Napraw problemy z czerwonym światłem Kinect na konsoli Xbox 360 [PRZEWODNIK KROK PO KROKU]

Kinect to akcesorium do konsoli Xbox 360, które umożliwia użytkownikom korzystanie z konsoli bez kontrolera gier. Jednak to akcesorium pozornie wyświetla podczas uruchamiania czerwone światło zamiast zielonego. Gdy tak się stanie, Kinect może nie działać tak, jak powinien.

Jeden użytkownik konsoli Xbox 360 miał z tym problemy i podzielił się swoimi obawami na oficjalnym forum pomocy technicznej Microsoft Xbox.

Mój czujnik kinect xbox360 nie uruchamia się, kiedy włączam konsolę, czujnik ma migające zielone światło, a na ekranie pojawia się komunikat „czujnik uruchamiania ..”, pozostaje to przez około 2-3 minuty po tym, jak światło świeci ciągłym czerwonym światłem, a komunikat na ekranie brzmi: „Kinect nie może uruchomić czujnika, upewnij się, że czujnik ma temperaturę pokojową”. moja temperatura w pomieszczeniu jest w porządku i nie ma żadnych problemów, próbowałem połączyć / ponownie połączyć wiele razy, ale bezskutecznie. Czy ktoś może tu pomóc?

Dowiedz się, jak rozwiązać problem z czerwonym światłem na konsoli Xbox 360 Kinect, wykonując poniższe kroki rozwiązywania problemów.

Dlaczego mój Xbox 360 Kinect się nie uruchamia?

1. Umieść Kinect na płaskiej powierzchni

 1. Kinect wyświetla czerwone światło i kod błędu C0051209, gdy nie znajduje się na równych powierzchniach. Użytkownicy mogą naprawić ten błąd, wyłączając Xbox 360.
 2. Następnie upewnij się, że Kinect stoi na płaskiej, poziomej powierzchni.Xbox Kinect xbox 360 kinect czerwone światło
 3. Włącz konsolę po umieszczeniu Kinect na alternatywnej powierzchni.
 4. Czerwone światło może również zapalić się, jeśli w pomieszczeniu jest za gorąco lub za zimno na Kinect. Idealna temperatura dla Kinect to około 70 ° F (21 ° C), więc dostosuj ogrzewanie zgodnie z wymaganiami, aby uzyskać około 70 ° F.

2. Zaktualizuj oprogramowanie Xbox 360

 1. Czerwone lampki Kinect mogą świecić, gdy użytkownicy muszą zaktualizować oprogramowanie Xbox 360. Następnie pojawi się komunikat o błędzie Wymagana aktualizacja, gdy użytkownicy spróbują uruchomić gry.
 2. Kiedy pojawi się ten komunikat o błędzie, wybierz tak i Uruchom ponownie opcje aktualizacji konsoli do gier.

Dysk xbox 360 kinect czerwone światło

3. Sprawdź kable Kinect

 1. Kinect może świecić na czerwono, gdy jest luźno podłączony. Aby sprawdzić połączenia kablowe, wyłącz konsolę Xbox 360.
 2. Najpierw sprawdź, czy przewód zasilający konsoli jest całkowicie podłączony.
 3. Następnie sprawdź, czy przewód USB jest w pełni podłączony do konsoli. Wyciągnij przewód USB i podłącz go mocno, jeśli wydaje się, że jest już podłączony.
 4. Użytkownicy Xbox 360 S i E podłączają kabel Kinect do portu AUX konsoli pokazanego bezpośrednio poniżej.Xbox 360 E xbox 360 kinect czerwone światło
 5. Po całkowitym podłączeniu przewód USB powinien świecić na zielono. Jeśli nie, użytkownicy mogą potrzebować zamiennego kabla USB do konsoli z Centrum usług online Xbox.
 6. Następnie włącz konsolę Xbox 360.

Powyższe rozdzielczości zazwyczaj naprawiają problemy z czerwonym światłem Kinect. Jeśli jednak te rozdzielczości nie naprawią czerwonego światła, użytkownicy mogą zwrócić urządzenia Kinect w celu naprawy. Naprawy te będą bezpłatne dla Kinect, który jest nadal objęty okresami gwarancji.

Link do głównej publikacji