[Naprawiono] Nie udało się załadować sterownika WudfRd dla urządzenia o identyfikatorze zdarzenia 219 — Napraw błędy komputera

delete Driver Błąd ładowania WudfRdWudfRd nie jest w stanie załadować identyfikatora zdarzenia 219 po uaktualnieniu do systemu Windows 10 to normalny problem, który pojawia się, gdy uaktualnienie użytkownika do systemu Windows 10 powoduje aktualizację sterowników i wpływa na nie Microsoft dzięki uaktualnieniu systemu Windows 10. Dlatego niektóre sterowniki mogą okazać się niezgodne z dostępnym sprzętem, dlatego pojawiają się błędy 219 identyfikatorów zdarzeń.

Przeczytaj także: Jak naprawić błąd 0x80070005 w systemie Windows

W wielu przypadkach ten błąd jest generalnie związany ze sterownikami USB, niesprawnym zasilaczem i / lub zwykle niekompatybilnymi sterownikami. Na tym blogu przeczytasz o najczęstszych przyczynach tego błędu i sposobach ich usunięcia.

Błąd w Podglądzie zdarzeń:

Nie można załadować sterownika \ Driver \ WudfRd dla urządzenia XXX

 

Powód 1: Zainstaluj ponownie sterowniki USB

Jak naprawić: naciśnij Klawisz Windows i X Na jakiś czas, pojawi się menu kontekstowe wybierz Menadżer urządzeń. Kliknij kontrolery USB, aby je rozwinąć, i kliknij prawym przyciskiem myszy każdy z nich, aby je odinstalować. Po zakończeniu tego procesu uruchom ponownie komputer. Upewnij się, że Podgląd zdarzeń nadal rejestruje błąd 219. Jeśli problemy są nadal dostępne, zastosuj następną metodę.

Powód 2: Z powodu niezgodnego sterownika systemu

Jak naprawić: Aby rozwiązać ten problem, musisz pobrać lub zaktualizować lub naprawić wszystkie nieaktualne sterowniki. Aby to zrobić, możesz odwiedzić witrynę producenta systemu i pobrać najnowsze sterowniki z tej witryny lub użyć automatycznego systemu, narzędzia do naprawy sterowników, aby napraw sterowniki dźwięku, sterowniki chipsetu, sterowniki grafiki i więcej.

Powód 3: Uruchom aktualizacje systemu Windows

Jak naprawić: Kliknij przycisk Start i wpisz aktualizacje systemu Windows. Kliknij na niego i uruchom aktualizacje. Zastosuj / zainstaluj wszelkie aktualizacje. Po zakończeniu uruchom ponownie komputer.

Powód 4: Awaria zasilania

Jak naprawić: Jeśli wraz z identyfikatorem błędu system wyłącza się i uruchamia ponownie, upewnij się, że zasilacz jest w porządku.

Metoda automatyczna

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji