Nie można dołączyć do kolejki logowania Błąd Fortnite [Poprawka eksperta]

Szturmując rynek, Fortnite szybko stało się jedną z najpopularniejszych gier, jakie kiedykolwiek stworzono, ale wielu graczy zgłosiło, że nie może dołączyć do komunikatu o błędzie kolejki logowania w Fortnite.

Ostatnio serwery Epic Games miały pewne problemy, a większość fanów utknęła na ekranie Battle Royale bez szans na zalogowanie się do dowolnej gry. Ten błąd pojawia się za każdym razem, gdy chcesz połączyć się z grą, może być bardzo frustrujący, szczególnie dla zagorzałych fanów Fortnite.

Z tego powodu w tym artykule zbadamy sposób na obejście tego problemu z serwerem, ale twórcy gry powinni rozwiązać pełną naprawę tego problemu. Może to zająć trochę czasu, więc do tego czasu znaleźliśmy możliwe tymczasowe rozwiązanie tego problemu. Smutna wiadomość jest taka, że ​​ta poprawka działa tylko na komputerach PC, a nie na konsolach Xbox lub PS4. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak naprawić błąd Nie można dołączyć do kolejki logowania Błąd Fortnite? Jest to błąd po stronie serwera, ale jako tymczasowe obejście można spróbować uruchomić Fortnite z uprawnieniami administratora. Ponadto przed uruchomieniem Fortnite spróbuj zakończyć wszystkie procesy związane z Fortnite z poziomu Menedżera zadań.

Co zrobić, jeśli nie mogę dołączyć do kolejki logowania w Fortnite?

  • Oficjalne informacje od programistów
  • Uruchom Fortnite jako administrator

Oficjalne informacje od programistów

Zespół programistów Epic Games opublikował kilka oświadczeń dotyczących tego ostatniego problemu, potwierdzając, że problemy wpłynęły na dobieranie graczy w trybie Battle Royale i próbują teraz rozwiązać problem.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami Epic Games dotyczącymi tego błędu, możesz odwiedzić oficjalną stronę statusu serwera.

Uruchom Fortnite jako administrator

  1. Przejdź do swojego Fortnite katalog instalacyjny (domyślna lokalizacja — C:> Pliki programów> Epickie gry> Fortnite> FortniteGame> Pliki binarne> Win64)
  2. Uruchom FortniteClient-Win64-Shipping.exe plik z uprawnieniami administratora.
  3. Może to powodować pewne problemy z Proces Fortnite albo Epicki Game Launcher. Jeśli tak się stanie, otwórz Menadżer zadań (Ctrl + Shift + Esc) i zamknij te procesy kilka razy, powtarzając pierwszy i drugi krok.
    menedżer zadań Nie można dołączyć do kolejki logowania fortnite
  4. Użytkownicy zgłosili, że po kilkakrotnym zamknięciu niereagujących zadań w Menedżerze zadań ostatecznie mogli zalogować się do Fortnite i grać normalnie.

W tym artykule rozmawialiśmy o niedawnym błędzie znalezionym w Fortnite, który nie pozwalał użytkownikom na rozpoczęcie gry. Niektórzy użytkownicy zgłosili, że nie widzieli żadnych gier lub że proces ładowania nigdy się nie zakończył podczas oczekiwania na zalogowanie się do gry.

Na szczęście dla użytkowników komputerów PC możesz wypróbować poprawkę przedstawioną w tym artykule, aby ominąć błąd kolejki logowania. Warto wspomnieć, że ta metoda nie wpływa w żaden sposób na Twoje dane lub grę.

Daj nam znać, jak ta poprawka zadziałała, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji