Nie możesz znaleźć klucza produktu do systemu Windows 10, 8.1? Następnie skorzystaj z tego rozwiązania

Jeśli chcesz wykonać nową instalację systemu Windows 10, 8.1, ale nie pamiętasz klucza produktu, nie martw się, istnieje sposób, aby go znaleźć.
Jak znaleźć klucz produktu Windows

Użyj wyszukiwarki kluczy Jelly Bean

Aby znaleźć klucz produktu, będziesz potrzebować pomocy ze strony trzeciej aplikacji Jelly Bean Key Finder. Prawdopodobnie pomyślisz, że jest to narzędzie dla urządzeń z Androidem, ale nie martw się, działa również w systemie Windows. Pomoże Ci szybko zlokalizować klucz produktu na komputerze. Oto, co musisz zrobić:

  1. Pobierz Magical Jelly Bean i postępuj zgodnie z procesem instalacji, aby zainstalować go na swoim komputerze.
  2. Otwórz program, skrót prawdopodobnie zostanie umieszczony na pulpicie.
  3. Śmiało i zeskanuj swoje instalacje, aby znaleźć klucze produktów obsługiwanych programów, w tym wersje systemu Windows i pakietu Office, a także inne wymienione programy
  4. Po zakończeniu skanowania narzędzie wyświetli okno z wpisami w lewym panelu dla wszystkich wykrytych zainstalowanych wersji systemu Microsoft Windows.
  5. Kliknij pozycję Microsoft Windows, aby wyświetlić klucz i inne informacje o systemie (nie myl go z identyfikatorem produktu, ponieważ nie jest to, czego szukamy). Klucz znajdziesz pod Kluczem CD po prawej stronie okna. Skopiuj lub zanotuj te informacje, aby użyć ich później w instalacji systemu Windows

To wszystko, teraz masz ponownie klucz produktu Windows i możesz zainstalować nową kopię systemu Windows, kiedy tylko chcesz. Być może nie podoba ci się pomysł użycia oprogramowania innej firmy do takich zadań systemowych, ale nie martw się, że to narzędzie jest godne zaufania i nie powinieneś bać się go używać.

Jak znaleźć klucz produktu Windows 10

Jeśli używasz systemu Windows 10, oto co powinieneś wiedzieć. Przede wszystkim, jeśli kupiłeś pudełkową kopię systemu Windows 10, klucz znajdziesz na etykiecie w pudełku. Jeśli kupiłeś online, powinieneś otrzymać klucz w wiadomości e-mail. W przypadku, gdy twój Windows 10 jest darmowym uaktualnieniem lub został dostarczony z nowym komputerem, klucz może nie istnieć z powodu metody „uprawnień cyfrowych”.

Inną metodą jest ProduKey, produkt, który może odzyskać oryginalny klucz Microsoft Windows. Oto link, z którego można pobrać oprogramowanie. Więcej informacji o tym produkcie można znaleźć w tym przewodniku.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat zmiany klucza produktu lub rozwiązania problemów związanych z kluczem produktu Windows 10, możesz sprawdzić poniższe wpisy:

  • Czy mogę zainstalować system Windows 10, 8.1 na dwóch urządzeniach z tym samym kluczem?
  • Jak zmienić klucz produktu Windows 10, 8.1
  • Pełna poprawka: klucz aktywacyjny systemu Windows 10 nie działa

Jeśli masz dodatkowe uwagi lub sugestie związane z tym artykułem, zapisz je w sekcji komentarzy poniżej.

Uwaga redakcji: Ten post został pierwotnie opublikowany w kwietniu 2015 r. I od tego czasu został zaktualizowany pod kątem świeżości i dokładności.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji