Oto jak usunąć My Office Hub z Windows 10

Podczas przechodzenia między kompilacjami systemu Windows 10 Microsoft najwyraźniej popełnił niewielki błąd. Korzystam z niejawnej wersji systemu Windows 10 z kompilacją 17713 i nie widzę aplikacji Pobierz pakiet Office, tylko Moje biuro. Jednak tuzin raportów użytkowników stwierdza, że ​​widzą zarówno aplikacje My Office, jak i Get Office zaraz po instalacji nowego systemu. Ponieważ obie aplikacje są w zasadzie po to, aby zaprosić Cię do pobrania pakietu Office, niezainteresowani użytkownicy chcą, aby zniknęli. A dzisiaj pokażemy, jak skutecznie radzić sobie z aplikacją Moje biuro.

Jak odinstalować aplikację My Office z systemu Windows 10

 1. Po prostu go odinstaluj
 2. Odinstaluj My Office za pomocą Power Shell

1: Po prostu go odinstaluj

Aplikacja My Office zapewnia dobry wgląd w swój aktualny stan, biorąc pod uwagę aplikacje Office, w tym OneDrive. Oczywiście jest fabrycznie zainstalowany i możemy śmiało powiedzieć, że jest to znaczący element agresywnego marketingu pro-Office Microsoftu. Można nawet powiedzieć, że jest to bloatware, ale to samo dzieje się na różnych platformach i ciężko jest winić Microsoft za nadanie priorytetu własnym usługom. Ale za wszelką cenę użytkownicy powinni mieć możliwość odinstalowania go, jeśli uznają go za nadmierny lub niepotrzebny.

 • I tu zaczynają się problemy. Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że nawet po odinstalowaniu tej aplikacji aplikacja My Office wciąż się pojawiała. Ponieważ nie możemy z całą pewnością stwierdzić, że tak jest w ogóle, zalecamy najpierw odinstalowanie aplikacji My Office. Zanim przejdziemy do alternatyw.

  Oto jak odinstalować My Office na Windows 10:

  1. otwarty Początek.
  2. Szukać Moje biuro w Programy lista.
  3. Kliknij prawym przyciskiem myszy Moje biuro i kliknij Odinstaluj.usuń moje biuro z Windows 10
  4. Alternatywnie możesz otworzyć Ustawienia> Aplikacje> Aplikacje i funkcje. Poszukaj Moje biuro, rozwiń go i kliknij Odinstaluj.

  2: Odinstaluj My Office za pomocą programu PowerShell

  Jeśli aplikacja Moje biuro nadal tam jest, nie martw się. Nadal mamy jeden lub dwa sposoby radzenia sobie z tą uciążliwością. Niektóre aplikacje systemowe zostaną ponownie zainstalowane automatycznie, jeśli spróbujesz je usunąć. Następnym razem, gdy pojawi się aktualizacja, wspomniana aplikacja wyskoczy jak grzyby po deszczu. Na szczęście można użyć wiersza polecenia programu PowerShell do indywidualnego usuwania wszystkich wstępnie zainstalowanych aplikacji. Obejmuje to Moje biuro.

  • Oto jak usunąć My Office z PowerShell na Windows 10:

   1. Kliknij prawym przyciskiem myszy Start i otwórz PowerShell (Administrator).
   2. W wierszu polecenia skopiuj i wklej następujące polecenie i naciśnij klawisz Enter.
   3. Pakiet Get-Appx * officehub * | Usuń pakiet Appxusuń moje biuro z Windows 10
   4. Po zakończeniu uruchom ponownie komputer i poszukaj zmian.

   To powinno to zrobić. Istnieje inny sposób, aby usunąć całe bloatware z komputera z systemem Windows 10, a wyjaśniliśmy to w tym artykule. Upewnij się, aby rzucić okiem. Prosimy również o przesłanie nam opinii w sekcji komentarzy poniżej. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

   Zatwierdź

Link do głównej publikacji