Oto jak rozwiązać typowe problemy Conan Exiles

Conan Exiles to wymagająca gra o przetrwanie w otwartym świecie, osadzona w brutalnej krainie Conana Barbarzyńcy. Jako gracz, Twoim głównym zadaniem jest przetrwanie we wrogim świecie, budowanie królestwa i dominowanie nad wrogami.

Conan Exiles został oficjalnie uruchomiony 8 maja po 15 miesiącach wczesnego dostępu. Jak twierdzą gracze, na grę nadal ma wpływ wiele problemów technicznych, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​Funcom pracuje nad tym, aby je naprawić. W rzeczywistości Funcom wprowadził także dużą aktualizację Conan Exiles, załatwiając szereg problemów z połączeniem z serwerem.

Programiści Conan Exiles opublikowali także listę szybkich obejść, których gracze mogą użyć do rozwiązania typowych problemów z grą.

Poprawka: błędy Conan Exiles

 1. Skróty klawiszowe nie zostaną zapisane
 2. W przeglądarce nie ma serwerów
 3. Czarny ekran przy uruchomieniu
 4. Błędy wymagań wstępnych w C ++ lub UE4
 5. Błąd „Parametry opcjonalne”
 6. Namioty do tworzenia są niedostępne

1. Wiązania klawiszy nie zostaną zapisane

 1. Idź do C: Pliki programów (x86) SteamsteamappscommonConanExilesConanSandboxConfig
 2. Otworzyć DefaultInput.ini plik z Notatnikiem
 3. Znajdź linie, które mają Poprzednia wiadomość i NextMessage
 4. Gdzie to mówi Klucz = , zmień przypisany klucz na dowolny inny, którego wolisz używać.

To tymczasowe rozwiązanie polega na edycji ważnego pliku gry. Unikaj zmieniania i usuwania znaków w dowolnym wierszu pliku, ponieważ może to być przełomowe.

2. W przeglądarce nie ma serwerów

Jeśli nie widzisz żadnych serwerów wymienionych w przeglądarce, upewnij się, że Walka i Społeczność listy są ustawione na Wszystko. Filtr powinien być ustawiony na Internet.

Jeśli ustawienia są prawidłowe, ale nadal nie widzisz żadnych serwerów Conan Exiles, możesz nadal korzystać z narzędzia listy serwerów Steam: Widok> Serwery.

3. Czarny ekran przy uruchomieniu

Jeśli gra wisi na ekranie ładowania i nie wykracza poza czarny ekran, poczekaj trochę dłużej. Jeśli nic się nie stanie po kilku minutach, zakończ zadanie, naciskając CTRL + SHIFT + ESC. Uruchom ponownie grę, a następnie spróbuj uruchomić ją ponownie.

Warto wiedzieć, że ten problem może być spowodowany przez sprzęt zbliżony do minimalnych specyfikacji. Spróbuj także uruchomić wbudowany moduł sprawdzania integralności klienta Steam.

Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz Steam.
 2. Wybierz bibliotekę.
 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy Conan Exiles i otwórz Właściwości.
 4. Na karcie Lokalne kliknij opcję Zweryfikuj integralność pamięci podręcznej gier…

4. Błędy wymagań wstępnych w C ++ lub UE4

Błędy Conan Exiles C ++ są najprawdopodobniej spowodowane nieaktualnymi wersjami systemu Windows. Upewnij się, że na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja systemu Windows:

 1. Uruchom Windows Update> zainstaluj dostępne aktualizacje> uruchom ponownie komputer
 2. Zainstaluj pakiet redystrybucyjny Visual C ++ dla Visual Studio 2015
 3. Zainstaluj Conan Exiles

5. Błąd „Parametry opcjonalne”

Jeśli Conan Exiles próbuje uruchomić z opcjonalnymi parametrami, które nie istnieją, uruchom ponownie Steam i spróbuj ponownie. Jeśli problem nadal występuje, zamknij Steam i uruchom aplikację jako administrator. Jeśli to nie naprawi błędu, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Funcom.

6. Namioty do wykonania są niedostępne

Ostatniej nocy postanowiłem stworzyć niektóre nowe namioty, które jesteśmy w stanie zrobić, i ustawić je wokół mojego koła bólu. Po ich ustawieniu podoba mi się ich wygląd, ale nie podobało mi się, gdzie zostały umieszczone. Niestety gra nie pozwala mi ich odzyskać. To także nie pozwala mi ich zniszczyć.

Aby rozwiązać ten problem, musisz usunąć namioty z paska narzędzi i wszystko powinno wrócić do normy.

Jeśli natrafiłeś na inne obejścia różnych problemów związanych z Conan Exiles, pomóż społeczności graczy, wymieniając kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej. Będziemy nadal przeszukiwać fora, aby znaleźć więcej rozwiązań, i jak najszybciej zaktualizujemy ten post.

Uwaga redaktora: Ten post został pierwotnie opublikowany w maju 2017 r. I od tego czasu został całkowicie odnowiony i zaktualizowany pod kątem świeżości, dokładności i kompleksowości.

Link do głównej publikacji