Nie można odtworzyć tego pliku, błąd 0x10100be w aplikacji Filmy lub WMP

Jeśli podczas próby odtworzenia pliku wideo MP4 za pomocą filmów Aplikacja telewizyjna lub Windows Media Player, a otrzymasz Tego pliku nie można odtworzyć, 0x10100be błąd, ten post może Ci pomóc. Błąd jest dość często spotykany przez niektórych użytkowników. Oto szczegółowa analiza Twojego problemu.

Plik nie jest't playable, 0x10100be

Nie można odtworzyć — tego pliku nie można odtworzyć. Może to być spowodowane tym, że typ pliku jest nieobsługiwany, rozszerzenie pliku jest nieprawidłowe lub plik fle jest uszkodzony, 0x10100be.

Nie można odtworzyć tego pliku, 0x10100be

Ten błąd nie ma nic wspólnego z komputerem lub instalacją systemu Windows. Ale ten błąd może wystąpić z powodu wadliwego pliku. Możliwości może być wiele, z których pierwszą jest plik, który próbujesz odtworzyć, jest uszkodzony. Spróbuj odtworzyć plik na innym komputerze, aby to potwierdzić.

Jeśli uważasz, że plik jest w porządku, może występować problem z jego formatem. Lub format może być prawidłowy, ale kodek użyty do kompresji tego pliku nie jest obsługiwany. Możliwości są nieograniczone.

Aplikacja Movies lub Windows Media Player obsługuje tylko ograniczoną liczbę formatów i kodeków. Oto link do listy wszystkich formatów obsługiwanych przez aplikację Filmy i TV, a tutaj jest link do listy wszystkich obsługiwanych formatów przez Windows Media Player. Jeśli format pliku nie należy do tej listy, zalecamy przekonwertowanie go, jeśli chcesz go odtwarzać w filmach / filmach TV lub Windows Media Player. Możesz przekonwertować plik za pomocą dowolnego bezpłatnego oprogramowania do konwersji wideo.

Inną opcją jest instalacja kodeków lub odtwarzaczy innych firm, aby odtwarzać takie pliki. Dostępnych jest wiele bezpłatnych kodeków i darmowych odtwarzaczy wideo, które pozwalają odtwarzać pliki MP4 w systemie Windows 10.

W ten sposób możesz odtworzyć plik i rozwiązać problem 0x10100be błąd w filmach TV lub Windows Media Player.

Powiązane przeczytane: Windows Media Player Wystąpił problem podczas odtwarzania pliku.

Link do głównej publikacji