Niestety nie można edytować tego filmu. Błąd YouTube [EXPERT FIX]

YouTube ma wbudowany edytor wideo, który umożliwia twórcom YouTube edytowanie filmów w celu dodawania notatek, kart, muzyki itp., A następnie publikowania ich na swoim kanale.

Jednak niektórzy użytkownicy zgłosili Niestety, nie można edytować tego filmu Błąd YouTube podczas próby edycji swoich filmów. Oto, co jeden użytkownik udostępnił w dedykowanym subreddicie.

Przepraszamy, tego filmu nie można edytować.
Próbuję użyć funkcji „usuń piosenkę” i ciągle pojawia się ten błąd

Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej, aby rozwiązać problem teraz.

Dlaczego nie mogę edytować mojego filmu na YouTube?

1. Sprawdź, czy trwa poprzednia edycja

Sprawdź postęp edycji wideo na YouTube

 1. Jedną z typowych przyczyn tego błędu jest poprzednia edycja, która jest nadal w toku, a użytkownik próbuje dokonać nowej edycji. Gdy użytkownik kliknie opcję edycji, YouTube wyświetli błąd Przepraszam, że tego filmu nie można edytować.
 2. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić, czy dokonałeś ostatnich zmian w filmie na YouTube i czy przetwarzanie zostało zakończone. Możesz edytować wideo ponownie dopiero po jego całkowitym przetworzeniu.

Za pomocą tych przeglądarek bezproblemowo przesyłaj strumieniowo, przesyłaj lub edytuj treści YouTube.

2. Użyj Old YouTube Studio

 1. Jeśli błąd występuje w nowo odnowionym studiu YouTube, spróbuj wrócić do starego YouTube Studio, a następnie edytować wideo. Użytkownicy zgłosili, że byli w stanie naprawić błąd za pomocą starej aplikacji YouTube Studio. Oto jak to zrobić.
 2. Zaloguj się do swojego konta YouTube.
 3. Kliknij na Profil (prawy górny róg) i wybierz YouTube Studio.
  Edytuj wideo w Starym YouTube Studio
 4. W lewym okienku kliknij przycisk Creator Studio Classic patka.
 5. YouTube zapyta Cię o powód, możesz podać powód lub po prostu kliknąć Pominąć przycisk, aby kontynuować.
 6. Zabierze Cię to do starego YouTube Studio.
 7. Wybierz wideo i kliknij Edytuj. Sprawdź, czy błąd „Przepraszamy, ale nie można edytować tego filmu” został rozwiązany.

3. Usuń i ponownie załaduj wideo

 1. Jeśli nic nie wydaje się działać, być może trzeba usunąć bieżący film i przesłać go ponownie. Spowoduje to jednak również usunięcie wszystkich wyświetleń i statystyk filmu.Prześlij ponownie film, aby naprawić błąd
 2. Jest to zwykle ważne, jeśli otrzymasz ostrzeżenie za naruszenie praw autorskich i nie możesz edytować filmu. W takiej sytuacji może być konieczne ustawienie filmu jako prywatnego lub po prostu usunięcie i ponowne przesłanie edytowanej wersji.
 3. Może to być również problem tymczasowy. Użytkownicy zgłosili, że byli w stanie ponownie edytować wideo, a komunikat o błędzie zniknął po tygodniu lub dwóch. Jeśli więc jest to tymczasowy problem, który wpłynął na Twoje konto, możesz poczekać kilka dni po ustawieniu filmu jako prywatnego, zanim spróbujesz go ponownie edytować i przesłać ponownie.

Link do głównej publikacji