Napraw błąd Windows 10 0x80070019

Microsoft Windows zawsze fascynował profesjonalistów wyjątkową funkcjonalnością i wydajnością pracy / biura. Microsoft planuje przejąć rynek mobilny z Windows 10 Mobile. W ostatnich pchnięciach aktualizacji Microsoft mocno naciskał na kod, co spowodowało awarię aplikacji takich jak budzik / zegar, WhatsApp i usługi przesyłania wiadomości.

Aplikacje, których dotyczy problem, wyszarzyłyby się i podałyby kod 0x80070019 podczas aktualizacji. Jeśli masz podobny problem, jak podano tutaj, to jesteś we właściwym miejscu. W tym poście poprowadzimy Cię, aby naprawić najbardziej irytujący błąd 0x80070019 w systemie Windows 10 Mobile.

Zasadniczo mamy 3 poprawki. Jeśli nie uda Ci się rozwiązać problemu za pierwszym razem, przejdź do następnego.

Jak naprawić komunikat o błędzie 0x80070019

Rozwiązanie nr 1: Aktualizacja ze starego sklepu

  • Iść do Store Beta aplikację i dotknij Ustawienia Ikona.
  • Wyłącz automatyczne aktualizacje dotykając opcji
  • Upewnij się, że masz aktywne połączenie z Internetem, aby ustawienia zostały zapisane w procesie synchronizacji ustawienia.
  • Następnie otwórz starą aplikację Store i zainstaluj aktualizacje, które nie powiodły się Store Beta. Jeśli aplikacja nadal zawiera błąd aktualizacji, po prostu odinstaluj ją i zainstaluj od nowa.

Czy wypróbowałeś już ten proces i jeśli nadal nie rozwiązuje on problemu, postępuj zgodnie z metodą miękkiego resetowania, jak wspomniano poniżej.

Rozwiązanie nr 2: Przeprowadzenie miękkiego resetu

Miękki reset to najszybsza możliwa metoda naprawienia wszystkich błędów systemowych przy minimalnej lub żadnej utracie danych.

  • Aby wykonać miękki reset, wystarczy nacisnąć Przycisk wyłączania i zmniejszania głośności i trzymaj to przez chwilę. Gdy poczujesz wibrację, pozwól urządzeniu trochę odpocząć.
  • Teraz musisz zostawić urządzenie w spokoju przez dłuższy czas, powiedzmy 10-20 minut. Właśnie spotkał uraz. Daj mu miejsce.
  • Po chwili powinien się uruchomić i być gotowy do rock and roll, jak to było wcześniej.

Większość przypadków może zostać w tym momencie naprawiona. Jeśli nadal nie udało Ci się obejść tego błędu, ostateczna metoda jest dostępna tylko dla Ciebie. Nigdy nie mów nigdy.

Rozwiązanie nr 3: Przeprowadzenie twardego resetu

No cóż. Oto jesteśmy na krawędzi. Twardy reset zawsze rozwiązuje problemy. Upewnij się, że dobrze wykonałeś kopię zapasową danych, zanim zdecydujesz się na ten mobilny odstraszacz nuklearny. Twórz kopie zapasowe swoich zdjęć, ważnych plików i wspomnij o wyjątkowo uroczych selfie.

Uwaga: Na wypadek, gdybyś po prostu przewrócił oczami nad akapitem i wylądował na tej notatce. Informujemy, że wszystkie dane zostaną usunięte za pomocą następującej metody. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę danych i zachowanie urządzenia Mad Max Fury.

  • Aby wykonać twardy reset, przejdź do Ustawienia i dotknij O.
  • Następnie wybierz Zresetuj telefon i tak po przeczytaniu ostrzeżenia.
  • Po zakończeniu twardego resetowania możesz ponownie skonfigurować telefon.

To wszystko na teraz. Jeśli masz pytania, opublikuj je w komentarzach poniżej. Nie zapomnij też udostępnić tego postu swoim znajomym. Szczęśliwego naprawiania błędów!

Link do głównej publikacji