Niepoprawny alias e-mail Gmaila [QUICK FIX]

Użytkownicy Gmaila w systemie Windows zgłosili, że z jakiegoś powodu alias e-mail nie jest wyświetlany poprawnie. Jeśli alias e-mail Gmaila jest nieprawidłowy, ludzie mogą się pomylić. Może to powodować problemy podczas wysyłania wiadomości e-mail do nowych kontaktów, ponieważ alias służy do identyfikacji użytkownika.

Ten problem, nawet jeśli wydaje się niewielki, może mieć duży wpływ na to, jak ludzie Cię postrzegają, zwłaszcza jeśli używasz konta Gmail do wysyłania materiałów promocyjnych dotyczących Twojej marki / firmy.

W tym artykule zajmiemy się szybkim sposobem edycji informacji o aliasach w Gmailu, aby wszyscy wiedzieli, kim jesteś, a także pomagali w profesjonalnym prezentowaniu się za pośrednictwem poczty e-mail.

Co zrobić, jeśli alias Gmaila jest nieprawidłowy?

Zmień ustawienia konta Gmail

  1. Zaloguj się na swoje konto Gmail.
  2. Kliknij koło zębate w prawym górnym rogu ekranu -> wybierz Ustawienia.Ustawienia Gmaila - Niepoprawny alias GmailaUstawienia Gmaila - Niepoprawny alias Gmaila
  3. W środku Okno ustawień, Kliknij na Konta i import patka.Konta i opcja importowania Gmail - Alias ​​Gmaila jest nieprawidłowy
  4. Przewiń w dół do „Wyślij pocztę jako” opcję i kliknij ‘Edytuj informacje’.
    Opcja kont i importów - niepoprawny alias e-mail Gmaila

Czy Twoje ustawienia Gmaila są nieaktualne? Napraw je za pomocą tego rozwiązania!

  1. W oknie, które zostanie otwarte, wybierz pole tekstowe pod ‘Imię’, i wpisz preferowany alias.
  2. Kliknij Zapisz zmiany.
  3. Teraz ludzie będą mogli zobaczyć nazwę, którą podałeś w powyższych krokach, ilekroć otrzymają od ciebie wiadomość e-mail.

W tym artykule zbadaliśmy najszybszy sposób zmiany aliasu wyświetlanego w Gmailu za każdym razem, gdy wysyłasz wiadomość e-mail. Mamy nadzieję, że ten poradnik był pomocny.

Daj nam znać, jeśli to rozwiązało problem, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji