Nie możesz zobaczyć bitów na Twitchu? Oto jak możesz rozwiązać ten problem

Bity to wirtualne towary, których możesz używać na Twitchu. Dzięki tej „walucie” możesz robić różne rzeczy na platformie streamingowej, takie jak wysyłanie Wiwatów.

Jest to świetna funkcja, ale wielu użytkowników napotkało określony problem: Bity Twitcha nie pokazująp. Brak możliwości zobaczenia (i użycia) bitów może być poważnym problemem dla niektórych osób.

Jeden użytkownik zgłosił następujące informacje na forum Reddit:

Hej, chłopaki — Ostatnio otrzymałem darowiznę w wysokości 1000 bitów zeszłej nocy na moim strumieniu. Dziwne jest to, że darowizna nie pojawiła się jeszcze na moim koncie Twitcha. […] Właściwie to znałem faceta, który ofiarował to wszystko od jakiegoś czasu i uważam go za przyjaciela. To nie jest fałszywa darowizna, po prostu nie wiem, co robić, czy też moim następnym krokiem powinien być kontakt z pomocą techniczną Twitcha.

Tak więc OP otrzymał Bity od wiarygodnego użytkownika. Dlatego nie może to być fałszywa darowizna. Mimo to 1000 bitów nie pojawia się na Twitchu.

Na szczęście istnieje kilka wyjaśnień i rozwiązań tego problemu. Dzisiaj pokażemy ci, co zrobić, jeśli nie pojawią się bity Twitcha.

Czy bity Twitcha się nie wyświetlają? Oto jak to naprawić!

1. Poczekaj trochę dłużej

Bity mogą nie pojawić się natychmiast po datku. Musisz więc poczekać co najmniej 24 godziny, aby transakcja zaczęła obowiązywać.

2. Sprawdź swoje przychody

Aby upewnić się, że otrzymałeś Bity, sprawdź zakładkę Przychody.

  1. Otwórz pulpit nawigacyjny w Twitchu.
  2. Sprawdzić Przychody.drgania przychodów

Ciesz się transmisją z tych 4 programów do transmisji na żywo dla Twitcha

3. Otwórz Twitcha za pomocą przeglądarki UR

Spośród wszystkich świetnych przeglądarek Twitcha przeglądarka UR znajduje się na szczycie listy. Unikaj więc problemów z platformą przesyłania strumieniowego online, używając do tego celu najlepiej zoptymalizowanej przeglądarki.

Możesz także ustawić UR Browser jako domyślne narzędzie do surfowania po Internecie. Jest lekki, przyjazny dla użytkownika i zorientowany na prywatność. Zasadniczo przeglądarka UR to wszystko, o co użytkownik może prosić.

Nadal nie jesteś przekonany? Przeczytaj naszą szczegółową recenzję na temat przeglądarki UR!

Wniosek

Bity są kluczowe dla każdego poważnego użytkownika Twitcha. Dlatego każdy problem, który ich dotyczy, jest dość znaczący.

Mimo wszystko rzeczy mogą nie być tak przerażające, jak się wydają. Poczekaj trochę dłużej i upewnij się, że korzystasz z najlepszej przeglądarki (czyli przeglądarki UR) dla Twitcha!

Czy nasz artykuł był pomocny? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji