Nie masz uprawnień do zarezerwowania tego błędu zasobu [QUICK FIX]

Wielu użytkowników zgłosiło komunikat o błędzie Nie masz uprawnień do rezerwacji tego zasobu ilekroć próbują zarezerwować pokój (lub inne zasoby), korzystając z programu Outlook Exchange.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Przyczyną tego problemu jest migracja skrzynki pocztowej pokoju z lokalizacji lokalnej do usługi Outlook Exchange Online. Po przeprowadzeniu przenoszenia uprawnienia serwera muszą zostać ponownie przypisane, aby uniknąć tego problemu.

Ten komunikat o błędzie może powodować wiele zamieszania, ponieważ początkowe ustawienia skrzynki pocztowej lokalnego pokoju wydają się być prawidłowe na pierwszy rzut oka. Mimo to funkcje te stają się nieaktywne ze względów bezpieczeństwa. Chroni to informacje przechowywane na serwerach przed stronami trzecimi, które chcą je wyodrębnić.

Z tych powodów w tym artykule zbadamy kilka metod rozwiązywania problemów w celu rozwiązania tego problemu. Wykonaj czynności opisane w tym przewodniku, aby uniknąć innych problemów.

Jak naprawić Nie masz uprawnień, aby zarezerwować ten błąd zasobu?

1. Przypisz odpowiednie uprawnienia skrzynki pocztowej do swojego konta Exchange Online

 1. Zaloguj się do Exchange Admin Center przy użyciu konta administratora.Administrator Microsoft Office 365 - nie't have permission to book this resource
 2. Nawigować do Odbiorca -> Zasoby.Administrator Microsoft Office 365 - nie't have permission to book this resource
 3. Kliknij dwukrotnie skrzynkę pocztową pokoju.
 4. W wyświetlonym oknie podręcznym wybierz Delegacje skrzynki pocztowej.
 5. Dodaj swoje konto administratora w Pełny dostęp puste miejsce.
 6. Kliknij na Zapisać przycisk.
 7. Ponownie otwórz skrzynkę pocztową pokoju i sprawdź, czy problem nadal występuje.

Uwaga: Zaleca się, aby podczas wykonywania powyższych czynności korzystać z prywatnej sesji przeglądania. naciśnij CTRL + SHIFT + P dla Mozilla Firefox, Microsoft Edge i Internet Explorer. W przypadku przeglądarki Google Chrome naciśnij CTRL + SHIFT + N.

Wysyłaj wiadomości e-mail jak profesjonalista dzięki tym wspaniałym klientom e-mail!

2. Dodaj swoje konto do skrzynki pocztowej Open Room

ExchangeOnline - Ty nie't have permission to book this resource

 1. Zaloguj się do swojego Pokój otwarty konto skrzynki pocztowej.
 2. Wybierz Opcje -> Harmonogram zasobów strona -> Dodaj swoje konto do listy.
 3. Wewnątrz programu Outlook (z dostępem administratora) -> kliknij prawym przyciskiem myszy Kalendarz -> wybierz Właściwości danych
 4. W środku Uprawnienia tab -> dodaj użytkowników z odpowiednim poziomem dostępu -> kliknij Zapisać.Uprawnienia do pakietu Microsoft Office - nie't have permission to book this resourceUprawnienia do pakietu Microsoft Office - nie't have permission to book this resource
 5. Spróbuj sprawdzić, czy problem nadal występuje.

Innym możliwym powodem tego komunikatu o błędzie mogą być użytkownicy próbujący zarezerwować pokoje na 1 rok przed ustalonym terminem. Informacje te można sprawdzić, przechodząc do Portal -> Wymiana -> Odbiorcy -> Kalendarz -> Edytuj opcje rezerwacji.

W tym artykule przeanalizowaliśmy szybką naprawę błędu. Nie masz uprawnień do rezerwacji tego zasobu podczas próby rezerwacji pokoju lub innych zasobów w usłudze Exchange Online.

Ponieważ ten problem jest spowodowany przenoszeniem magazynu danych z lokalnego do chmury, problem można rozwiązać, ponownie umożliwiając dostęp każdemu z użytkowników w twoim Centrum administracyjnym Microsoft Exchange.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik pomógł ci rozwiązać problem, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji