Nie można otworzyć ani zainstalować aplikacji i gier na karcie SD po aktualizacji systemu Windows Phone 8.1 [Poprawka]

Liczne usterki i błędy dotyczą nie tylko użytkowników Windows 8 lub Windows 8.1, ale także użytkowników Windows Phone. Począwszy od dzisiaj, postanowiliśmy też mówić o niektórych z tych powszechnych błędów.
Windows Phone 8.1 nie może zainstalować aplikacji gry karty SD
Ostatnio na forach pomocy technicznej społeczności Microsoft jeden sfrustrowany użytkownik powiedział, że nie jest w stanie zainstalować aplikacji i gier na swojej karcie SD po zainstalowaniu aktualizacji Windows Phone 8.1. Wspomina, że ​​zaktualizował Lumię 820 do Windows Phone 8.1 i zaraz po dokonaniu aktualizacji aplikacje i gry na karcie SD nie działają i nie można ich ponownie zainstalować. Oto co powiedział:

właśnie zaktualizowałem moją lumię 820 do wp8.1. po aktualizacji do wp8.1 nie działa żadna z aplikacji / gier. Próbowałem przenieść je na kartę SD, ale nie działa. nawet próbowałem odinstalować ponownie instalować aplikacje na karcie SD, ale wciąż dla każdej aplikacji / gry pojawia się ten sam błąd:
„Mamy problem z instalacją tej aplikacji. Jeśli próbujesz zaktualizować aplikację, a problem nie ustąpi, być może trzeba ją odinstalować, a następnie zainstalować ponownie. ”Wszystko inne na karcie działa poprawnie, takie jak muzyka, filmy i zdjęcia.

Jak rozwiązać aplikacje, gry nie instalujące się na karcie SD Windows Phone 8.1?

To nowe problemy, więc nie ma zbyt wielu rozwiązań. Jeśli coś wiesz, daj nam znać, a my szybko zaktualizujemy ten artykuł o nowe informacje. Będę też pilnować problemu i poinformuję, gdy pojawią się nowe odpowiedzi, które warto udostępnić. Oto, co możesz teraz zrobić:

  1. Upewnij się, że data i godzina są prawidłowe w telefonie
  2. Sprawdź, czy konto Microsoft jest zsynchronizowane: ustawienia-> e-mail + konto (dotknij i przytrzymaj konto)
  3. Sprawdź, czy możesz zobaczyć swój tag gracza na telefonie: na liście aplikacji kliknij w gry-> przesuń palcem w prawo, powinieneś zobaczyć awatara z nazwą na górze lub będziesz mieć możliwość zalogowania się

Problemy z kartami SD systemu Windows Phone 8.1 można również rozwiązać, ale przy użyciu radykalnego rozwiązania, którego ostatecznie należy użyć tylko wtedy, gdy żadna z metod nie działa: sformatowanie karty SD. Spróbuj wykonać kopię zapasową wszystkich ważnych plików, aplikacji i danych zapisanych na komputerze z systemem Windows i rozpocznij proces. Po sformatowaniu karty SD spróbuj wyszukać, czy nie ma określonych ustawień partycji, które powinieneś zainstalować. Wykonaj kopię zapasową wszystkich plików na karcie SD i spróbuj ponownie.

Daj nam znać z komentarzem poniżej, jeśli ty również masz ten problem, a my postaramy się go eskalować do Microsoft i zaktualizujemy nowe informacje, gdy tylko będą dostępne.

Link do głównej publikacji