Oprogramowanie VPN do przeglądarki UC: dodaj dodatkową warstwę ochrony

Od momentu uruchomienia w 2004 r. Przeglądarka UC — marka mobilnego Internetu należąca do Alibaba — stała się ulubioną przeglądarką wśród milionów użytkowników telefonów komórkowych w Chinach, Azji Południowo-Wschodniej i Indiach.

Pomimo wycieków bezpieczeństwa zgłoszonych przez niezależne testy laboratoryjne zarówno w wersji angielskiej, jak i chińskiej, przeglądarka UC z czasem zmieniła się, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas przeglądania Internetu, zapewniając wydajność, szybkość i niesamowite funkcje.

Możesz go używać na różnych platformach, w tym na systemie operacyjnym Windows, z korzyścią dostępu do ulubionych treści w krótkim czasie, co jest możliwe dzięki przyspieszeniu chmury i kompresji danych.

Jeśli jesteś użytkownikiem przeglądarki UC i szukasz dodatkowego bezpieczeństwa dla swoich danych i / lub informacji, nadal możesz uzyskać najlepszą VPN dla przeglądarki UC, która jest bardziej skuteczna i praktyczna w ochronie Twojej aktywności przeglądania i danych przed pokrewnymi zagrożeniami .

Będąc przeglądarką mobilną, będziesz potrzebować najlepszej sieci VPN dla przeglądarki UC, dlatego wskazane jest sprawdzenie takich funkcji, jak bezpieczeństwo i obsługa urządzeń mobilnych.

SZYBKA RADA

Jeśli chcesz uniknąć problemów związanych z pobieraniem osobnej sieci VPN dla przeglądarki, możesz po prostu zainstalować przeglądarkę UR.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Ta nowoczesna przeglądarka blokuje gromadzenie informacji o Twojej aktywności online przez firmy zewnętrzne, w tym Google.

Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć opcję UR VPN w ustawieniach przeglądarki. Gdy to zrobisz, wszystkie informacje przekazywane z twojego komputera na serwery przeglądarki UR zostaną w pełni zaszyfrowane.

Co więcej, domyślna wyszukiwarka Qwant jest zorientowana na prywatność. Jeśli nie lubisz Qwant, możesz później przełączyć się na wybraną przez siebie wyszukiwarkę.

Dzięki przeglądarce UR strony internetowe nie mogą śledzić Twojej aktywności online. W rezultacie nie będą w stanie wygenerować profili użytkowników na podstawie Twojej aktywności, a następnie sprzedać ich innym firmom.

Jeśli nie lubisz reklam, możesz włączyć wbudowany bloker reklam.

Jak widać, przeglądarka UR oferuje wiele opcji prywatności i bezpieczeństwa, które pozwalają przejąć kontrolę nad danymi online.

Jeśli nadal chcesz korzystać z przeglądarki UC, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są najlepsze rozwiązania VPN dla przeglądarki UC do pobrania na komputer.

Najlepsze narzędzia VPN do przeglądarki UC do użycia w 2019 roku

1

NordVPN (sugerowany)

VPN dla przeglądarki UC

Ta sieć VPN oferuje dodatkowe funkcje bezpieczeństwa dla lepszej ochrony podczas przeglądania, dzięki czemu jest najlepszą siecią VPN dla przeglądarki UC.

Jego funkcje obejmują silny OpenVPN, który jest zaszyfrowany kilkoma opcjami bezpieczeństwa, a jego szybkość pozwala dobrze przesyłać strumieniowo w jakości HD, więc nie jest tak wolno. Posiada również ochronę przed wyciekiem DNS, przełącznik zabijania, podwójne przeskakiwanie i automatyczne połączenie, co czyni go ulubionym wśród użytkowników.

NordVPN ma ponad 2000 serwerów, w 59 lokalizacjach, i możesz korzystać z maksymalnie 6 urządzeń w sieci VPN, o dobrej relacji jakości do ceny, wspieranych 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i obsługą klienta.

Dzięki podwójnej ochronie danych informacje przechodzą przez dwa różne serwery VPN (inne niż większość VPN), najwyższą wydajność i kompaktowy interfejs z podstawowymi i niezbędnymi funkcjami VPN.

Nie ma jednak blokerów reklam, nie blokuje modułów śledzących, a ze względu na podwójne szyfrowanie prędkości mogą być wolniejsze.

Jest to doskonały wybór dla ścisłego i dodatkowego bezpieczeństwa, a ponadto ma siedzibę w Panamie z dala od restrykcyjnych jurysdykcji. Jest również dobry na różne platformy i urządzenia, takie jak smartfony i tablety, więc dobrze pasuje do przeglądarki UC niezależnie od lokalizacji.

  • Pobierz NordVPN dla przeglądarki UC

2)

CyberGhost VPN (zalecane)

CyberGhost jest najlepszą siecią VPN dla przeglądarki UC, ponieważ nie tylko zapewnia solidne bezpieczeństwo, ale także pozwala ominąć ograniczenia cenzury, a także odblokować zawartość ulubionych aplikacji i stron internetowych w chronionym środowisku.

Funkcje obejmują szyfrowanie na poziomie wojskowym, gwarantowaną zmianę adresu IP, ponieważ zastępuje on adres IP adresem IP CyberGhost, uprawnienia do torrentowania P2P, politykę prywatności, a Ty możesz być anonimowy przez połączenie z serwerem, abyś mógł być chroniony w trybie online.

Ma także serwery w 27 krajach, z błyskawicznymi połączeniami do przesyłania strumieniowego online. Jest łatwy w użyciu, niezawodny, instaluje się bezproblemowo.

  • Pobierz teraz CyberGhost dla przeglądarki UC (77% sprzedaży flash)

Aby uzyskać więcej informacji o CyberGhost, możesz również przeczytać naszą recenzję.

  • Przeczytaj także: 5 najlepszych rozszerzeń Chrome VPN do użycia w 2019 roku

3)

ExpressVPN

VPN dla przeglądarki UC

Ta sieć VPN ma serwery na całym świecie w ponad 94 krajach.

Jego najważniejsze funkcje obejmują szyfrowanie OpenVPN, które zapewnia silne bezpieczeństwo, brak dzienników użytkowania, których nie można prześledzić do jednego użytkownika, uprawnienia P2P dla Bittorrent, a także wsparcie techniczne 24/7 oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi.

Dzięki tej sieci VPN dla przeglądarki UC możesz pracować z wieloma urządzeniami jednocześnie, cieszyć się niesamowitą szybkością połączenia, co sprawia, że ​​jest to najlepsze zadanie wymagające dużej ilości danych.

Jest przyjazny dla użytkownika z intuicyjnym interfejsem, bardzo silnym szyfrowaniem dla bezpieczeństwa, wieloma lokalizacjami serwerów, anonimowością online, geoofoofingiem i akceptuje walutę bitcoin.

Chociaż jego funkcje świetnie nadają się do użycia w przeglądarce UC, nie ma blokowania reklam i można podłączyć tylko trzy urządzenia na użytkownika.

Ponieważ przeglądarka UC jest przeglądarką mobilną, aplikacja mobilna ExpressVPN zapewnia najwyższe prędkości i stabilność, z niesamowitymi osiągami, a także pomaga znacznie szybciej ładować strony internetowe podczas przeglądania.

Uzyskaj ExpressVPN dla przeglądarki UC

  • PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 6 najlepszych programów VPN do laptopów: najlepsze oferty na 2019 rok

4

PureVPN

VPN dla przeglądarki UC

PureVPN ma zaawansowane funkcje, które zapewniają prewencyjne i pełne bezpieczeństwo poprzez tworzenie zaszyfrowanych tuneli, ograniczanie złośliwego oprogramowania i wirusów, blokowanie irytujących reklam oraz filtrowanie niechcianej zawartości.

Jego funkcje obejmują oprogramowanie antywirusowe / antymalware, które jest dobre do przeglądania Internetu, wykrywania włamań i zapobiegania włamaniom w celu ochrony przed złośliwymi programami, wbudowane blokowanie reklam, filtrowanie adresów URL w celu blokowania złośliwych stron przed ich odwiedzeniem, filtrowanie aplikacji, bezproblemową łączność oraz oprogramowanie i aplikacje na większość głównych platform i systemów operacyjnych, w tym Windows.

Inne kluczowe funkcje obejmują wielokrotne logowanie na jednym koncie, 256-bitowe szyfrowanie danych, dostęp do wszystkich serwerów, nieograniczone przełączanie serwerów i nieograniczony transfer danych.

Jest kompatybilny z ponad 20 urządzeniami, na ponad 750 serwerach w ponad 140 krajach, z ponad 88000 adresów IP do użycia.

Ich aplikacje są odpowiednie dla platform mobilnych z łatwą w obsłudze usługą, globalnym zasięgiem, silnym zabezpieczeniem przed hakerami i złośliwymi zagrożeniami, a także błyskawiczną prędkością, co czyni go idealnym VPN dla przeglądarki UC.

Uzyskaj PureVPN dla przeglądarki UC

5

Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

VPN dla przeglądarki UC

PIA to fantastyczna sieć VPN dla przeglądarki UC, ponieważ jest nie tylko przystępna cenowo, ale cieszy się zaufaniem wielu jej użytkowników.

Zaletą lub zaletą korzystania z PIA jest ochrona Twojej prywatności, ponieważ nie prowadzi dzienników twojej aktywności przeglądania, a także możesz korzystać ze współdzielonych adresów IP, aby Twoja tożsamość była trzymana z dala od złośliwych osób, a nawet sprzedawców internetowych, którzy mogą śledzić twoje informacje i / lub celować w ciebie.

Dzięki PIA zyskujesz niższe ceny niż inne sieci VPN, wysoką wydajność i funkcje, silne bezpieczeństwo, a także aplikacje dla różnych platform z instrukcjami konfiguracji protokołów na takich platformach.

Jest to idealna sieć VPN dla przeglądarki UC, ponieważ zapewnia bezpieczne przeglądanie mobilne i umożliwia dostęp do ponad 3200 serwerów w 24 krajach na całym świecie, a także do 5 jednoczesnych połączeń.

Funkcja „zabicia przełącznika” pomaga zamykać aplikacje internetowe, gdy połączenie VPN jest zakłócone lub nagle przestaje działać, zapobiegając ujawnieniu prawdziwego adresu IP, lokalizacji i ruchu internetowego.

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu dla przeglądarki UC

Czy używasz przeglądarki UC, a jeśli tak, czy potrzebujesz dobrej sieci VPN dla przeglądarki UC? Jeśli tak, daj nam znać, który z tych 4 najlepszych typów możesz wypróbować, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji