3 najlepsze sieci VPN z dożywotnią subskrypcją, aby zabezpieczyć Twoje dane na lata

Jeśli jesteś bardzo zainteresowany uzyskaniem dożywotniej subskrypcji VPN, musimy powiedzieć, że jest to zwykle oszustwo. Wielu małych dostawców usług VPN skorzystało z tego programu, aby uzyskać szybkie zarobki w celu utrzymania siebie.

Dlatego jeśli bardzo interesują Cię legalne opcje jednorazowej płatności, prawie ich nie znajdziesz. Trzyletni pakiet jest najczęstszy i najbliższy.

Skoncentruj się na 3 rzeczach:

  • Cennik. Nawet jeśli usługa zostanie wyłączona po, powiedzmy 3 lub 4 latach, subskrypcja się opłaci.
  • Liczba obsługiwanych urządzeń i platform.
  • Niezawodność w użyciu. Dużo serwerów i duża przepustowość.

Zapewniliśmy Ci listę 3 najlepszych sieci VPN, które oferują niezły zysk, jeśli chodzi o dożywotnią (długoterminową) subskrypcję. Ich kuszące oferty powinny być uzasadnione, a otrzymasz wystarczająco dobrą usługę za swoje pieniądze.

3 sieci VPN warte subskrypcji na dłuższy okres

1

NordVPN

NordVPN Najlepsza sieć VPN na całe życie

NordVPN powoli, ale systematycznie trafiał na szczyt łańcucha pokarmowego, jeśli chodzi o usługi VPN. Po prostu, zamiast polegać na agresywnej reklamie, oferuje dobrą obsługę zainwestowanych pieniędzy.

Rekordowa liczba serwerów i fakt, że stacjonują one w Panamie (nie w żadnym z 5 krajów) sprawiły, że była to dość kusząca opcja dla tak wielu użytkowników. Oprócz tego usługa NordVPN opiera się na ścisłej prywatności, więc nie musisz obawiać się wycieków IP / DNS lub tajnych dzienników przechowywanych przez dostawcę za twoimi plecami.

Obsługuje do 6 urządzeń na jednym koncie, w pełni pozwala na torrentowanie i przesyłanie strumieniowe treści z ograniczeniami geograficznymi (w tym Netflix). NordVPN działa na wszystkich platformach, o których możesz pomyśleć, więc Twoje komputery i urządzenia przenośne są objęte gwarancją.

Dożywotnia subskrypcja jest, w przypadku Nord, trzyletnią subskrypcją za około 107 USD. Dzielony co miesiąc, jest to świetna opcja. Jeden miesiąc kosztuje około 3 USD, co jest dość okazją.

Sprawdź NordVPN teraz i wypróbuj. 3-letnia opcja subskrypcji obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, którą świadczy.

Pobierz NordVPN teraz

2)

Surfshark

Surfshark Best VPN na całe życie

Surfshark jest pozornie waletem wszystkich zawodów i mistrzem żadnego. Dostarczany jest z ponad 800 serwerami w ponad 50 krajach i oferuje wszystkie rodzaje jazzu, jeśli chodzi o protokoły szyfrowania.

W pełni obsługuje torrenting / P2P i Netflix, a inne usługi przesyłania strumieniowego świetnie z nim współpracują. W porównaniu z konkurencją pozwala na nieograniczoną liczbę urządzeń na wszystkich platformach, o których możesz pomyśleć.

Ponadto tryb kamuflażu skutecznie ukrywa Twoje IP, więc nawet Twój dostawca Internetu będzie miał trudności z jego śledzeniem. Oprócz obsługi nieograniczonej liczby urządzeń, ma wbudowany adblocker i dość surową politykę braku logów.

Jeśli chodzi o ceny, 36-miesięczny plan Surfshark jest prawdopodobnie najbardziej przystępnym cenowo, jaki możesz znaleźć. Za 70 USD dostaniesz godną usługę VPN na 3 lata.

Pobierz teraz Surfshark

3)

CyberGhost

CyberGhost Najlepsza sieć VPN na całe życie

CyberGhost bierze wszystko, co najlepsze, i stanowi właściwy wybór, jeśli chodzi o stosunek ceny do niezawodności. Liczba serwerów jest na samej górze, a CyberGhost polega na serwerze ponad 3600 w ponad 60 krajach na całym świecie.

Lokalizacja to Rumunia, więc nie musisz się martwić o kraje 5 Eyes, w których Twoja prywatność może zostać podważona. Niektóre serwery obsługują streaming Netflix, a wszystkie obsługują torrenty.

Prędkości serwera, w porównaniu do dwóch pozostałych pozycji na tej liście, są raczej porównywalne. Przynajmniej na niektórych serwerach.

Jeśli chodzi o funkcje, CyberGhost jest prawdopodobnie najbardziej znany ze swojej prostoty. Interfejs użytkownika jest dość intuicyjny i przez większość czasu wystarczy dwa kliknięcia, aby dostać się na preferowany serwer. Obsługuje wszystkie główne platformy i umożliwia jednoczesne podłączenie 7 urządzeń na jednym koncie.

W tej chwili cena wynosi 100 USD przez 3 lata, co czyni go mniej dostępnym niż Surfshark, ale jest nieco tańszy niż NordVPN.

Pobierz teraz CyberGhost

Którą z tych 3 opcji uważasz za najlepszą? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji