7 najlepszych sieci VPN do grania w League of Legends [Poradnik 2019]

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Gra serwerowa, która została uruchomiona w 2009 roku, ma ponad 120 milionów aktywnych graczy każdego miesiąca.

Masz problemy z połączeniem się z serwerem League of Legends lub utrzymaniem połączenia z rozgrywką? Korzystanie z szybko zabezpieczonej sieci VPN (wirtualnej sieci prywatnej) jest rozwiązaniem twojego problemu. Ten post zawiera najlepsze VPN, które mogą rozwiązać problemy z połączeniem i pozwalają cieszyć się grą League of Legends z serwerów na całym świecie.

Sieci VPN zapobiegają również atakom złośliwego oprogramowania ze strony hakerów lub usterek i spowalniają sieć. Raport systemu Windows opracował najlepszą sieć VPN dla League of Legends na podstawie funkcjonalności i funkcji.

Oto najlepsze VPN dla LoL

1

NordVPN (zalecane)

VPN na League of LegendsNordVPN to popularna sieć VPN z ponad 2000 serwerami na całym świecie, w tym specjalnie zoptymalizowanymi serwerami. Ta sieć VPN dla League of Legends jest popularna jako VPN ogólnego przeznaczenia z szybkimi serwerami i jest szyfrowana przy użyciu technologii szyfrowania bitów 256-AES.

Ponadto NordVPN umożliwia także blokowanie reklam i obsługuje system operacyjny Windows. NordVPN oferuje takie opcje, jak P2P, Onion przez VPN, Double VPN, Anti DDoS i dedykowane serwery IP.

NordVPN ma dobrą obsługę klienta z 30-dniową gwarancją na oprogramowanie, które idealnie nadaje się do testowania VPN.

 • Pobierz NordVPN z oficjalnej strony internetowej

— POWIĄZANE: Poprawka: League of Legends nie uruchamia się w systemie Windows 10

2)

CyberGhost (zalecane)

VPN na League of LegendsCyberGhost to popularna sieć VPN z ponad 800 serwerami na całym świecie. CyberGhost oferuje opłacalną opcję dla graczy League of Legends. VPN nie oferuje limitu przepustowości dzięki technologii szyfrowania bitów 256-AES.

Ponadto ta najlepsza sieć VPN dla League of Legend jest łatwa i szybka w konfiguracji z przyjaznym interfejsem użytkownika, który sprawia, że ​​łączenie się z VPN jest szybkie i proste. Gracze są również pewni bezpieczeństwa dzięki DNS i IP Leak Protection.

Co więcej, CyberGhost daje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na swoją sieć VPN, co jest więcej niż wystarczającym czasem na przetestowanie sieci VPN i sprawdzenie, czy jest ona idealna dla twoich potrzeb.

W tej chwili CyberGhost VPN ma obniżoną cenę, więc weź go, dopóki nie będzie dostępny. Możesz uzyskać plan roczny w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
cyberghost VPN dla logo Windows
Cyberghost dla Windows

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
 • Świetny plan cenowy
 • Doskonałe wsparcie

Pobierz teraz CyberGhost VPN
3)

Tarcza Hotspot (sugerowana)

VPN na League of LegendsHotspot Shield jest bardzo popularny wśród użytkowników VPN z ponad 500 milionami użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie VPN zapewnia użytkownikom niezawodność, szybkość i prywatność.

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się do konta League of Legends, osłona Hotspot pomaga ominąć ograniczenia internetowe. Tarcza Hotspot pomaga ukryć swój adres IP i anonimowo przeglądać nieograniczony eeb i zablokowane strony internetowe z dowolnego miejsca

Jesteś również chroniony online swoją prywatnością poprzez bezpieczną sieć VPN i zapewnia niezawodną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem z naszej bazy danych ponad 3,5 miliona podejrzanych zagrożeń.

Hotspot Shield daje 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy na swoje produkty.

 • Pobierz teraz Hotspot Shield VPN z oficjalnej strony internetowej

— POWIĄZANE: Poprawka: Czarny ekran League of Legends w systemie Windows 10

4

Buforowane

VPN na League of LegendsJeśli potrzebujesz VPN, który daje priorytet prędkości, to Buforowana sieć VPN jest tym, co musisz zdobyć. Buforowany ma jedną z najszybszych prędkości dla dostawcy VPN. Chociaż dostępne serwery nie są rozległe w przeciwieństwie do konkurencyjnych sieci VPN, wciąż ma wystarczający dostęp do serwerów League of Legends.

Buforowana sieć VPN ma również funkcję wykrywania otwartych portów, która umożliwia logowanie się do publicznych sieci Wi-Fi bez znajomości hasła. Ta funkcja daje inny sposób połączenia z serwerami League of Legends.

Co więcej, buforowana sieć VPN jest również zabezpieczona przez 256-AES technologię szyfrowania bitów i ochronę przed wyciekiem DNS, która zapewnia bezpieczeństwo informacji. Dają również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która daje wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie, czy VPN odpowiada Twoim potrzebom.

Pobierz buforowaną sieć VPN

— POWIĄZANE: 7 najlepszych VPN do grania w FIFA 2018 na PC

5

VyprVPN

VPN na League of LegendsVyprVPN to popularna sieć VPN, która korzysta z sieci serwerów, która zapewnia jej szybką prędkość. Oprogramowanie jest dostępne na wielu platformach, które są idealne dla graczy na różnych platformach; VyprVPN jest łatwy w użyciu i ma zaawansowane ustawienia, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS i przełącznik zabicia.

VPN ma serwery w ponad 70 krajach, co jest idealne dla League of Legends na całym świecie. VyprVPN jest znany z silnej polityki prywatności, która obejmuje szyfrowanie OpenVPN. Oprogramowanie nie przechowuje dzienników użytkowania, a dzienniki połączeń są przechowywane tylko przez 30 dni.

VyprVPN ma 3-dniowy bezpłatny okres próbny i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby sprawdzić usługę

Pobierz VyprVPN

— POWIĄZANE: 5 najlepszych narzędzi VPN dla Minecraft, aby cieszyć się płynną sesją gry

6

ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia dużą szybkość i bezpieczne szyfrowanie na wszystkich serwerach, które oferuje. Express zapewnia najwyższe serwery wśród większości VPN z ponad 1600 serwerami w ponad 89 krajach, dzięki tej gamie opcji jest jedną z najlepszych dostępnych.

Gracze League of Legends na obszarach o słabej sieci lub dostawcy korzystający z ograniczania przepustowości, ExpressVPN może przyspieszyć działanie swoich serwerów.

ExpressVPN ma doskonałą obsługę klienta z łatwymi rozwiązaniami problemów technicznych. Oferują również 30-dniową gwarancję zwrotu, która daje wystarczająco dużo czasu na przetestowanie VPN

Pobierz ExpressVPN

7

PrivateVPN

prywatna VPN League of Legends VPN

Kolejną świetną siecią VPN dla graczy League of Legends jest PrivateVPN. Podobnie jak inne sieci VPN na naszej liście, ta sieć VPN umożliwia odblokowywanie treści z ograniczeniami geograficznymi i ukrywanie adresu IP, ale dzięki dużej prędkości jest również idealna do gier.

Oczywiście PrivateVPN jest nie tylko dostępny w systemie Windows i można go z łatwością uruchomić na komputerach Mac, iOS, Android i Linux. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, a dzięki wojskowemu szyfrowaniu 2048-bitowemu nikt nie będzie w stanie zobaczyć ani monitorować ruchu online.

PrivateVPN ma zasady zerowego rejestrowania danych, co oznacza, że ​​firma nie przechowuje żadnych dzienników i nie ma żadnych informacji dotyczących Twojej aktywności online. Aplikacja ma również ochronę IPv6 i może obsługiwać do 6 jednoczesnych połączeń. Oznacza to, że możesz używać PrivateVPN na 6 różnych urządzeniach, a każde urządzenie będzie miało inny adres IP.

Ponieważ ta sieć VPN jest zoptymalizowana pod kątem gier i multimediów, nie ma żadnych ograniczeń w zakresie przepustowości ani prędkości. Jeśli chodzi o serwery, możesz wybierać spośród wielu serwerów w 59 krajach. Pod względem obsługiwanych protokołów PrivateVPN obsługuje OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 i IPSec.

Ogólnie rzecz biorąc, PrivateVPN oferuje wspaniałe funkcje, a dzięki dużej prędkości, 59 krajom do wyboru i zerowej zasadzie rejestrowania, będzie to idealna sieć VPN dla wszystkich Twoich potrzeb.

Przegląd:

 • Zero dzienników zasad
 • Ochrona przed wyciekiem IPv6
 • Szyfrowanie 2048 bitów
 • Do 6 jednoczesnych połączeń
 • Nieograniczona przepustowość i prędkość
 • Serwery w 59 krajach
 • Pobierz teraz PrivateVPN

Podziel się z nami swoim doświadczeniem w korzystaniu z jednej z najlepszych sieci VPN dla League of Legends, którą wyróżniliśmy w tym poście. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji