Jak odzyskać usunięte konta MSN (Microsoft Network)

Konta MSN to konta Microsoft Network, która składa się z wielu usług internetowych. Konta MSN są szerzej znane jako konta Microsoft.

Użytkownikom, którzy usuwają swoje konta MSN, brakuje wielu usług Microsoft, dlatego niektórzy użytkownicy mogą zmienić zdanie i chcieć przywrócić usunięte konta MSN.

W ten sposób użytkownicy mogą odzyskać zamknięte konta e-mail Microsoft

1. Zaloguj się ponownie do konta MSN w ciągu 60 dni

Nadal istnieje szansa, że ​​użytkownicy mogą odzyskać konta MSN po ich usunięciu. Gdy użytkownicy zdecydują się usunąć konta Microsoft, są oznaczeni do zamknięcia.

Konto pozostaje oznaczone do zamknięcia przez okres 60 dni. Dlatego duże M nie usuwa całkowicie konta przez dwa miesiące po zamknięciu go przez użytkowników.

  1. Użytkownicy z pewnością mogą odzyskać konta MSN zamknięte w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Aby to zrobić, otwórz stronę logowania MSN, która w przeciwnym razie jest stroną logowania Microsoft Outlook.com.Strona logowania MSN, jak odzyskać usunięte konto MSN
  2. Następnie wprowadź tam dane logowania do zamkniętego konta.
  3. Następnie użytkownicy zobaczą stronę zawierającą datę usunięcia konta. Wybierz Kontynuuj — chcę ponownie otworzyć to konto opcja.
  4. Następnie użytkownicy muszą wybrać metodę weryfikacji.
  5. Wprowadź numer kontaktowy lub adres e-mail i naciśnij Wyślij kod przycisk.
  6. Wpisz kod otrzymany przez e-mail lub numer kontaktowy.
  7. wciśnij Kolejny i Gotowy przyciski, aby ponownie aktywować konto.
  8. Następnie użytkownicy mogą ponownie zalogować się na swoje konta MSN.

W ten sposób użytkownicy mogą odzyskać konto Microsoft Network po jego zamknięciu. Jednak użytkownicy, którzy zamknęli swoje konta ponad 60 dni temu, mogą nie być w stanie ich odzyskać.

Użytkownicy mogą skontaktować się z pomocą techniczną Microsoft, aby zapytać, czy jest jakiś sposób na odzyskanie usuniętych kont MSN zamkniętych ponad 60 dni temu.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji