Odpowiadamy: Ta wersja Skype zostanie wkrótce wycofana

Postęp w rozwoju oprogramowania jest obowiązkowy. Jeśli nie będziesz śledzić trendów, zostaniesz zastąpiony czymś innym. I to właśnie zespół Microsoft odpowiedzialny za rozwój Skype’a przyjął z reguły. Nowy Skype jest świeży i ma nowoczesny wygląd.

Jednak nie wszyscy chcą przejść do tej błyskotliwej iteracji podobnej do komunikatora. Niektóre osoby nie chcą naprawiać tego, co nie jest zepsute. Niestety nie będą mieli wyboru, ponieważ stary Skype wkrótce zostanie wycofany, a nowy zastąpi go.

O co chodzi z tą nową wersją Skype’a?

Od czasu wprowadzenia nowej wersji programu Skype na komputery miał on wiele problemów. Ostatnio Skype stał się lepszy, ale także bardziej podobny do WhatsApp, Facebook Messenger lub Viber. Cała ta 15-letnia aplikacja zorientowana na VoIP została całkowicie odnowiona i jest to w zasadzie aplikacja do czatowania z opcją połączeń wideo.

  • Nadal możesz odejść od aktualizacji, ponieważ Microsoft przedłużył obsługę Skype 7 (Classic Skype) na kilka miesięcy. Ta akcja została zainicjowana przez społeczną reakcję, ponieważ użytkownicy byli bardziej niż zadowoleni z tego, co ma do zaoferowania klasyczna wersja Skype.

    Do tego czasu nie przejmuj się monitem „Ta wersja Skype zostanie wkrótce wycofana” i po prostu odmów aktualizacji. Kiedy w końcu przejmie Skype 8.0, możemy mieć tylko nadzieję, że najlepsze funkcje ze starej znajdą swoje miejsce w nowej wersji.

    • Do tego czasu zalecamy wysłanie opinii do odpowiedzialnego zespołu i poprosić, aby stary Skype działał dłużej. Lub replikować stare funkcje w nowej wersji. Tak czy inaczej, możemy zakończyć ten artykuł na tej notatce. Powiedz nam, czy podoba Ci się Skype 8.0, czy nie. Czego brakuje nowej wersji? Sekcja komentarzy znajduje się poniżej.

Link do głównej publikacji