szkole dzięki aplikacjom Windows 10, 8

Niezależnie od tego, czy jesteś w szkole podstawowej, czy na uniwersytecie, istnieje wiele aplikacji szkolnych dla systemu Windows 10, 8, o których możesz nie wiedzieć. Oto niektóre z nich, które są niezbędne i warto rozważyć ich codzienną rutynę. Jeśli zdarzyło Ci się korzystać z innych i jesteś z nich bardzo zadowolony, daj nam znać, zostawiając swój komentarz w polu po artykule.

1. Kalkulator X8

pobierz aplikację Kalkulator X8

To naprawdę prosta aplikacja i robi wszystko, co powinna robić idealnie. Posiada wszystkie funkcje zwykłego kalkulatora naukowego i kilka innych. Ta szkolna aplikacja dla systemu Windows 8 jest naprawdę prosta, ale niektóre rzeczy powinny pozostać łatwe w użyciu, a kalkulatory są jedną z nich. To musi mieć aplikacja Windows 8 dla szkoły, a jej przydatność będzie doceniana przez lata. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tej szkolnej aplikacji systemu Windows 8, zdecydowanie powinieneś zobaczyć naszą pełną recenzję.

 • 2. Moje życie studyjne

  Aplikacja My Study Life na Windows 10

  Planowanie dla studentów może być naprawdę przydatne, a nawet ratować życie w niektórych nieoczekiwanych sytuacjach, a obecnie bardzo łatwo jest zintegrować wszystko w smartfonie lub tablecie, bez potrzeby posiadania dodatkowego notebooka. Ta szkolna aplikacja dla systemu Windows 10, 8 przechowuje harmonogram, zadania, egzaminy i inne ważne daty oraz pozwala zobaczyć nadchodzące wydarzenia wymagające Twojej obecności lub po prostu rzucić okiem na cały dzień. Jest naprawdę prosty w użyciu i bardzo konfigurowalny, aby pasował do twoich pragnień.

  3. Przeliczanie jednostek

  najlepsze aplikacje szkolne do konwersji jednostek systemu Windows 8

  Jednym z narzędzi niezbędnych do ułatwienia życia studenckiego jest konwerter jednostek. Dzięki dostępności tej aplikacji obliczenia są szybsze i dokładniejsze, zwłaszcza jeśli jesteś studentem inżynierii. Niestety nie oznacza to, że możesz pominąć klasę dotyczącą konwersji, ale gdy nauczysz się robić to sam, będzie to prawdziwa oszczędność czasu, gdy będziesz musiał wykonać kilka szybkich obliczeń. Pomoże to również w dotrzymaniu terminów i pozwoli poświęcić więcej czasu na inne ważne aspekty swoich zadań.

  • 4. Wikipedia

   aplikacja wikipedia dla systemu Windows 10

   Wprowadzenie do tej aplikacji Windows 10, 8 nie jest konieczne, ponieważ jest to prawdopodobnie najczęściej używane słowo w szkołach i uniwersytetach na całym świecie. Ta strona internetowa typu open source, a teraz aplikacja Windows 10, 8, jest niesamowitym źródłem informacji. Użytkownicy na całym świecie wspierają bazę danych artykułami i pomagają poprawić błędy znalezione w innych. Szkolna aplikacja Windows 10, 8 działa pięknie i pozwala przeglądać Wikipedię znacznie szybciej niż przeglądarka mobilna, aby przejść do strony Wikipedii. Aby uzyskać więcej informacji o Wikipedii, sprawdź naszą recenzję.

   5. Zaawansowany słownik języka angielskiego

   Zaawansowany słownik języka angielskiego

   Jeśli szukasz aplikacji do słownika, jest to jedna z lepszych aplikacji dostępnych w sklepie Microsoft Store. Bycie prostym słownikiem sprawia, że ​​ta aplikacja jest świetna i łatwa w użyciu dla wszystkich. Jedną z dodatkowych funkcji tej aplikacji są zdjęcia związane z większością szukanych słów, ponieważ czasami definicja nie jest wystarczająca. Istnieje wiele aplikacji szkolnych dla systemu Windows 10, 8 dla szkół, które można znaleźć w Sklepie, jednak uważam, że ta konkretna jest najbardziej kompletną aplikacją słownikową, którą można uzyskać za darmo.

   • CZYTAJ TAKŻEPobierz aplikację TheFreeDictionary na komputer z systemem Windows 10, 8.1

   6. Encyclopaedia Britannica

   Encyclopaedia Britannica Windows 8 App for School

   Nie trzeba już wydawać dużych pieniędzy na kompletny zestaw książek Encyclopaedia Britannica. Aplikacja to w zasadzie kolekcja A-Z dostępna jako zasób online i jest to łatwiejszy sposób na uzyskanie potrzebnych informacji. Dostęp do treści z domu, biura lub podczas podróży autobusem oznacza wiele w dzisiejszych czasach, zwłaszcza jeśli masz napięty harmonogram i mało czasu na ręce.

   Aplikacja zawiera także dodatkowe funkcje, które najbardziej ją interesują, takie jak wydarzenia „Ten dzień”, które miały miejsce w całej historii. Jedynym minusem aplikacji jest to, że wymaga subskrypcji, aby uzyskać dostęp do wszystkich artykułów, ale warto pieniądze, jeśli lubisz poszerzać swoją wiedzę. Sprawdź naszą szczegółową recenzję na ten temat.

   • 7. Czytanie trenera

    Czytanie aplikacji Windows 10 Traine

    Uczniowie muszą codziennie czytać wiele stron informacji, a poradzenie sobie z tym zadaniem może czasem być nieco przytłaczające. Jednym z rozwiązań jest po prostu zwiększenie szybkości czytania, aby znacznie szybciej przyswoić więcej informacji.

    Za pomocą tej aplikacji znacznie poprawisz szybkość czytania, a także wskaźnik zatrzymywania informacji. Ćwiczenia z oczami i pamięcią pomogą Ci poszerzyć pole widzenia, a także pamięć długoterminową.

    Sprawdź również te szkolne aplikacje dla systemu Windows 10, 8

    W przeszłości opublikowaliśmy bardzo dobry artykuł na temat niektórych z najlepszych aplikacji do treningu mózgu, które można stosować na tablecie z Windows 10, 8, więc zdecydowanie musisz to sprawdzić. Jeśli nadal szukasz więcej aplikacji szkolnych dla systemu Windows 10, 8, zdecydowanie powinieneś spojrzeć na te:

    • Podręczniki Kno
    • Khan academy
    • tłumacz Bing
    • Śledź swoje CGPA
    • Formuły studenckie
    • Skolar
    • Matematyka kieszonkowa

Link do głównej publikacji